iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sıkar 67 den Sıkmaca Yalanlar

+11
islam73
Mevlana
MeNZiLLi
ykmz
gespenst
gülsüm
mümine sultan
Dâ'vud
Lja
yoncam
ulvi
15 posters
YazarMesaj
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Sıkar 67 den Sıkmaca Yalanlar Empty
MesajKonu: Sıkar 67 den Sıkmaca Yalanlar   Sıkar 67 den Sıkmaca Yalanlar Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 4:21 am

[color=red]Sıkar67

Demişki zavallıcık

işin kanuni boyutunu artık ciddiye alırlar zannederim
.

Bu zavallıcık bir birbuçuk senedir kanun mahkeme deyip, üyelerimizi korkutmaya çalışır, bende gülerek beklerim. halbuki tehdit ve küfürler bunlarda , çetecilik, fuhuş ve şantaj bunlarda, vatan Haini ve ****** düşmanlarıyla işbirliği bunlarda

Bu öküz herhalde almanyada beni mahkemeye verecek Smile

Olmazsa ben devlet kurumlarına bir intikalmi ettireyim ne yapayım, devlet böyle ha,inlerden kurtulsun Smile

......................................................................................................................................................................................................

Demişki zavallıcık

birde beni ekleyen birçok kişi bu insanlarda kişisel blgileri olduğu için korktuklarını söylüyor ,ben söylüyorumki bunların yaptıkları bütün büyüler geri döner

Garibim bizlerin kişisel bilgi kullanmadığını afrikadaki yerli kabileler bile biliyor, öküz hangi dağdan salladın o yalanı Smile

Bak aşağıya sana söver gibi cevasp olsun Smile, bu arada öküz seni kimse eklemiyor , insanlar sapıklarla olan bağlantın yüzünden senden kaçıyor
ulvi demiş ki:
[b]Formumuz Ehli Sünnet Manevi Yardım Grubunun insanlara karşılıksız olarak sadece Allah Rızası İçin ve İslami İlimlerin Değerinin Açığa Çıkarak Korunması İçin Karşılıksız Olarak İnsanlara Yardımcı Olmaya Çalıştığı Bir Forumdur.

2- Bu sitede yardım şekli Dualarladır. Allahu teala 'nın isme , cisme ihtiyacı yoktur. Onun için bu forumda kesinlikle şahsi bilgileriniz istenmez ( Ad Soyad, doğum tarihi, yaşadığın şehir, ikametgah adresi, ev telefonu, cep telefonu, msn adresi, ev adresi, iş adresi, anne adı , eş adı, iş telefonu ..vs. İstenmez ve istenmesi yasaktır )

2-a- Lütfen bu gibi bilgileri ne sohbet alanında, ne özel mesajla, nede başka türlü hiç kimseye vermeyin. Sizden bu gibi bilgiler isteyen olursa inanmayın ve kanmayın hemen yönetime bildirin.

4- Bu forumda kesinlikle evlere, adreslere vede kişilere kesinlikle yazı, çizi,vefk, muska ve benzeri şeyler gönderilmez ve bu tip şeylerle şifa bu forumda yasaktır. ( Bu şekilde birşeyler göndereceğiz deyipte sizden adres yada para talep eden olursa kesinlikle kanmayın ve yönetime bildirin.)

5- Bu Forumda yardımlar canlı canlı ve anındadır genelde ama kesinlikle tertip ve büyü türü uygulamalar kullanılmaz, sizleri bu şekilde uygulamalara sokmaya çalışan olursa kanmayın ve yönetime haber edin

[b]Kısaca bu forumda kimseye en ufak bilgi vermeyin ve ücret ödemeyin. Bu formun İlmi Seviyesi çok yüksektir Şükürler Olsun, isme cisme ihtiyaç duymaz

Bu zavallının bu koskoca yazıdan haberi olduğu halde hala yalana başvurarak ifitra atması gerçekten çok komik

Yalana muhtaç kalanlar sadece aciz zavallılardır, sen havas hocanın dediği kadar varsın yalancı star, sıkar67

Ha bu arad bizler büyü yapmayız sadece el açıp Allah 'a Dua Ederiz, merak etme senin üyelerin zaten seni adam yerine koymuyor herkes ne mal olduğunu anladı artık

Sadece senin gibi zavallı birden fazla nikle oraya buraya yazıyorsun hepsi sadece sensin, üç kişiyi geçmezsin, sen , eşin ve bir arkadaşın

Ha bu arada korksunlar bence korkması gerekenler, çünkü Manevi Al4emin tokadı sessiz ve derinden gelir ömür boyu çektirir

Yeter sıkıldım senin yalanlarınla uğraşmaktan gerisine yazmaya gerek bile yok bol keseden sallar sıkar 67 vah zavallıcık vah Smile
yoncam
Normal Üye

Normal Üye
yoncam

MesajKonu: Geri: Sıkar 67 den Sıkmaca Yalanlar   Sıkar 67 den Sıkmaca Yalanlar Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 4:42 am

[b]hahahahhhhh hocam gerçekten bunumu demiş :[/b] Demişki zavallıcık
birde beni ekleyen birçok kişi bu insanlarda kişisel blgileri olduğu için korktuklarını söylüyor ,ben söylüyorumki bunların yaptıkları bütün büyüler geri döner
şukadarcık akıl varsa ben de neyim Smile demek korkuyorlarmış büyü yapacaksınız diye Razz
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: Sıkar 67 den Sıkmaca Yalanlar   Sıkar 67 den Sıkmaca Yalanlar Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 7:59 am

bu sıkar67 ve taıfesının zavallıgını ve palavralarını yazmakla bitmez , seri oluşur valla
ay pekde ödlekmiş bu yaww Razz

hocam ne kadar tatlı öküz diyorsun ama reca ederım öküzlerı aşagılama. öküzler , sıkar67 ye benzetılıcek ne suç işlediler Razz
Dâ'vud
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Sıkar 67 den Sıkmaca Yalanlar   Sıkar 67 den Sıkmaca Yalanlar Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 10:34 am

Smile Almanyadan takıldığın için sanırım bilmiyorsun, türkiyede sizin siteye erişim kapatıldı.

Bilginiz olsun diye söylüyorum.
Giremeyenlere söyleyin dns'lerini değiştirsinler..
Mesela ;

İlk dns'yi : 8.8.8.8
İkinci dns'yi : 8.8.4.4 yapabilirler Smile
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Sıkar 67 den Sıkmaca Yalanlar   Sıkar 67 den Sıkmaca Yalanlar Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 10:41 am

ben almanyada değilim nasıl girdim siteye peki scratch
gülsüm
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: Sıkar 67 den Sıkmaca Yalanlar   Sıkar 67 den Sıkmaca Yalanlar Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 10:45 am

Da'vud bey ben sağlık sektöründe uzun yıllardır çalışıyorum Rabbime şükürler olsun ki yeterli tecrübeye sahibim... Yazılarınız çok sağlıklı bir psikolojiye sahip olmadığınızı gösteriyor Psikiyatri tedavisi almanız sizin için çok yararlı olacaktır...
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Sıkar 67 den Sıkmaca Yalanlar   Sıkar 67 den Sıkmaca Yalanlar Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 10:48 am

sizin avukatınız demiş ki davut bey size ö.m göndericektim.ö.m kapalı idi ewet davut bey size ö.m gönderdim sanırımm yalancının mumu kısa zaman yanıyor öle değil mi
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Sıkar 67 den Sıkmaca Yalanlar   Sıkar 67 den Sıkmaca Yalanlar Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 10:53 am

Dâ'vud demiş ki:
Smile Almanyadan takıldığın için sanırım bilmiyorsun, türkiyede sizin siteye erişim kapatıldı.

Bilginiz olsun diye söylüyorum.
Mesela ;

bence dns lerini sen kontrol et olurmu ?
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: Sıkar 67 den Sıkmaca Yalanlar   Sıkar 67 den Sıkmaca Yalanlar Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 10:56 am

Hepimiz mi almayandan takılıyoruz kardeşim.. Very Happy Allah Allah..
MeNZiLLi
Yeni Üye

Yeni Üye
MeNZiLLi

MesajKonu: Geri: Sıkar 67 den Sıkmaca Yalanlar   Sıkar 67 den Sıkmaca Yalanlar Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 11:01 am

Demek bizim siteye erişim kapatıldı öylemi , Smile Çocuk gibi seviniyon len kerata. Kına yak biyerine mutlu ol emi. Sitenin tabanı bizde değilmi yeni adres alır açarız. İsterseniz onuda kapattırın farketmez , Sadaka niyetine yenisini açarız. Sizde mutlu olursunuz olurmu davutum Smile
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Sıkar 67 den Sıkmaca Yalanlar   Sıkar 67 den Sıkmaca Yalanlar Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 12:49 pm

Davud demiş ki:
Smile Almanyadan takıldığın için sanırım bilmiyorsun ki, Türkiyede sizin siteye erişim kapatıldı.

Bilginiz olsun diye diyorum
Mesela ;

Yav Da'vut sen , sıkar67 o kadar zavavlı ve acizsinizki şaşırıyorum doğrusu bu düşmüşlüğünğze, bak ben şimdi Türkiye'den girdim siteye ve yazıyorum, nurer hocam Almanya 'dan giriyor siteye ve Almanya 'dan yazıyor.

Yani atılacak iftira olsunda, yalan olsunda ne olursa olsun sizinkisiğ Smile

Komik insanlarsınız komik Smile

Bu kadar açıktanda böyle bir yalan söylenmezki canım Smile, demek ki bizden bu kadar korkuyor, bu kadar çırpınıyorsuunz Smile

Ben sizde en iyi yalan sıkanı sıkar 67 biliyordum sende ondan aşağı kalmazmışsın Smile

İşte herkes görsün ne kadar iftiracı ve yalancı olduklarını, ve sadece insanları tuzaklarına düşürüp paralarını ellerinden alamadıkları için, namuslarıyla oynayamadıkları için ne kadar ucuz yalanlara başvurabildiklerini

İnşaAllah da'vud kardeşin bu gör dediğimizi görerek. bu zavallı sıkar 67 grubuna karşı oolan sempatisini bitirmesini bekliyoruz

Ha da'vud kardeş hani ruhsal ezikler sitesinde yalan Hakkında bir ton Ayet yazıp koymuştunuz ya, mümkğünse burda onu kendine4de yap, al bu mesajını ve altına o Ayetleri yaz ve yalan söylediğin için herkesten özür dile

Yani bu kadar komik bir yalan olmaz

madem Türkiyeden girilemiyor sen nasıl giripte nTürkiyeden girilemiyor yazdın, sizler Türk Milletini küçük görmeye çalışmayı ve salak yerine koymayı bırakın asıl salak sizlersiniz ve bunun en iyi örneğini nesillerinizde görecek ve yaşayacaksınız

Ben çok yılan yapılı Müslüman ve Türk düşmanının foyasını açığa çıkardın ve hayatlarına hediye bıraktım, sizde hediye alacaksınız ve bu hediyeyi ömür boyu utanç içinde taşıyacaksınız

Bize böyle bir hediye bırakan Asil Millete nasıl hain olduk diye

Peki erişim yasak ben nasıl giriyorum, 10 yaşındaki oğlum yanımda şu mesajı okuyunca gülüyor, baba bu salakmı diyor, kendi nasıl girip yazmış o zaman diyor Smile

Allah bazılarına 10 yaşındaki çocuğun zekasını nasip Etsin ne diyeyim Smile

ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Sıkar 67 den Sıkmaca Yalanlar   Sıkar 67 den Sıkmaca Yalanlar Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 5:30 pm

Dün şirke karşı uyaran davutçukçuk bugün büyü öğreten sitelerde süper moderatör olmuş, büyü öğretiyormuş

Yüzsüzlük yeni yüzyıl çıkarması herhalde, arkadaşın Ehli Sünneti ve Dini Bir Süper moderatörlüğe kurban sattı, anında sattı davutçukçuk Smile

Allah kimseyi bu dünya uğruna Ahiretini satanlardan eylemesin

davutçukçuk bu kanunlar seyyar galiba 10 dakikada bir site kapatıp açıyorlar

yalan kanınızda var, İnşaAllah Atalarınızda yoktur, yoksa Atalarınızda birbirini kandırmıştır davutçuk Smile

Eğer eşinde senin gibi yalancıysa davutçuçuk sadece sana acır ve gülerek izlerim Smile

Ha sıkar 67 salağına söylede şu son bombayı bir patlatsın, rahmetli Kemal Sunal 'ın Filmine döndük ha, salı sallanır, çarşamba çarşafa dolanır, perşembe perişanlık Smile Smile Smile Smile

Bu sıkar 67 geçen seneden beri bomba patlatacak hala bekliyoruz, bir senden fazla oldu Smile

Aslında bomba onun aklında patlamış haberi yok gerizekalının Smile

Ne bombaymış be patlamadı gitti, sakın bu sıkar67 soytarısının sıkma yalanlarından olmasın Smile

yalanın bile bir zekicesi olur, bu kadarda salak yalan söylenmezki Smile

En son ulvi tarafından Perş. Ara. 02, 2010 5:34 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Mevlana
Normal Üye

Normal Üye
Mevlana

MesajKonu: Geri: Sıkar 67 den Sıkmaca Yalanlar   Sıkar 67 den Sıkmaca Yalanlar Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 5:33 pm

Alıntı :
Peki erişim yasak ben nasıl giriyorum, 10 yaşındaki oğlum yanımda şu mesajı okuyunca gülüyor, baba bu salakmı diyor, kendi nasıl girip yazmış o zaman diyor

Başka söze gerek yok sanırım Davut adlı üyeye cevap verilmiş...
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Sıkar 67 den Sıkmaca Yalanlar   Sıkar 67 den Sıkmaca Yalanlar Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 5:34 pm

oy ablasının bi tanesi süper zeka yeğenim maşallah Smile
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: Sıkar 67 den Sıkmaca Yalanlar   Sıkar 67 den Sıkmaca Yalanlar Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 5:37 pm

Alıntı:
Peki erişim yasak ben nasıl giriyorum, 10 yaşındaki oğlum yanımda şu mesajı okuyunca gülüyor, baba bu salakmı diyor, kendi nasıl girip yazmış o zaman diyor

yegenimize masaalah. davut resmen kafayi yemis Razz Razz Razz
Havas-Hoca
Usta Üye
Usta Üye
Havas-Hoca

MesajKonu: Geri: Sıkar 67 den Sıkmaca Yalanlar   Sıkar 67 den Sıkmaca Yalanlar Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 9:10 pm

Sıkar67 ömrünü sıkmakla geçiriyor.
fakat fazla sıkıp zorluyor kendini
fazla sıkma kendini... Smile

yasaklanmışmış bre yalancı sahtekarlar.
dns sizde giriyorsum dns lide

ne oldu davut bir yalan dahamı söyledin yoksa Smile
şirkçilerin büyücülerin moderatörü
sana bir sorum var Wink
bir kişi büyü tarifi verdi
sonra bir mesaj daha ekledi ama birleşmedi arıza oldu
sana durumu bildirdi
senin mesajları birleştirmen caizmi değil mi
aman kardeşim yapma etme deyip silip Allahın kanunlarınamı uyman gerekli
yoksa forum kanunları gereği kuzu kuzu birleştirmenmi gerekli?
Wink

bunların ruhsal eziklikleri arttıkça dahada sıkıyorlar dahada
daha çooooook eziklikler yaşayacaksınız merak etmeyin.
bu konuda canınız hiç sıkılmasın.
511deniz
Normal Üye

Normal Üye
511deniz

MesajKonu: Geri: Sıkar 67 den Sıkmaca Yalanlar   Sıkar 67 den Sıkmaca Yalanlar Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 10:49 pm

bu cevap aklı olana yeter,akıllı olan bunun üstüne cevap yazmaz.
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: Sıkar 67 den Sıkmaca Yalanlar   Sıkar 67 den Sıkmaca Yalanlar Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 3:48 pm

Mevlana demiş ki:
Alıntı :

Başka söze gerek yok sanırım Davut adlı üyeye cevap verilmiş...

SmileSmileSmileSmile AYNEN DİCEK BİEŞ KALMAMIŞ
Gerçeğin Sesi
Usta Üye
Usta Üye
Gerçeğin Sesi

MesajKonu: Geri: Sıkar 67 den Sıkmaca Yalanlar   Sıkar 67 den Sıkmaca Yalanlar Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 4:11 pm

yalanı bile sıkmayı becerememiş...

o ancak PORTAKAL sıkar Smile

Sıkar 67 den Sıkmaca Yalanlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Da'vud Nikli Üyeden yalanlar - 1 ( İspatlarıyla )
» SİLİNEN.... Da'vud Nikli Üyeden yalanlar - 1 ( İspatlarıyla )