iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Allah razi olsun ulvi hocamdan....

YazarMesaj
ay nuru
Yeni Üye

Yeni Üye
ay nuru

Allah razi olsun ulvi hocamdan.... Empty
MesajKonu: Allah razi olsun ulvi hocamdan....   Allah razi olsun ulvi hocamdan.... Icon_minitimeÇarş. Ara. 15, 2010 10:45 pm

ben cok siddetli grip olmustum,basimi kaldiracak gucum yoktu, burnum bile kaniyordu, hocam sayesinde basimin agrisi birden bire kesildi, burnumun acisi gecti, rahatladim acildim...iyilestim...Allah ulvi hocami basimizdan eksik etmesin....

Allah razi olsun ulvi hocamdan....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ulvi hocamdan,haydar hocamdan ve emir sultan hocamdan ALLAH c.c razı olsun
» Allah-u Teala Ulvi Hocamdan haydarkerrar Hocamdan ve EmirSultan Hocamdan RazI olsun
» Allah [c.c] Ulvi hocamdan razı olsun..
» ALLAH ulvi hocamdan razı olsun
» Ulvi hocamdan Allah razı olsun...