iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ALLAH RAZI OLSUN BENİDE KURTARDIN ULVİ HOCAM........

3 posters
YazarMesaj
hanne_ANNEM
Yeni Üye

Yeni Üye

ALLAH RAZI OLSUN BENİDE KURTARDIN  ULVİ HOCAM........ Empty
MesajKonu: ALLAH RAZI OLSUN BENİDE KURTARDIN ULVİ HOCAM........   ALLAH RAZI OLSUN BENİDE KURTARDIN  ULVİ HOCAM........ Icon_minitimePaz Kas. 21, 2010 4:32 pm

s a hocam ben hannenin annesiyim. evlatlarımın hepsine yardımın dokundu ALLAH senden razı olsun. kızım özelden mesajla şikayetlerimi bildirmişti şükür RABBİM e iyiyim saol varol evladım. nerdeyse vucudumda agrımayan yer yoktu ilaçlarla geçici olarak dindiriyordum vucutsal agrılarım yüzünden namazlarımı zor kılyordum boyun agrılarımdan selamımı bile düzgün veremiyordum ayrıca kuranımı okuyamıyordum hem boyun agrımdan hemde dilim kuran okurken dönmüyodu agzımın içinde büyümüş gibiydi şimdi kuranımıda okuyorum namazımıda saglıkla kılabiliyorum.diz agrım sırt agrım boyun agrım hepsi hafifledi .kendimi insan gibi hissetmiyordum size sorunlarımı yazdıktan sonra gece yatarken mide ve karın boşlugumda genişleme hissettim birde bacaklarımda dolaşan bir şey var gibiydi vucudumda açılma oldu gibi çok rahatladım.öglen namazı kılarkende secdeye gidince sırtımda bir sıvazlanma biri geziyomuş gibi hissettim artık yatagımdan çok dinç dizlerim agrımadan kalkabiliyorum.bu agrılarımın çogu gitti çok hafif agrılarım kaldı buna şükür inşallah onlardanda kurtulurum.
HER ZAMAN DUACINIM OGLUM ALLAH SENDEN SENİ YETİŞTİREN HOCALARINDAN ANNENDEN BABANDAN razı olsun.İNŞALLAH HER İKİ CİHANDA EN GÜZEL MAKAMLARA ERİŞİRSİN.Böyle bir zamanda sizin gibi insanların oldugunu hiç düşünemezdim .ben evliyaları eskiden olur sanırdım.sizler benim gözümde evliyasınız .RABBİME şükürler olsun sizinle karşılaştık.
ALLAH RAZI OLSUN HAKKINIZI HELAL EDİN.İLMİN BİLGİN ARTSIN RABBİM YAR VE YARDIMCIN OLSUN EVLADIM.........
Mevlana
Normal Üye

Normal Üye
Mevlana

MesajKonu: Geri: ALLAH RAZI OLSUN BENİDE KURTARDIN ULVİ HOCAM........   ALLAH RAZI OLSUN BENİDE KURTARDIN  ULVİ HOCAM........ Icon_minitimePaz Kas. 21, 2010 6:13 pm

MaşALLAH BarekALLAH..

Rabbim şifaların devamını nail etsin.
Hocamızdan razı olsun rahat rahat ibadet edebilmenize çok sevindim.Vesselam
misKİN
Yeni Üye

Yeni Üye
misKİN

MesajKonu: Geri: ALLAH RAZI OLSUN BENİDE KURTARDIN ULVİ HOCAM........   ALLAH RAZI OLSUN BENİDE KURTARDIN  ULVİ HOCAM........ Icon_minitimeSalı Kas. 23, 2010 9:43 pm

MAŞALLAH .gerçekten annem bunları yaşadı işte size hocamın bize yaptıgı karşılıksız yardımlarından birisi daha .kardeşim hannedende ALLAH razı olsun iyiki burayı bulmuş ve ulvi hocamla tanışmamıza vesile olmuştur.

ALLAH RAZI OLSUN BENİDE KURTARDIN ULVİ HOCAM........
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ALLAH RAZI OLSUN ULVİ ABİ ZALİM ABİ NURER HOCA TÜM ULVİ HOCALARA VE TALEBELERDEN ALLAH RAZI OLSUN ANNEM İYİ ÇOK ŞÜKÜR
» ULVİ HOCAM SİZE SONSUZ TEŞEKKÜRLER ALLAH RAZI OLSUN CAN HOCAM
» KURTULUŞ sebebim ULVİ hocam ve ZALİM hocam ALLAH razı olsun.
» ULVİ HOCAM ALLAH SENDEN RAZI OLSUN MELEK HOCAM
» Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Haydar Hocam Emir Sultan Kardeşim