iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ulvi Hocama teşekkür

YazarMesaj
gülsüm
Normal Üye

Normal Üye

Ulvi Hocama teşekkür  Empty
MesajKonu: Ulvi Hocama teşekkür    Ulvi Hocama teşekkür  Icon_minitimeÇarş. Ara. 15, 2010 11:46 am

3.5 senelik evliyim evlendiğimizden beri eşimle hep aramızda görünmez bir mesafe vardı istesekte bunu kaldıramıyorduk (evi bir türlü arındıramadığım yağ lekelerinden hiç bahsetmek bile istemiyorum )sonra sıkıntılar artmaya başladı ben korkmaya başladım sanki farklı boyutta varlıklar etrafımda dönüp duruyor rahatsız ediyordu öyle zamanlar olduki odadan odaya yalnız geçemez oldum sonra kavgalar başladı iş dışında dışarı bile çıkmaz olduk eminim daha büyük sorunları olan insanlar vardır Rabbim yardımcıları olsun ama bizlerin başına dert gelince dünya kendi etrafımızda dönüyor sanıyoruz ama 3 senemiz böyle geçti.. İki kıymetli Hocamızdan vesile olmalarını istedik Allah razı olsun bi nebze rahatlamıştık ama yine korkularım vardı ... Ulvi Hocamdan sonra;Rabbime şükürler olsun ki o mesafe tamamen kalktı korkunun k'si bile kalmadı Allah ne muradınız varsa versin Hocam Yüce Mevlam iki cihanda da yüzünüzü güldürsün inşaAllah...
Anlamak zor nasıl bir yürek bu kadar anlayışlı ve sabırlı bir o kadar büyük olabilirki aklımı erdiremediğim ilmiyle hiç tanımadığı yüzünü görmediği sesini bile duymadığı insanlara hiçbir karşılık gözetmeden şifaya vesile olan Ulvi Hocam herşeyin en iyisine en güzeline layık... Ne desem az gelir ...Rabbim Ulvi Hocama yeryüzünde cenneti görmeyi cennette peygamber efendimize komşu olmayı nesip eder İnşaAllah

Ulvi Hocama teşekkür
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HAYDARI KERRAR HOCAMA ULVİ HOCAMA EMİRSULTAN HOCAMA HAVVASUL-ESRAR HOCAMA TEŞEKKÜR.
» ulvi hocama teşekkur
» Ulvi Hocama Yine Teşekkür
» ulvi hocama teşekkür
» ulvi hocama teşekkür