iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Degeriniz hic bir zaman paha bicilmez HOCAM

2 posters
YazarMesaj
ömür
Yeni Üye

Yeni Üye
ömür

Degeriniz hic bir zaman paha bicilmez HOCAM Empty
MesajKonu: Degeriniz hic bir zaman paha bicilmez HOCAM   Degeriniz hic bir zaman paha bicilmez HOCAM Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 4:40 am

Hocam, size karsi olan duygularim gercekten tarifsiz, size olan minnet borcumda artik hat safhalarin da üzerinde geziniyor.
Size olan tüm duygularimin yaninda kelimeler anlamsiz, basit ve kifayetsiz kaliyor.
Hangi kelime, hangi sözcük duygularimi size karsi anlatabilir diye düsünüyorum ama bulamiyorum.
Rabbim size karsi olan bütün duygularimi, ben kelimelerle anlatmaya beceremesem bile; sükür ki en ince ayrintisina kadar biliyor ve Rabbimden tek ve en cok diledigim bu duygularimin karsiligini size fazlasiyla vermesi.

Bu ne büyük sereftir ki benim icin sizi tanimami vesile kilip, sizden yardim alabilmek ve sizinle görüsebilmek, ki bu benim icin herseyin üstünde.
Hocam, bendeki yeriniz cok farkli ve özel ve bu konuda kendimi gercekten sansli hissediyorum.

Esi benzeri cok nadir bulunan insansiniz hocam, yeryüzündeki en degerli seyler bile sizinle kiyaslandigi zaman degersiz ve anlamsiz kaliyor.

Artik sizinle sohbet etmekten, sizden gerektigi zaman yardim istemekten cekiniyorum, size bakacak yüzüm yok hocam.
Sizin bu zamana kadar benim icin ve bana yapmis olduklarinizi bile bile ben elim kolum bagli burda, sadece yazi yazmaktan baska elimden birsey gelmeyen ben, sizin insanliginizin altinda artik fazlasiyla eziliyorum hocam.
Benim sizin hakkinizi ödeyebilmem icin ugrasmam gerekirken, siz hala cok alcak gönülle yardimci olmaya calisiyorsunuz hocam. Sad

Adalet bu degil ki, HOCAM...!!!!!
Rabbimden isterdim (isterim) ki sizin bana yapmis olduklarinizi, benim size bir sekilde, zerresi degil hatta zerresinin bir noktasi dahi olsa, size geri ödeyebileyim.
Istedigim sadece kücücük bir firsat, firsatlarin en kücügü dahi olsa..... Inanin hersey seve seve kabulüm olurdu, ister paspasiniz, ister hizmetciniz, ister herhangi baska birsey, benim icin hic farketmez yeter ki bir firsat hocam sadece bir firsat...

Su anda bütün kelimeler bogazimda dügümlendi, neyi nasil ifade edecegimide artik bilemiyorum hocam

Su an öyle bir duygu yogunlu yasiyorum ki, hocam, ne yazacagimi bile kafamda dogru dürüst düsünemiyorum...

Hocam yaptiginiz hersey icin cok tesekkür ederim, Rabbim benim sizin icin gönlümden gecen herseyi fazlasiyla versin insallah.
Rabbim sizi her türlü kötülüklerden muhafaze etsin ve herseyi gönlünüzce versin insallah.
Makaminiz Cennet, eviniz kösk ve komsunuz Peygamber Efendimiz olsun insallah.
Hayatta ve Ahirette yasanacak en güzel seyleri size yasatsin.......
Sizin icin ettigim dualarida, insallah kabul etsin... AMIN, AMIN, AMIN
hanne
Normal Üye

Normal Üye
hanne

Degeriniz hic bir zaman paha bicilmez HOCAM Empty
MesajKonu: Geri: Degeriniz hic bir zaman paha bicilmez HOCAM   Degeriniz hic bir zaman paha bicilmez HOCAM Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 12:39 pm

ALLAH RAZI OLSUN ömür kardeşim ne güzel yazmışsın çünkü aynı duyguları bende hissediyorum hocama karşı böyle bir zamanda böyle mübarek bir insanla RABBİM beni ve ailemi karşılaştırdıgı için her gün şükrediyorum. ulvi hocamı hiç görmedigim halde onu kelimelerle anlatılmayacak kadar çok sevdim ben hayatımda onun kadar alçak gönüllü,sabırlı,hoşgörülü,iyi niyetli ,sevecen ve ilim sahibi kimseyle karşılaşmamıştım.yüce gönüllü hocam hiç bir karşılık beklemeden yardıma ihtiyacı olan herkese yardımda bulunuyor hırsın paranın ve sahtekarlıgın yayılmış oldugu bir zamanda hemde .RABBİM ondan onu yetiştiren ailesinden ve hocalarından RAZI olsun.hocamı sevdikleri ile birlikte cennete girmeyi nasip etsin.AMİN AMİN.....

Degeriniz hic bir zaman paha bicilmez HOCAM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ULVİ HOCAM ALLAH SENDEN RAZI OLSUN MELEK HOCAM
» HAYDARI KERRAR hocam, ULVİ hocam,EMİR SULTAN hocam,HAVASÜL ESRAR hocam,by nokta ailesi üyeleri ve tüm islam alemi
» ulvi hocam dualarinizda unutmayin beni can hocam.basimiz buyuk belada.
» ULVİ HOCAM SİZE SONSUZ TEŞEKKÜRLER ALLAH RAZI OLSUN CAN HOCAM
» KURTULUŞ sebebim ULVİ hocam ve ZALİM hocam ALLAH razı olsun.