iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ulvi hocam ne olur mesajlarımı oku

2 posters
YazarMesaj
canasu25
Yeni Üye

Yeni Üye

ulvi hocam ne olur mesajlarımı oku  Empty
MesajKonu: ulvi hocam ne olur mesajlarımı oku    ulvi hocam ne olur mesajlarımı oku  Icon_minitimeC.tesi Ara. 04, 2010 2:50 am

hocam bugün chatte girmeniz benim için mucize gibi birşeydi.ama kaynaklanan sorunlardan dolayı yine size ulaşamadım bugün eşim evde yoktu benim için çok büyük fırsattı.inşallah rabbim yine nasip eder.eşim beni büyü yapmakla itham ediyor. bundan dolayı korkuyorum.inanın ulvi hocam onun yanında tesbih çekmeye bile korkar oldum.sabah namazını beklerken tesbih çektim bana sen bana büyü yaptın dedi hocam psikolojimide bozdu ne olur yardım edin bu sorunlarla başa çıkamıyorum
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

ulvi hocam ne olur mesajlarımı oku  Empty
MesajKonu: Geri: ulvi hocam ne olur mesajlarımı oku    ulvi hocam ne olur mesajlarımı oku  Icon_minitimePtsi Ara. 06, 2010 5:04 pm

Kardeşim İnşaAllah bakılmaya başlandı, üç gün sonra gelişmelerden haberdar edecksin bileri

ulvi hocam ne olur mesajlarımı oku
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ulvi hocam ne olur özel mesajlarıma bakarmısın
» HAYDARI KERRAR hocam, ULVİ hocam,EMİR SULTAN hocam,HAVASÜL ESRAR hocam,by nokta ailesi üyeleri ve tüm islam alemi
» ulviyim ben ulvi olur uçarım -ich bin ein ulvi, wie ein ulvi fliege ich
» Hocam ne olur yardim edin
» Hocam, ne olur yardim edin