iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sayın ulvi hocama

2 posters
YazarMesaj
ozlenen81
Yeni Üye

Yeni Üye

Sayın ulvi hocama Empty
MesajKonu: Sayın ulvi hocama   Sayın ulvi hocama Icon_minitimeÇarş. Ara. 15, 2010 10:42 pm

sayın ulvi hocam sizi öyle bir anımda tanıdımki herşeyin ters gittiği bir dönemdi ben eşimdem ayrılmıştım bunun travmasını yaşıyordum bunun üstüne 70 ini geçmiş annem le babamın ayrılığı gündemdeydi babam şizofren gibi davranıp 30 senelik yuvasını yıkmak istiyordu zaten hasta olan annem dahada hastalanmıştı ve bende ortada kalmıştım ulvi hocam sayesnde evimiz eski gibi huzurlu dahada hzuurlu olcağına inanıyorum ulvi hocamdan ve diğer hocalarımdan rabbim razı olsun .. hocam artık dualarımdasınız sizlerde bni dualarınızda unutmayınız hakkınızı ödeyemem sizde haklarınızı helal edinz
savan4747
Yeni Üye

Yeni Üye

Sayın ulvi hocama Empty
MesajKonu: Geri: Sayın ulvi hocama   Sayın ulvi hocama Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 12:47 am

sayın ulvi hocam ben anmdan dogdum dogalı hiç gülmedim yaşım 50 hala sıkıntıdayım maddi manevi evlatlarımdanda gülmedim neyapım ne okuyayım namazımı ALLAH kabul edrse kılıyorum şu anda sanki uçurumun kenarındayım ne olur duanıza ihtiyacım var saygılar

Sayın ulvi hocama
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SAYIN ULVİ HOCAMA...BENDE HOCAYIM SİZİNLE TANIŞMAK İSTİYORUM
» HAYDARI KERRAR HOCAMA ULVİ HOCAMA EMİRSULTAN HOCAMA HAVVASUL-ESRAR HOCAMA TEŞEKKÜR.
» ULVİ HOCAMA HAYDAR HOCAMA TEŞEKKÜRLER ALLAH RAZI OLSUN
» ulvi hocama emırsultan hocama teşekkurler
» Sayın Ulvi Kardeşim Hakkında