iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

DİŞ AGRIM geçti hocam oleyyyy :)

2 posters
YazarMesaj
misKİN
Yeni Üye

Yeni Üye
misKİN

DİŞ AGRIM geçti hocam oleyyyy :) Empty
MesajKonu: DİŞ AGRIM geçti hocam oleyyyy :)   DİŞ AGRIM geçti hocam oleyyyy :) Icon_minitimeSalı Kas. 23, 2010 8:57 pm

S A hocam bugun dişimde bi operasyon geçirdim biraz agır bi operesyondu eve geldigimde yutkunamıyordum bile dişim bogazım çok kötüydü sinirden agrıdan aglıyodum tesadüfen siteye girdim sizde burdaydınız şikayetimi size anlattım nasıl oldu bilmiyorum ama hiçbişeyim kalmadı siz nasıl bi insansınız yaa Smile sizin için ne sölesem azdır ilaçların bile saatler içerisinde geçiremeyecegi agrımı cok kısa zamanda geçirdiniz.agzımı açamıyodum sayenizde yemek yedim ALLAH sizden razı olsun tşklerimi sunarım.şimdi cok iyiyim.MAŞALLAH size
nisra
Administrator

Administrator
nisra

MesajKonu: Geri: DİŞ AGRIM geçti hocam oleyyyy :)   DİŞ AGRIM geçti hocam oleyyyy :) Icon_minitimeSalı Kas. 23, 2010 9:01 pm

misKİN kardeşim daha neler göreceksin bunlar ne ki demek istiyorum

MaşaAllah Ulvi Hocama ayrıca Rabbim şifanı daim etsin

misKİN
Yeni Üye

Yeni Üye
misKİN

MesajKonu: Geri: DİŞ AGRIM geçti hocam oleyyyy :)   DİŞ AGRIM geçti hocam oleyyyy :) Icon_minitimeSalı Kas. 23, 2010 9:05 pm

nisra kardeşim ailecek bi çok sey gördük zaten ALLAH razı olsun hocamdan.

DİŞ AGRIM geçti hocam oleyyyy :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HAYDARI KERRAR hocam, ULVİ hocam,EMİR SULTAN hocam,HAVASÜL ESRAR hocam,by nokta ailesi üyeleri ve tüm islam alemi
» ULVİ HOCAM ALLAH SENDEN RAZI OLSUN MELEK HOCAM
» 1 Mayıs Kutlamaları Neden Sorunsuz Geçti - Sadece Bir Karikatür ile Cevabi
» KURTULUŞ sebebim ULVİ hocam ve ZALİM hocam ALLAH razı olsun.
» ulvi hocam dualarinizda unutmayin beni can hocam.basimiz buyuk belada.