iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ulvi hocam olmasa şu an şeytanların esiriydim....

5 posters
YazarMesaj
Gerçeğin Sesi
Usta Üye
Usta Üye
Gerçeğin Sesi

ulvi hocam olmasa şu an şeytanların esiriydim.... Empty
MesajKonu: ulvi hocam olmasa şu an şeytanların esiriydim....   ulvi hocam olmasa şu an şeytanların esiriydim.... Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 9:57 pm

RABBİME öncelikle ulvi hocam gibi bir kulu hayatımıza nasip ettiği için şükrediyorum...

ALLAH her iki cihanda ulvi hocamızdan razı olsun....

ben yanlış zamanımda yaptığım yanlış bir uygulama sonucu birkaç gündür baya ağır darbeler aldım...

bunlardan bazıları sürekli içimde küfür ve isyan isteğiydi...
2 gündür siteye girme isteğim olmadı ve sürekli ulvi hocamı kötüleyen şeyler vardı içimde...
hocam hakkında kötü sözler ve inançsızlık dolaşıyordu beynimde...
önlenemez başağrılarım kulaklarımda çınlamalar göğsümde sıkıntılar vardı....
en yakınıma bile hakaret edercesine saldırma isteği ve haşa ve kella ALLAHA karşı isyan intihar düşüncesi haline geldim....
içime şeytan yerleşmiş ve iki göğsümün sıkışmasının sebebi ise şeytan pisliği yerleştirilmiş içime....

ki ben imanın çok güçlü öle kolay kolay pes etmeyen korkusuz biriyim...

sabrımın inancımın son sınırında bir kardeşimin de iyice uyarısı üzerine ulvi hocam yetiş diye başlık açtım ve ALLAH razı olsun
anında yanımdaydı cann hocam benim...

eğer ulvi hocam yetişmeseymiş şu anda ben illet şeytanın yüzünden ulvi hocamın dediğine göre hocamı tanımasam çok daha kötü şeyler olacakmış bana ve onu tanıdığım için ona söylememden çekinmişler....
ALLAH muhafaza ..

normalde çırılçıplak önce sokağa sonra dağa düşmen sonrada intihar etmen gerekirdi dedi hocam...

ve beni kurtardı ALLAHIN izniyle...

şu an o kadar huzurluyum ve hafiflemiş hissediyorum ki kendimi....

ulvi hocama ne kadar teşekkür etsem azdır...

ALLAH ulvi hocamızdan hem bu alemde hemde ahirete razı olsun inşaALLAH...
emir abim ALLAH senden de razı olsun

papatyam
Yeni Üye

Yeni Üye
papatyam

MesajKonu: Geri: ulvi hocam olmasa şu an şeytanların esiriydim....   ulvi hocam olmasa şu an şeytanların esiriydim.... Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 10:07 pm

Allah razı olsun hocamdan
ilim hoca
Yeni Üye

Yeni Üye
ilim hoca

MesajKonu: Geri: ulvi hocam olmasa şu an şeytanların esiriydim....   ulvi hocam olmasa şu an şeytanların esiriydim.... Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 10:10 pm

mehtaps demiş ki:
RABBİME öncelikle ulvi hocam gibi bir kulu hayatımıza nasip ettiği için şükrediyorum...

ALLAH her iki cihanda ulvi hocamızdan razı olsun....

ben yanlış zamanımda yaptığım yanlış bir uygulama sonucu birkaç gündür baya ağır darbeler aldım...

bunlardan bazıları sürekli içimde küfür ve isyan isteğiydi...
2 gündür siteye girme isteğim olmadı ve sürekli ulvi hocamı kötüleyen şeyler vardı içimde...
hocam hakkında kötü sözler ve inançsızlık dolaşıyordu beynimde...
önlenemez başağrılarım kulaklarımda çınlamalar göğsümde sıkıntılar vardı....
en yakınıma bile hakaret edercesine saldırma isteği ve haşa ve kella ALLAHA karşı isyan intihar düşüncesi haline geldim....
içime şeytan yerleşmiş ve iki göğsümün sıkışmasının sebebi ise şeytan pisliği yerleştirilmiş içime....

ki ben imanın çok güçlü öle kolay kolay pes etmeyen korkusuz biriyim...

sabrımın inancımın son sınırında bir kardeşimin de iyice uyarısı üzerine ulvi hocam yetiş diye başlık açtım ve ALLAH razı olsun
anında yanımdaydı cann hocam benim...

eğer ulvi hocam yetişmeseymiş şu anda ben illet şeytanın yüzünden ulvi hocamın dediğine göre hocamı tanımasam çok daha kötü şeyler olacakmış bana ve onu tanıdığım için ona söylememden çekinmişler....
ALLAH muhafaza ..

normalde çırılçıplak önce sokağa sonra dağa düşmen sonrada intihar etmen gerekirdi dedi hocam...

ve beni kurtardı ALLAHIN izniyle...

şu an o kadar huzurluyum ve hafiflemiş hissediyorum ki kendimi....

ulvi hocama ne kadar teşekkür etsem azdır...

ALLAH ulvi hocamızdan hem bu alemde hemde ahirete razı olsun inşaALLAH...
emir abim ALLAH senden de razı olsun

Allah razı olsun hocamdan.hocam arkadaşı size ben yönledndirdim.bakım yaptım kardeşime durum vahimdi.savaştırdım ama belli zaman sonra kayıp verdik sanırsam Sad sonra baktım olmucak size yönlendirmek istedim.ulvi hcoam yapar dedim.kusura bakmayın size de yük oldum.hakkınızı helal edin hocam...
http://ilimhoca.tr.gg/
Gerçeğin Sesi
Usta Üye
Usta Üye
Gerçeğin Sesi

MesajKonu: Geri: ulvi hocam olmasa şu an şeytanların esiriydim....   ulvi hocam olmasa şu an şeytanların esiriydim.... Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 10:14 pm

efsuncuhoca demiş ki:

Allah razı olsun hocamdan.hocam arkadaşı size ben yönledndirdim.bakım yaptım kardeşime durum vahimdi.savaştırdım ama belli zaman sonra kayıp verdik sanırsam Sad sonra baktım olmucak size yönlendirmek istedim.ulvi hcoam yapar dedim.kusura bakmayın size de yük oldum.hakkınızı helal edin hocam...

ALLAH senden razı olsun kardeşim benim....
eğer o zor anımda sen gelmeseydin ben ulvi hocama yazı yazmayacaktım ve kimbilir şu anda ne haldeydim...

RABBİM o anda seni gönderdi bana ve ilk sana yazdığım öyle kötü bir anımda geldin ki oldu ve hemen derdimi anlattım sana...

çok ama çok teşekkür ederim beni hemen ulvi hocama yönlendirdin....

ALLAH gani gani razı olsun kardeşim ....
ilim hoca
Yeni Üye

Yeni Üye
ilim hoca

MesajKonu: Geri: ulvi hocam olmasa şu an şeytanların esiriydim....   ulvi hocam olmasa şu an şeytanların esiriydim.... Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 10:16 pm

mehtaps demiş ki:
efsuncuhoca demiş ki:

ALLAH senden razı olsun kardeşim benim....
eğer o zor anımda sen gelmeseydin ben ulvi hocama yazı yazmayacaktım ve kimbilir şu anda ne haldeydim...

RABBİM o anda seni gönderdi bana ve ilk sana yazdığım öyle kötü bir anımda geldin ki oldu ve hemen derdimi anlattım sana...

çok ama çok teşekkür ederim beni hemen ulvi hocama yönlendirdin....

ALLAH gani gani razı olsun kardeşim ....

rabbim sende razı olsun kardeşim.elimden geleni yaptım ama işte bir yere kadar oldu.ulvi hocamdan da Allah razı olsun...
http://ilimhoca.tr.gg/
Lamekan
Aktif Üye
Aktif Üye
Lamekan

MesajKonu: Geri: ulvi hocam olmasa şu an şeytanların esiriydim....   ulvi hocam olmasa şu an şeytanların esiriydim.... Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 11:41 pm

.

En son Lamekan tarafından Perş. Ara. 02, 2010 1:17 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
kübra2
Usta Üye
Usta Üye

MesajKonu: Geri: ulvi hocam olmasa şu an şeytanların esiriydim....   ulvi hocam olmasa şu an şeytanların esiriydim.... Icon_minitimePerş. Kas. 25, 2010 12:32 am

ALLAH RAZI OLSUN HOCAMDAN.

ulvi hocam olmasa şu an şeytanların esiriydim....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HAYDARI KERRAR hocam, ULVİ hocam,EMİR SULTAN hocam,HAVASÜL ESRAR hocam,by nokta ailesi üyeleri ve tüm islam alemi
» ULVİ HOCAM SİZE SONSUZ TEŞEKKÜRLER ALLAH RAZI OLSUN CAN HOCAM
» ulvi hocam dualarinizda unutmayin beni can hocam.basimiz buyuk belada.
» KURTULUŞ sebebim ULVİ hocam ve ZALİM hocam ALLAH razı olsun.
» ULVİ HOCAM ALLAH SENDEN RAZI OLSUN MELEK HOCAM