iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Allah razı olsun ulvi hocam

YazarMesaj
beyzam
Yeni Üye

Yeni Üye

Allah razı olsun ulvi hocam Empty
MesajKonu: Allah razı olsun ulvi hocam   Allah razı olsun ulvi hocam Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 1:33 am

Allah senden razı olsun hocam yıllardır üstumde ağırlık vardı ve sürekli uyumak istiyordum eşiminde bel fıtığı vardı ve ağrıları çoktu hocam benim üstümdeki ağırlığı aldı ve eşiminde ağrıları azaldı Rabbim senden razı olsun hocam binlerce kez teşekkürler Allah ilminizi artırsın inşallah

Allah razı olsun ulvi hocam
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ALLAH RAZI OLSUN ULVİ ABİ ZALİM ABİ NURER HOCA TÜM ULVİ HOCALARA VE TALEBELERDEN ALLAH RAZI OLSUN ANNEM İYİ ÇOK ŞÜKÜR
» ULVİ HOCAM SİZE SONSUZ TEŞEKKÜRLER ALLAH RAZI OLSUN CAN HOCAM
» KURTULUŞ sebebim ULVİ hocam ve ZALİM hocam ALLAH razı olsun.
» ULVİ HOCAM ALLAH SENDEN RAZI OLSUN MELEK HOCAM
» Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Haydar Hocam Emir Sultan Kardeşim