iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yaraliaşiktan duyuru...

5 posters
YazarMesaj
Yaraliasik
Normal Üye

Normal Üye
Yaraliasik

Yaraliaşiktan duyuru... Empty
MesajKonu: Yaraliaşiktan duyuru...   Yaraliaşiktan duyuru... Icon_minitimePerş. Ocak 28, 2010 12:12 pm

Öncelikle S.a

Son gunlerde Canımı cok fazla sıkan sacma sapan konular dönmeye basladi bu sizlerle ilgili degil benimle ilgili olan konular msnden yazanlar arayanlar msj atanlar vs. bundan dolayıda buraya bu konuyu acma geregi duydum.Cunku benim kim oldgumu az cok kişi tanıyor biliyor.Tanımayanlarında gözleirnde karalanmak yada kötu olmak isemiyorum.Hos benim hakkımda kim ne dusnurse dusunsun giybetime kim laf ederse etsin hakkimda kötu söz konusanida iftira atanida ben Allah a havale ediyorum zaten.

Ben işlerimin yogunlugu nedeni ile cok fazla yogun calisiyorum gunduzleri neredeyse nete pek fazla girmiyorum.Geceleride eve döndugumde msnimi offline aciyorum cunku butun gun iş stresi iş yogunlugu oluyor ve yorgun bitap dusuyorum.Msnde offline olarak durdugumda insanlardan biraz uzak duruyorum cunku yorgun uykusuz insan gergin ve sinirli olur karsimdakilerinin bir anlik gafletlerinden dolayı onlarla kavga etmek tartismak kalp kırmak yrine insanlardan kendimi uzak tutuyorum.

Gelelim esas konuya bana gunlerdir msnden yazilan yazilara atilan maiillere cep telefonuma gelen msjlara.
Ben L... sitesine Efs...com a Lali....com a ve buraya uyeyim ve bu sitelere giriyorum.Bu sitelerede girmeye devam edicem.Sayet ben bu sitelere giriyorum diye beni karalayanlar arkamdan atip tutanlar beni listelerinden silenler ve benim amacimin hizmetimin ne oldugnu bilmeyenler.Beni bir kac siteye uyeyim bu sitede sabit degilim diye akralayip lanetleyenlere sunu söylemek istiyorum.Sadece bu sitede insan yok diger sitelerdede yardima muhtac insanlar var.Size göre seytan kötü olan bir insan bana göre melektir.Size göre melek olan insan bana göre seytandir.Herkesin kendi fikri ve dusuncesidir nereye girmek istedigi kimle konusup kimle dost olacagini insan kendisi tercih eder.Ben La.. sitesindede buradada kua...da ul...com dada efs...com da lalider... com da.. mumsema..com da burada dunya kadar insan tanidim ve tanimayada devam ediyorum.Devamda edicem.iyi yada kötu o insanlarla olan sorunlarim bana yapilan iftiralar yada karalamalar yada yapilan butun kötulukler benim sahsimi ilgilendirir.Ve ben ortalama 1 haftadir sunu gördum.Sunu yasadim ;

Vay efendim sen o sitelere giriosun yoksun sildim seni msnden
Sen ne serefisz insansin o sitede ne isin var
Sana guvenmistim ama sen dost olarak onlari o sitedekileri tercih etmissin
Senin gibi serefsiz birini tanimasaymisim o sitelere nasil girersin.

Bunun gibi yazilar surekli oalrak yaziliyor .Yazilmayada devam etsin umursamiyorum.Beni bilen biliyor.Nasil bir kişiligim oldugunu nasil biri oldugumu da biliyor.Ben bu siteyede diger sitelerede girmeye devam edicem.Lutfen hepnizden rica eidyorum benim hjakkımda giybetime konusan olursa benim nasil bir insan oldugumu bilenlerden önemle rica ediyorum o kişilerin konusmalarini iftira atmalarina engel olun.

Benim davam her sitede par karsiligi haci hocalik yapan ask acisi ceken kadinlara yavsayan onlari kullanmaya calisan paralarini milyarlarini calan haci hocayiz diyten insanlara karsidir.Ve bu siteler enresi olursa olsun.Burasida ayni olsa bruadada sesimi cikartirim.Lahuti yada baska sitelerdede ayni sekilde sesimide cikaritiyorum.

İstedigim insanla samimi olurum isedikleirmle görusurum istedigim sitelerede girerim.Lutfen ben bir siteye giriyorum diye beni kötuluyor iseniz bunu simdi söyleyin.Ben lah. ve diger sitelere uyeyim diye serefsiz oluyorsam eger sizler beni degil site terchii yapmis oluyorsunuz.Benimle girdigim siteleri bir tutmayin ben benim kişiligime inancima ters gelen seylere karsi davam var ve bunu suruyorum.Ben o siteye giriyorum o sitede buyucuyle geyik konulairnda yorum yaziyorum diye beni kötuluyorsaniz bu benim kaybim degildr.Girdigim site ile beni kiyaslayan kisiler zaten beni tanimayan tanimamis olan kişilerdir.

Umarim demek istediklerimi anlatabilmisimdir.Beni taniyan icimdekini de bilir derdimi davami da bilir.Girdigim siteler ile beni elestirmes hakaret etmez.

Yazmak istedigim cokca sey var aslinda ama bu kadari yeterli.Ben yine buradada olucam ama burada oldugum kadar diger sitelerdede olucam.Diger sitelere girmeme karsi olunuyor ise bu siteden uyeligmi silerim.Ben sitelerde prim yapmak icin degil insanlara yardim etmek icin giriyorum.Bunu bilen biliyor zaten.Kendimi kimseyede ispat etmek zorundada degilim bu aciklamayida yapmak zorundada degildim.Ama hakkımda konusulmasi konusan insanlarin olmasi agir geldi.herkesten de özür dilerim.Eger o sitelere giriyorum diye vatan haini ilan ediliceksem bu siteden de uyeligimi iptal eder ceker giderim.

Bu arada haydar abim ve ulvi abim bana sakın ama sakn kızmayin.Ben insnlara yardimci olmak zorudayim hangi site olursa olsun.beni site adi ilgilendirmiyor.beni ilgilendiren insanlar.Beni anlayislar karsilayacaginizi dusunyorum.Ellerinizdenn öpüyorum.

Selametle Allah a emanet olun.
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Yaraliaşiktan duyuru...   Yaraliaşiktan duyuru... Icon_minitimePerş. Ocak 28, 2010 12:44 pm

Allah razı olsun kardeşim senin ne yapmaya çalıştığını niye yaptığını biz biliyoruz biz sana kızmadık kızmayız da hatırlarsan senle özelden bu meseleyi görüşmüştük orda yazdıklarımın aynısı benim açımdan geçerlidir dert etme yoluna bak.vesselam
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Yaraliaşiktan duyuru...   Yaraliaşiktan duyuru... Icon_minitimePerş. Ocak 28, 2010 1:47 pm

Allah Razı Olsun abim kesinlikle sana kızmadık, eğer haydarıkerrar kardeşim senin bu durumuna kani oldu ve rıza gösterdiyse , bende kani olmuşum ve rıza göstermişim demektir,

Çünkü Hadisi Şerifte Emreder ki '' Kişi sevdiği ile beraberdir '' Bende haydarıkerrar kardeşi seviyorum ve beraberim
Havas-Hoca
Usta Üye
Usta Üye
Havas-Hoca

MesajKonu: Geri: Yaraliaşiktan duyuru...   Yaraliaşiktan duyuru... Icon_minitimePerş. Ocak 28, 2010 2:37 pm

abim sende herşeyi kafana takma
dilin kemiği yoktur..
herşeyi söyler.
ağız torba değilki büzesin...
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Yaraliaşiktan duyuru...   Yaraliaşiktan duyuru... Icon_minitimePerş. Ocak 28, 2010 2:51 pm

ulvi demiş ki:
Allah Razı Olsun abim kesinlikle sana kızmadık, eğer haydarıkerrar kardeşim senin bu durumuna kani oldu ve rıza gösterdiyse , bende kani olmuşum ve rıza göstermişim demektir,

Çünkü Hadisi Şerifte Emreder ki '' Kişi sevdiği ile beraberdir '' Bende haydarıkerrar kardeşi seviyorum ve beraberim

Eyvallah kardeşim Allah senden razı olsun hizmetini daim etsin inşallah.vesselam
Yaraliasik
Normal Üye

Normal Üye
Yaraliasik

MesajKonu: Geri: Yaraliaşiktan duyuru...   Yaraliaşiktan duyuru... Icon_minitimePerş. Ocak 28, 2010 4:57 pm

Allah razi olsun hepnizden ben yine sizlerle birlikteyim sizleri biraktigim ettigim yok.

Demek istediigm özetle Benim insanligimi kişiliğimi girmiş oldugum siteler ile kıyaslanmamasi.Beni zaten bilen biliyor.Tanıyan tanıyor.Amacimida biliyor.Beni girdgim sitelerden dolayı kötulemesin kimse cunku girdigim site benim kişiligimi yansitmaz.

Allah razi olsun hepinizden haydar abim ulvi abim ben yine sizlerleyim.Cok fazla aktif olamasamda yaninizdayim herzaman.Allah a emanet olun.Selametle
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Yaraliaşiktan duyuru...   Yaraliaşiktan duyuru... Icon_minitimePerş. Ocak 28, 2010 5:30 pm

emmoğluuuuuu seni bilioz biz sende allaha emanet ol

Yaraliaşiktan duyuru...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HAYDARI KERRARDAN DUYURU
» HAYDARI KERRARDAN DUYURU 2
» ÖNEMLİ DUYURU !!!
» Tüm Üyelerimize Duyuru
» Üyelere Duyuru