iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ulvi hocama ve katip kardeşe çok teşekür ederim

2 posters
YazarMesaj
lalazim
Yeni Üye

Yeni Üye

ulvi hocama ve katip kardeşe çok teşekür ederim Empty
MesajKonu: ulvi hocama ve katip kardeşe çok teşekür ederim   ulvi hocama ve katip kardeşe çok teşekür ederim Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 8:15 pm

ağrılarım için çok yoğun olmasına rağmen benimle ilgilenen ulvi hocama dün akşam ulvi hocama eşlik eden katip kardeşe çok teşekür ederim allah razı olsun
blue_ist
Yeni Üye

Yeni Üye

ulvi hocama ve katip kardeşe çok teşekür ederim Empty
MesajKonu: Geri: ulvi hocama ve katip kardeşe çok teşekür ederim   ulvi hocama ve katip kardeşe çok teşekür ederim Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 9:47 pm

Ulvi hocam ve yardımcı olan diğer arkadaşlarımıza arkadaşım adına bende teşekkürlerimi sunuyorum...(Acılarına yakından şahit olan biri olarak )Allah razı olsun...karşılıksız yapılan her iyiliğin adına kalbinize sağlık...

ulvi hocama ve katip kardeşe çok teşekür ederim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ulvi hocama ve gerçeğinsesine çok teşekür ederim
» ulvi hocama teşekür
» Ulvi Hocama, Nisra ve Katip Kardeşime TEŞEKKÜRLER
» ULVİ HOCAMA TEŞEKKÜR EDERİM
» ulvi hocama teşekür