iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ulvi hocam bana yarım eder misiniz?

4 posters
YazarMesaj
müno
Yeni Üye

Yeni Üye

ulvi hocam bana yarım eder misiniz? Empty
MesajKonu: ulvi hocam bana yarım eder misiniz?   ulvi hocam bana yarım eder misiniz? Icon_minitimeSalı Kas. 23, 2010 10:55 am

elimi nereye atsam kuruyor.olacak ediğim anda işlerim bozuluyor.yıllardır mutlu olamıyorum.kimse bana değer vermiyor.kayınvalidemler bana iyi şeyler layık görmüyor.ve bunun gibi bisürü şey hocam.ne yapıcamı şaşırdım kendş evhamım mı diyorum ama bu kadar mı olur.mutsuzum...bana bi yardım edin hocam büyü mü var ne var?şimdiden teşekkür ederim.Allah razı olsun.
müno
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ulvi hocam bana yarım eder misiniz?   ulvi hocam bana yarım eder misiniz? Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 1:13 am

güncel
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: ulvi hocam bana yarım eder misiniz?   ulvi hocam bana yarım eder misiniz? Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 11:36 am

Müno kardeşim İnşaAllah bugün kendini kontrol et, çevrendeki insanların ve olayların sana karşı olumlu yönde değişip değişmediğini bana bu başlıktan akşam yaz
müno
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ulvi hocam bana yarım eder misiniz?   ulvi hocam bana yarım eder misiniz? Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 4:50 pm

ulvi hacam bi değişiklik farketmedim.peki hocam neden böyle oluyor?olumlu düşünemiyorum.çabucak sinirleniyorum.insanlara karşı eskiden sanki çekim kuvvetim çok güçlüydü.şimdi rağbetleri azaldı.buda evlenmeden 2 yıl önce oldu.rağbette falan değilime en azınan hor görülmesem.
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: ulvi hocam bana yarım eder misiniz?   ulvi hocam bana yarım eder misiniz? Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 5:32 pm

Kardeşim İnşaAllah uygun bir saatte chat sayfasına gireceğim o zaman canlı canlı bakarız olurmu İnşaAllah
müno
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ulvi hocam bana yarım eder misiniz?   ulvi hocam bana yarım eder misiniz? Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 6:46 pm

tamam hocam inşallah.teşekkür ederim.
müno yeni
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ulvi hocam bana yarım eder misiniz?   ulvi hocam bana yarım eder misiniz? Icon_minitimeÇarş. Ara. 08, 2010 10:49 am

hocam yeni maille hesap açtım diğerini kapatabilirsiniz.bu ara çok kötüyüm.kalbim daralıyo.olaylar hala kötü.arkamdan çook iş çeviriyolar.burdan yazamadığım bazı özel problemlerim var.sohbet alanına da giremiyorum acaba benim bilgisayarımda mı bi sorun var.
dua20
Normal Üye

Normal Üye
dua20

MesajKonu: Geri: ulvi hocam bana yarım eder misiniz?   ulvi hocam bana yarım eder misiniz? Icon_minitimeÇarş. Ara. 08, 2010 10:57 am

ulvi hocam öz banada bakarmısınız

ulvi hocam bana yarım eder misiniz?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ulvi Hocam bana da yadım edin
» Benim ve evliliğim için ,önce Allah rızası için bana dua eder misiniz?
» Ulvi Hocam bakabilir misiniz?
» ULVİ HOCAM ALLAH RIZASI İÇİN BANA YARDIM EDİN
» Ulvi hocam bana da bir bakım yapabilirmisiniz acaba