iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

TEŞEKKÜR EDERİM...

4 posters
YazarMesaj
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

TEŞEKKÜR EDERİM... Empty
MesajKonu: TEŞEKKÜR EDERİM...   TEŞEKKÜR EDERİM... Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 6:59 pm

Selamün Aleykum arkadaşlar..

Ben siteye sekiz ay önce üye oldum Allah hepsinden ayrı ayrı razı olsun çok güzel insanlar tanıdım..

Buraya ilk geldiğimde tamamen dibe vurmuştum,maddi manevi her yönden çok sıkıntılarım vardı..

İşyerini kapatmıştım yapmam gereken ödemeleri yapamıyordum ve çok ezildim bu birkaç ayda resmen psikolojim bozuldu,manevi olarakta bir boşluktaydım nasıl olacak ne olacak burda anlatamayacağım kadar çok sıkıntım vardı...

Şu an bu yazıları kendi işyerimden yazıyorum.. Bu imkansız gibi birşeydi benim için..

Bu işin maddi boyutu birde manevi olarak sadece benim bildiğim ve hayatımda hiç yaşamadığım güzellikler yaşadım Rabbime bin şükür..

Bana her zaman vakit ayıran,sadece benimle değil alemin sıkıntılarıyla da ilgilenen Haydar hocama çok teşekkür ederim.. Hocam benim hayatıma öyle güzel bir pencere açtınız ki ben başka alemler gözledim o pencereden.. Allah sizden her daim razı olsun.. Beni de sizin yanınızdan yakınınızdan ayırmasın inşAllah...

Ne zaman bir sıkıntım olsa,benim oğlumun ailemin her zaman yanında olan ve her seferinde hayretler içinde izlediğim Ulvi hocam teşekkür ederim herşey için.. Size talebe olmakla onur verdiniz bana.. Çok güzellikler gördüm yaşadım hocam yanınızda.. Rabbim yanınızdan yakınınızdan ayırmasın beni.. Allah sizden razı olsun her daim..

Ve havas hocam.. Çok teşekkür ederim.. Yaptığın herşey için.. Senin yüreğin kadar yüreğim olsaydı dünyayı sallardım emin ol.. Rabbim senden razı olsun..

Tabi yapılanların karşılığı değildir bu teşekkür.. Dilerim Rabbim sizlerin de sıkıntılarını sevince dönüştürsün.. İki cihanda da yüzünüzü ak etsin..

Sitedeki kardeşlerim hepinize de ayrı ayrı teşekkür ederim.. Rabbim hepinizden razı olsun..

kübra2
Usta Üye
Usta Üye

TEŞEKKÜR EDERİM... Empty
MesajKonu: Geri: TEŞEKKÜR EDERİM...   TEŞEKKÜR EDERİM... Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 12:08 am

ALLAH RAZI OLSUN BİZDE ÇOOOK SEVİYORUZ HOCALARIMIZI ONLARIN HAKKI ÖDENMEZ.
Havas-Hoca
Usta Üye
Usta Üye
Havas-Hoca

TEŞEKKÜR EDERİM... Empty
MesajKonu: Geri: TEŞEKKÜR EDERİM...   TEŞEKKÜR EDERİM... Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 10:54 pm

Aleyküm selam
Allah c.c. razı olsun senden ve hocalarımızdan
sadece kendi yüreğindeki güzelliği, iyiliği sermişsin buraya.

işin özü şudurki Rabbim seni kurtarmak istedimi ona engel olacak kimse yoktur.
bizleri sebep kıldıysa ne mutlu bizlere
Allahın c.c. rahmeti bereketi lütfu keremi biran olsun üzerinden ayrılmasın.
bir daha seni sıkıntıda bırakmasın
amin...
hilal
Yeni Üye

Yeni Üye

TEŞEKKÜR EDERİM... Empty
MesajKonu: Geri: TEŞEKKÜR EDERİM...   TEŞEKKÜR EDERİM... Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 11:17 pm

allah razı olsun

TEŞEKKÜR EDERİM...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» COOOOOOOOOOOOK Tesekkür ederim hocam,
» teşekkür ederim ulvı hocam
» teşekkür ederim ulvı hocam
» Ulvi hocama teşekkür ederim kızım çok daha iyi..
» ulvi hocama ve diğer bütün hocalarıma teşekkür ederim