iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ulvi Hocam bana da yadım edin

2 posters
YazarMesaj
papatyam
Yeni Üye

Yeni Üye
papatyam

Ulvi Hocam bana da yadım edin Empty
MesajKonu: Ulvi Hocam bana da yadım edin   Ulvi Hocam bana da yadım edin Icon_minitimePaz Kas. 21, 2010 8:46 pm

Merhabalar,
Ben elif burcu yeni üye oldum.Aslında siteyi de derdime çare ararken buldum.Sorunum şu işlerim çok ters gidiyor herzaman olacak bir işim bile beni sıkıntıya düşürüp süründürmeden olmuyor.Evlilik amacıyla tanıştığım insanlar bana çok itici geliyor bana çok itici gelmeyenler de bir süre sonra benden kaçıyor nedensiz. Daha önce ıkı sene kadar öncesi annemın isteğiyle hocaya gittim o bi dualar verdi iç ve oku gene gel büyü var üstünde dedi ,büyünün aileye yapıldığını söyledi bi de.ama ben tekrar gitmedim.yalnız yaşıyorum ıkı hafta oncesınde ıkı kez sabah kalktıgımda eve benden baska kımse gırmemesıne ragmen çalışma masamın üstünde yağ damlacıkları buldum.bu olaydan bir hafta sonra müthiş iç sıkıntısı yaşamaya başladım, nefes alamıyorum gibi oluyor hayattan hiç zevk almıyorum herşeyden kaçıp gidesim geliyor.ibadetlerimi yerine getirirken zorlanıyorum namaz boyu ağlama geliyor örneğin,aklımda intihar düşüncesi dolaşıyor ama ben inancım gereği engel oluyorum bu düşüncelere Rabbime yöneliyorum dualar ediyorum ama kendi başıma altından kalkamıyorum.Yardımınıza çok ihtiyacım var.Bir de şunu da eklemek istiyorum.Dua ettim Rabbim bana bir çıkış yolu göster diye sonra pc başına geçtim ki sitenizi buldum tesadüfe inanmıyorum Allah sizden razı olsun.
misKİN
Yeni Üye

Yeni Üye
misKİN

MesajKonu: Geri: Ulvi Hocam bana da yadım edin   Ulvi Hocam bana da yadım edin Icon_minitimePaz Kas. 21, 2010 9:51 pm

s.a kardeşim emin olki çok dogru bir yerdesin ALLAH sana çıkış yolunu gerçekten göstermiş.hocam senle ilgilenecektir .bizde senin gibi sıkıntılı bir anımızda bu siteyi bulduk ve ALLAH binlerce kez razı olsun hocalarımdan bizi bir çok sıkıntılarımızdan kurtardılar.darısı sana inşallah.
papatyam
Yeni Üye

Yeni Üye
papatyam

MesajKonu: Geri: Ulvi Hocam bana da yadım edin   Ulvi Hocam bana da yadım edin Icon_minitimePaz Kas. 21, 2010 10:04 pm

as. amin inşallah...
papatyam
Yeni Üye

Yeni Üye
papatyam

MesajKonu: Geri: Ulvi Hocam bana da yadım edin   Ulvi Hocam bana da yadım edin Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 8:58 pm

Sizi sıkıp bunaltmak istemiyorum ısrar ederek ama sık sık açıp bakıyorum bana cevap gelmiş mi diye.Biliyorum tek ben değilim yardım isteyen çok insan var ama ....İşte belki de bencilce bir istek...
Umutla bekliyeceğim...
Kusurum varsa afola...

Ulvi Hocam bana da yadım edin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ulvi hocam,arkadaşlar dua edin bana
» ULVİ HOCAM BABAMLA İLGİLİ KONUDA BANA YARDIM EDİN.
» ULVİ HOCAM ALLAH RIZASI İÇİN BANA YARDIM EDİN
» HOCALARIM ULVİ HOCAM LÜTFEN BANA YARDIM EDİN LÜTFEN BAKIN
» LÜTFEN YARDIM EDİN ULVİ HOCALARIM HAYDAR HOCAM EMİR HOCAM YADA BİR BAŞKASI