iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

obsesif ' den Gelen Teşekkür

2 posters
YazarMesaj
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

obsesif ' den Gelen Teşekkür Empty
MesajKonu: obsesif ' den Gelen Teşekkür   obsesif ' den Gelen Teşekkür Icon_minitimePtsi Şub. 01, 2010 9:50 am

Kimden: obsesif
Kime: ulvi
Tarih: Dün 10:57 pm
Konu: [Hiçbir]
Şükür öksürüğü falan birden kesildi,sağlığıda keyfide yerinde.Oğlumuz için en hayırlı yer neresiyse orda olmamız içinde dua edin nolur,hakkınızı helal edin sizi çok uğraştırıyorum.Allah razı olsun sizlerden inşaAllah,Allah'ta sizi kimsesiz bırakmasın sayenizde çok huzurluyum,bu kadar sıkıntımızın içinde bir tek sizler bizi kaileye aldınız.Mevlam sizleri hiç darda koymasın,cennetine alsın inşaAllah
Havas-Hoca
Usta Üye
Usta Üye
Havas-Hoca

MesajKonu: Geri: obsesif ' den Gelen Teşekkür   obsesif ' den Gelen Teşekkür Icon_minitimePtsi Şub. 01, 2010 5:23 pm

ulvi kardeşim
bunlar kim
daha önce yardım alıpta sonradan saf değiştirenlermi...
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: obsesif ' den Gelen Teşekkür   obsesif ' den Gelen Teşekkür Icon_minitimePtsi Şub. 01, 2010 5:30 pm

Çoğu öyle ama obsesif kardeşim değil . O hala yardım alır bizden. Daha çok vardı tüm forumlarda silmişler benim konuları, korkularından

obsesif ' den Gelen Teşekkür
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» yaban ' dan Gelen Teşekkür
» reis26100 den Gelen Teşekkür
» gokada ' dan Gelen Teşekkür
» Gost ' tan Gelen Teşekkür
» gülsümden gelen teşekkür