iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ulvi hocam sizinle görüşmeyi rabbim nasip ette

2 posters
YazarMesaj
canasu25
Yeni Üye

Yeni Üye

ulvi hocam sizinle görüşmeyi rabbim nasip ette Empty
MesajKonu: ulvi hocam sizinle görüşmeyi rabbim nasip ette   ulvi hocam sizinle görüşmeyi rabbim nasip ette Icon_minitimeC.tesi Ara. 04, 2010 12:35 am

saygıdeğer ulvi hocam bu kadar sabırsız olmamı lütven mazur görün.artık ne sabrım nede tahammülüm kaldı. her geçen gün iyiye gitmek yerine daha da kötü oluyor.benim dualarımı rabbim ne zaman kabul edecek ondan hiç ümidimi kesmiyorum.ama çaremde tükendi.eşim beni can düşmanı olarak görüyor.artık ağlamaktan göz pınarlarım kurudu.hocam allah şahidim ona tek kötülüğüm kurtulsun diye dua etmek herşeye rağmen ben yinede dua ediyorum.sizden şifa diliyorum hocam ne olur bizi kurtarın.başımıza gelen yuvamızın üstüne çöken bu kötülük nedir anlamıyorum.4 yıl öncesine kadar benimle evlendi diğe allaha şükreden insan şimdi canımı alsa of demez bırakıp gitmek çok kolay ama çocuğumu düşünmek zorundayım.hocam eşime ne oluyor aklım almıyor yardım edin ne olur o melek gibi insan sanki şeytana dönüştü.hocam anlatacak daha çok şey var sizi daha fazla sıkmak istemiyorum şimdideden allah razı olsun
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

ulvi hocam sizinle görüşmeyi rabbim nasip ette Empty
MesajKonu: Geri: ulvi hocam sizinle görüşmeyi rabbim nasip ette   ulvi hocam sizinle görüşmeyi rabbim nasip ette Icon_minitimePtsi Ara. 06, 2010 5:05 pm

Kardeşim Rab 'bim Yardımcın Olsun senin ve hepimizin İnşaAllah senin için Dualar Edilmeye başlandı

ulvi hocam sizinle görüşmeyi rabbim nasip ette
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SİZLERLE YOLUMU KESİŞTİREN RABBİM'E ŞÜKÜRLER OLSUN... ULVİ HOCAM,HAYDAR HOCAM VE EMİR SULTAN'A YÜREKTEN TEŞEKKÜRLER...
» ULVİ HOCAM,HAYDAR HOCAM VE EMİR SULTAN'A YÜREKTEN TEŞEKKÜRLER...SİZLERLE YOLUMU KESİŞTİREN RABBİM'E ŞÜKÜRLER OLSUN...
» ULVİ HOCAM ALLAH RAZI OLSUN...SİZİNLE HAYAT DAHA GÜZEL İYİKİ VARSINIZ...
» ULVİ HOCAM ALLAH RAZI OLSUN...SİZİNLE HAYAT DAHA GÜZEL İYİKİ VARSINIZ...
» ULVİ HOCAM RABBİM SİZDEN RAZI OLSUN ....