iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Tüm Üyelerimize Duyuru

+6
sahra
papatyam
Lja
lale34674
gespenst
ulvi
10 posters
YazarMesaj
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Tüm Üyelerimize Duyuru Empty
MesajKonu: Tüm Üyelerimize Duyuru   Tüm Üyelerimize Duyuru Icon_minitimeÇarş. Ara. 15, 2010 9:46 am

İnsanlık, iyilik ve hayır ve Din düşmanı hain yapılılar, sitemizle ilimler olarak baş edemyip ve yalan ve iftiralarla büyümemizi durduramayınca ne kadar şerefsiz ve asaletsiz oldukarını ispat eden bir yola girmiş, yönetimdeki bir arkadaşın kullandığı şifreyi kırarak bana ait olna pek çok bölümü forumdan silmişlerdir

Bu bölümlerden biri konulara bakılarak yazan üyelere hangi okuma ve Duaların yapılacığını tespit ettiğimiz yardım isteme bölümü

Bu insanlık düşmanı , insan olamayan para için annesini bile pazarlıyabilecek kadar şerefsiz olan bu insanların bu silme olayından dolayı şu an için okumalar durdurulmuştur, lütfen yardım isteyen kardeşlerimiz tekrar yeni başlık açarak yardımlarını istesinler

İkincisi ise gördüğü yardımdan sonra hayatı değişerek çekidüzene girmiş olana kardeşlerimizin bizlere ettiği teşekkürler silinmiş, insanlar okuyarak gerçekleri göremesinler diye

Lütfen tüm kardeşlerimiz tekrar teşekkürlerini yazsınlar, bu forum çünkü geçici değil ömürlük bir forumdur

Daha silinen pek çok bölüm var ama şimdilik bunlar durumu açıklamak için yeterlidir

En son ulvi tarafından Çarş. Ara. 15, 2010 10:08 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Tüm Üyelerimize Duyuru   Tüm Üyelerimize Duyuru Icon_minitimeÇarş. Ara. 15, 2010 10:03 am

Allah razı olsun abi çok iyi olur , elbetteki teşekkürler olucaktır.Başta bende teşekkür etmek isterim hiç bir zaman ikilemedin elinden gelen ne varsa yaptın Allah razı olsun ...Allah ilmini ve idrakini artırsın
lale34674
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Tüm Üyelerimize Duyuru   Tüm Üyelerimize Duyuru Icon_minitimeÇarş. Ara. 15, 2010 10:13 am

Allah razı olsun hocam derdimiz sıkıntımız olduğunda hep yardımcı oldun halada oluyorsun kıskanan ve çekemeyenler çatlasın Allah başımızdan eksik etmesin sizi çok teşekkürler.
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Tüm Üyelerimize Duyuru   Tüm Üyelerimize Duyuru Icon_minitimeÇarş. Ara. 15, 2010 10:25 am

Lütfen herkes ayrı başlık açsın kendine o şekilde yazsın, eski sistemdeki gibi

Vede lütfen açıklamalı olsun,

Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: Tüm Üyelerimize Duyuru   Tüm Üyelerimize Duyuru Icon_minitimeÇarş. Ara. 15, 2010 11:32 am

Alıntı :
gördüğü yardımdan sonra hayatı değişerek çekidüzene girmiş olana kardeşlerimizin bizlere ettiği teşekkürler silinmiş, insanlar okuyarak gerçekleri göremesinler diye
neeeeeeey!!!! vay aşagılıklarrr!!! silmekle gerçekler değişmez oysaki. yenı teşekkür yazıları gelır!!! tey tey teyy kime bu engellemeleri... oysakı bılmıyorlarkı boşa kürek cekıyorlar !!!
papatyam
Yeni Üye

Yeni Üye
papatyam

MesajKonu: Geri: Tüm Üyelerimize Duyuru   Tüm Üyelerimize Duyuru Icon_minitimeÇarş. Ara. 15, 2010 1:15 pm

İnsanların bu düşmanlıklarını anlayamıyorum.Yapılan güzellikleri takdir edip alkışlamak yerine sabote etme çabasındalar yazıkkk...Rabbim muhakkak ki haklının yanındadır.Kimsenin buradaki iyilikleri ve ibadetleri yok etmeye gücü yetmeyecektir.Yapılanlar bynokta ailesini yıldırmıyor aksine daha çok birbirine bağlıyor...
sahra
Seçkin Üye
Seçkin Üye
sahra

MesajKonu: Geri: Tüm Üyelerimize Duyuru   Tüm Üyelerimize Duyuru Icon_minitimeÇarş. Ara. 15, 2010 1:22 pm

Vay adiler şer......sizler Demek bu kadar ileri gittiniz Allah sizi kahretsin.

Müslümanlarla hep uğraşıldı ve hep uğraşılıcak ama her zaman kaybeden onlar olucak.

Hocamızın değeri kıymetini sizin sayenizde daha iyi anlıyoruz uğraşın bakalım.

Helak olan siz olursunuz. No No No
katip
Normal Üye

Normal Üye
katip

MesajKonu: Geri: Tüm Üyelerimize Duyuru   Tüm Üyelerimize Duyuru Icon_minitimeÇarş. Ara. 15, 2010 3:43 pm

İnsanların sıkıntılarının izale edilmesinden ve onların bunu burada dile getirmesinden kim nasıl bir rahatsızlık duyar ve yok etmeye çalışır bu ne menem bir zihniyettir..

Onlar saldırsın silsin isterlerse onlarca defa, bende 11'inciyi gene yazacağım inşaALLAH...
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Tüm Üyelerimize Duyuru   Tüm Üyelerimize Duyuru Icon_minitimeÇarş. Ara. 15, 2010 4:22 pm

bi insan aşağılık ve nankör olunca böle adilik yapması çok normal şerf fukarası kimbilir reelde nasılsın artık düşünemiyorm seni allah ıslah etsin demiycem ıslah olmazsın çünkü
ozlenen81
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Tüm Üyelerimize Duyuru   Tüm Üyelerimize Duyuru Icon_minitimeÇarş. Ara. 15, 2010 4:29 pm

çok üzüldüm ulvi hocam sitenizin yeni üyesiyim hocam ama meyve veren ağaç taşlanır hocam sayın hocam siz beni biliyorsunuz başlık açamıyorum sadece yorum atabiliyorum hocam annemin sağlı durumu biraz daha iyi sizin yardımınızla ama babamda hala değişiklik yok hocam henüz ayrılmaktann vazgeçelim falan demedi durumu size iletmek istedim hocam dualarımdasınız sizlerde beni dualarınızda unutmayınız Allaha emanet olunuz
kocareis
Aktif Üye
Aktif Üye
kocareis

MesajKonu: Geri: Tüm Üyelerimize Duyuru   Tüm Üyelerimize Duyuru Icon_minitimeÇarş. Ara. 15, 2010 4:35 pm

bunlardan ancak beklenini yaparlar ehli sünnet yolunda durmak yok yola devam inşallah:))

Tüm Üyelerimize Duyuru
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» kıymetli üyelerimize :)
» Tüm Talebe ve Üyelerimize Duyurudur
» Duyuru
» Yaraliaşiktan duyuru...
» ÖNEMLİ DUYURU