iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Şeker hastalığı

2 posters
YazarMesaj
511deniz
Normal Üye

Normal Üye
511deniz

Şeker hastalığı Empty
MesajKonu: Şeker hastalığı   Şeker hastalığı Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 6:06 pm

Hocam 2007 de başlayan insülin direnci tedavime ilaçla devam ediyorum.yalnız durum şeker hastalığına dönüşüyor.Ani şeker düşmeleri,baş dönmeleri,karaciğer ağrıları,unutkanlık,konsantre olamama,güçsüzlük,kilo verememe ve vücutta oluşan başka değişikler,asabiyet,alınganlık vb durumlar bundan dolayıymış.Şeker yemezsem ölecem gibi oluyorum.yesem bu hastalığın zehri biliyorum.Yardımlarınızı bekliyorum.
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Şeker hastalığı Empty
MesajKonu: Geri: Şeker hastalığı   Şeker hastalığı Icon_minitimePtsi Ara. 06, 2010 5:19 pm

Kardeşim şeker rahatsızlığı tam olarak geçmez ama azaltılabilir kanısındayım, İnşaAllah üzerindeki değişimi bizlerle paylaşacaksın
511deniz
Normal Üye

Normal Üye
511deniz

Şeker hastalığı Empty
MesajKonu: Geri: Şeker hastalığı   Şeker hastalığı Icon_minitimePtsi Ara. 06, 2010 7:58 pm

Rabbim gani gani razı olsun sizden,ilminizi arttırsın hocam.Bugün karaciğerim yoğun bi şekilde ağrımaya başladı.Nedenini anladım sanırım Smile Değişimleri buradan paylaşırım hocam inşaAllah.

Şeker hastalığı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Şeker Hastalığı (Diyabet)
» şeker
» Şeker Bayramı Mı? O Ne Ki?!!
» Sar'a (sarılık) Hastalığı için
» Kesme Şeker Örneği Nasıl Yapılır?