iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

KARDESIM ICIN ULVI HOCAMDAN ALLAH GANI GANI RAZI OLSUN

YazarMesaj
narin
Yeni Üye

Yeni Üye
narin

KARDESIM ICIN ULVI HOCAMDAN ALLAH GANI GANI RAZI OLSUN Empty
MesajKonu: KARDESIM ICIN ULVI HOCAMDAN ALLAH GANI GANI RAZI OLSUN   KARDESIM ICIN ULVI HOCAMDAN ALLAH GANI GANI RAZI OLSUN Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 9:52 pm

Selamun aleyküm hocam, "ben narin" kardesim "Guelbahcesine" ve aileme cok yardimci oldunuz, biraz eveline kadar cok kötüydü bunalimdaydi iki gündür korkudan uyumuyordu sinirli gerilmis bir sekilde geziyordu derdini kimseye anlatamamis. Yanlis bir sey kendine yapar diye endiseliydik hepimiz. Bana annem anlati ve hemen size danisdik MASALLAH hocam allah sizden razi olsun her zaman hizir gibi yanimizdasiniz ALLAH ilminizi artirsin bizim en kötü günlerimizde hep ama hep yanimizdasiniz her konuda. Hocam hakkinizi helal edin. Allah her muradiniz nail etsin.

KARDESIM ICIN ULVI HOCAMDAN ALLAH GANI GANI RAZI OLSUN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» RABBIM ULVI HOCAMDAN, HAYDAR HOCAMDAN, EMIR SULTAN ABIMDEN VE HAVAS HOCAMDAN GANI GANI RAZI OLSUN
» ulvi hocamdan rabbim gani gani razi olsun
» ULVI HOCAM ALLAH SIZDEN GANI GANI RAZI OLSUN.
» Allah-u Teala Ulvi Hocamdan haydarkerrar Hocamdan ve EmirSultan Hocamdan RazI olsun
» Ulvi hocamdan,haydar hocamdan ve emir sultan hocamdan ALLAH c.c razı olsun