iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

fraude 'den Gelen Teşekkür

2 posters
YazarMesaj
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

fraude 'den Gelen Teşekkür Empty
MesajKonu: fraude 'den Gelen Teşekkür   fraude 'den Gelen Teşekkür Icon_minitimeÇarş. Ara. 15, 2010 9:30 am

fraude demiş ki:
Bu konuyu görünce başımdan geçenleri anlatmak istedim bazı arkadaşlar bilir ama bilmeyenlere gerçekten ibret olsun.

Daha önce bahsettiğim gibi uzun süredir bana musallat bir ifrit arkadaşları ve topladığım diğer varlıklar vardı. Bunlardan kurtulmak için yıllarca uğraştım ama sonuç şikayetlerim artarak devam etti. En son l.... sitesinde bakınırken bir kişinin önerisi üstüne e..... adında kişiye başvurdum bana bazı şeyler yolladı ve sirke ile yıkanmamı vs söyledi parasınıda ptt ile yolladım. Söylediklerini yaptım iyileşeceğime daha kötü oldum sirkenin kokusu rahatsız ederdi artık duymaz noktaya geldim her gün sirke ile yıkanmaktan neyse bende düzelme yok vücudumdaki bir noktada dayanılmaz ağrı var sonunda yanına çağırdı beni (bu arada sirkenin ocakta kaynaması ve bazı maddelerin ilavesi ile tütsü falanda yaptım) kalktım gitti ama salak benim adamın yanına gecenin bir yarısı varacaksın ne işin var otur oturduğun yerde neyse beni transa geçirmeye çalıştı nafile sonunda o transa geçip ifritimle beni konuşturmak istedi. Evet ifritimle beni konuşturmak istemesinin bedeli rivayete göre kendinde değilmiş üstüme saldırması oldu o gece nasıl bitti ve ben o adamın elinden nasıl kurtuldum bilemiyorum hatırlamak bile istemiyorum kolum yüzüm gözüm mosmor sonuç ne ağrılar daha da arttı. Tabi benimde bu yoldakilere inancım bitti ama aklıma bir yazı takılmıştı l... den Ulvi hocam neden bazı hocalar kadınları kızları ayağına çağırıyor ervahları olduğu yerden almaya yetmiyor mu diye bir yazı yazmıştı sonra Allah rızası için yardımlaşmayı okudum ve mesaj attım Allah razı olsun cevap geldi ve 1 gecede üstümdeki her şey gitti tüm varlıklar büyüler üstelik Ulvi hocam ne anne adımı biliyordu ne resmimi gördü ne adımı biliyordu ve karşılığında hiçbir şey istemedi. Allah razı olsun kadim dostum dünyada iyi ve ilim sahibi olan insanların olduğunu umudumu yitirdiğim anda gösterdin bana.

Arkadaşlar gözünüzü açın dikkatli olun şarlatanları hoca sanmayın namusa göz diken değil hoca insan bile olamaz...
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

fraude 'den Gelen Teşekkür Empty
MesajKonu: Geri: fraude 'den Gelen Teşekkür   fraude 'den Gelen Teşekkür Icon_minitimeÇarş. Ara. 15, 2010 9:36 am

RABBİM KORUMUŞ BACIM SENİ DEMEKKİ RABBİMİN KORUDUĞU KULLAR ARASINDAYMISSIN MAŞALLAH NE GÜZEL
FRAUDE BACIMLA TELDE GÖRÜŞTÜK BU OLAYI BANA ANLATTI
SONRA HASBÜNALLAHÜ VENİMEL VEKİL OKUYUP ULVİ HOCAMLA TANIŞTIM DEDİ

ALLAH c.c razı olsun abim senden hakkını nasıl öderiz bilemiyorm
Sad

fraude 'den Gelen Teşekkür
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» fraude den gelen teşekkürler
» obsesif ' den Gelen Teşekkür
» Pedasa ' dan Gelen Teşekkür
» nazende ' den Gelen Teşekkür