iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ULVİ HOCAM LÜTFEN ACİL YARDIM

+7
mümine sultan
Semihbaba4125
siyahım
ulvi
yoncam
haydarı kerrar
yazgülü
11 posters
YazarMesaj
yazgülü
Yeni Üye

Yeni Üye

ULVİ HOCAM LÜTFEN ACİL YARDIM Empty
MesajKonu: ULVİ HOCAM LÜTFEN ACİL YARDIM   ULVİ HOCAM LÜTFEN ACİL YARDIM Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 9:31 pm

Selamun Aleykum.Eşim tarafımdan evimden kovuldum,barışmak için herşeyi denedim fakat asla barışmak ve evliliğimizi sürdürmek istemiyor,bitmesi için önemli bir nedenimiz yok,ona ne olduğunu neden beni bu kadar istemediğini bilmiyorum tek istediğim evliliğim huzurla devam etsin ve yıkım yaşamayalım.Hocam lütfen bu konuda yardımınızı rica ediyorum.Lütfen hocam.Eşim dava açtı ya da açıcak.Her ikimizin de ikinci evliliğimiz,ne zorluklarla kurduk bu yuvayı çok çok üzülüyorum lütfen yardım edin hocam.Size birkaç defa özel mesaj ve bilgilerim gönderdim hocam.Yardımınızı bekliyorum lütfen hocam.
yazgülü
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAM LÜTFEN ACİL YARDIM   ULVİ HOCAM LÜTFEN ACİL YARDIM Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 11:54 am

Lütfen acil yardıma ihtiyacım var az önce boşanma dilekçesi elime ulaştı.Yersiz suçlamalar var.Lütfen yardımcı olun bana.Ben yuvamın yıkılmasını hiç istemedim ki.
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAM LÜTFEN ACİL YARDIM   ULVİ HOCAM LÜTFEN ACİL YARDIM Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 12:40 pm

kardeşim lütfen metaneti elden bırakmayın yanılmıyorsam ulviler sizinle ilgileniyorlar.vesselam
yoncam
Normal Üye

Normal Üye
yoncam

MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAM LÜTFEN ACİL YARDIM   ULVİ HOCAM LÜTFEN ACİL YARDIM Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 1:49 pm

değerli hocam bugün bütün umutlarım suya düştü beni beklemesin istemiyorum diye haber yollamış hiç bir gelişme yok yani bilakis tam tersi galiba bu benim kaderimmiş oysaki tek istediğim namuslu bir yuva kurabilmekti artık hayatım kaydı hiç bi şey fayda etmicek yinede benimle ilgilendiğiniz için Allahım sonsuz razı olsun nolur hakkınızı helal edin aileme sülaleme rezil olduğumla kaldım herkes arkamdan konuşuyo kimiside acıyo ben bile kendimden nefret ediyorum ama benim için uğraştınızya rabbim sizden razı olsun hocam tekrar hakkınızı helal edin
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAM LÜTFEN ACİL YARDIM   ULVİ HOCAM LÜTFEN ACİL YARDIM Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 1:52 pm

yoncam sabırlı ol kardeşim , haber yollayabilir sen sadece sabah 11 de 11 Besmele çek ve bekle. İnsan iradesine müdahale olan şeyler bir anda olmaz günler, haftalar, aylar alabilir.
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAM LÜTFEN ACİL YARDIM   ULVİ HOCAM LÜTFEN ACİL YARDIM Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 1:54 pm

yazgülü demiş ki:
Selamun Aleykum.Eşim tarafımdan evimden kovuldum,barışmak için herşeyi denedim fakat asla barışmak ve evliliğimizi sürdürmek istemiyor,bitmesi için önemli bir nedenimiz yok,ona ne olduğunu neden beni bu kadar istemediğini bilmiyorum tek istediğim evliliğim huzurla devam etsin ve yıkım yaşamayalım.Hocam lütfen bu konuda yardımınızı rica ediyorum.Lütfen hocam.Eşim dava açtı ya da açıcak.Her ikimizin de ikinci evliliğimiz,ne zorluklarla kurduk bu yuvayı çok çok üzülüyorum lütfen yardım edin hocam.Size birkaç defa özel mesaj ve bilgilerim gönderdim hocam.Yardımınızı bekliyorum lütfen hocam.

Yazgülü sabah 11 de 11 Tane BismillahirRahmanirRahim çek, akşam Yatsı Ezanı Okunurken 3 er Tane Felak Nas Oku İnşaAllah
siyahım
Normal Üye

Normal Üye
siyahım

MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAM LÜTFEN ACİL YARDIM   ULVİ HOCAM LÜTFEN ACİL YARDIM Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 1:55 pm

hocam size attığım mesajlar niye ulaşmıyo bir tyürlü ulaşamıyorum size..
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAM LÜTFEN ACİL YARDIM   ULVİ HOCAM LÜTFEN ACİL YARDIM Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 1:56 pm

ulvi demiş ki:
yazgülü demiş ki:

Yazgülü sabah 11 de 11 Tane BismillahirRahmanirRahim çek, akşam Yatsı Ezanı Okunurken 3 er Tane Felak Nas Oku İnşaAllah

http://www.bynokta.com/yonetici-haberleme-bolumu-f209/ulv-ab-ulv-talebeler-allah-rizasi-cn-oku-bunu-allah-rizasi-cn-t7651.htm#38022 ABİ ŞURAYA DA BAK ALLAH RIZASI İÇİN
yoncam
Normal Üye

Normal Üye
yoncam

MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAM LÜTFEN ACİL YARDIM   ULVİ HOCAM LÜTFEN ACİL YARDIM Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 2:05 pm

hocam Allah razı olsun peygamfer efendimize s.a.v rabbim komşu eylesin sizi inşaAllah ama anladım ben artık zaten yağ çarpılma gibi bişey dedi türk boyu hocam ben sadece kendimden korkuyorum
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAM LÜTFEN ACİL YARDIM   ULVİ HOCAM LÜTFEN ACİL YARDIM Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 2:06 pm

abim sohbete gelir misin lütfen bekliyoruz
yazgülü
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAM LÜTFEN ACİL YARDIM   ULVİ HOCAM LÜTFEN ACİL YARDIM Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 3:32 pm

Elime dava dilekçesi ulaşınca çok kötü oldum evet bekliyordum fakat yersiz suçlamalarla değil yine de herşeyin düzelmesini istiyorum Allahım hiçkimseye yıkım yaşatmasın.
yoncam
Normal Üye

Normal Üye
yoncam

MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAM LÜTFEN ACİL YARDIM   ULVİ HOCAM LÜTFEN ACİL YARDIM Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 3:34 pm

sohbet alanına gel yaz gülü çabuk
yazgülü
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAM LÜTFEN ACİL YARDIM   ULVİ HOCAM LÜTFEN ACİL YARDIM Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 5:56 pm

şimdi gördüm hemen açılmıyor bende yazılarınız şimdi giriyorum sohbete arkadaşım
carmina
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAM LÜTFEN ACİL YARDIM   ULVİ HOCAM LÜTFEN ACİL YARDIM Icon_minitimeÇarş. Ekim 13, 2010 5:22 am

ulvi hocam size sesimi nasıl duyurabilirim ne yapsam ulaşamıyorum msj yazdım ama size ulaşmıyor galiba allah rızası için yardım edin ltf
yazgülü
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAM LÜTFEN ACİL YARDIM   ULVİ HOCAM LÜTFEN ACİL YARDIM Icon_minitimeÇarş. Ekim 13, 2010 5:51 pm

Ulvi hocam, biz mahkemeye hiç çıkmadan ben evime dönmüş olmak istiyorum sizin yardımınızla 30 Aralıktaki mahkeme tarihine kadar eşim döner mi hocam lütfen cevaplarsanız çok sevinirim.Allah sizlerden razı olsun.
yazgülü
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAM LÜTFEN ACİL YARDIM   ULVİ HOCAM LÜTFEN ACİL YARDIM Icon_minitimePerş. Ekim 14, 2010 7:32 pm

Değerli hocalarımız yarın mecburen avukat tutmak durumundayım çünkü açılan boşanma davasında yersiz suçlamalar var lütfen acilen yardımcı olun lütfen
yazgülü
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAM LÜTFEN ACİL YARDIM   ULVİ HOCAM LÜTFEN ACİL YARDIM Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 11:30 pm

Ulvi hocam ne olur yardım edin üzerimizde sanıyorum ki kötü bir enerji var ne olur yardımcı olun hocam çözelim bunu
kübra2
Usta Üye
Usta Üye

MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAM LÜTFEN ACİL YARDIM   ULVİ HOCAM LÜTFEN ACİL YARDIM Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 12:28 am

ulvi Hocamdan ALLAH razı olsun iyiki varrr RABBİM saglıklı uzun ömür versin hocalarımıza şöyle bakıyorumda onlar olmasa biz sıkıntıda olanlar ne yaparmışız ama diyorumki demekki RABBİM kurtulmamızı istiyorki bize hocalarımızı bir şekilde bulduruyor ELHAMDÜLİLLAH. ALLAHA EMANET OLUN HOCAMMM.
yazgülü
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAM LÜTFEN ACİL YARDIM   ULVİ HOCAM LÜTFEN ACİL YARDIM Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 12:42 am

Ulvi hocam bakıcağınızı yardım edeceğinizi söylediniz biraz olsun içim rahatladı inşallah hocam yakın zamanda herşeyi çözersiniz ben de evime dönerim ömür boyu size duacı olurum kocaman da teşekkür yazılarımı yazarım inşallah hocam.Allah razı olsun sizden.
yazgülü
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAM LÜTFEN ACİL YARDIM   ULVİ HOCAM LÜTFEN ACİL YARDIM Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 3:09 am

Hocam çok sıkıntıdayım,içim iyice daralıyor kalbim sıkışıyor,ne olur hocam sorunlarımız biran önce çözülsün birdaha kötülük yapamasın hiçkimse ne olur yuvam dağılmasın ömür boyu dua edicem size.
makbule
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAM LÜTFEN ACİL YARDIM   ULVİ HOCAM LÜTFEN ACİL YARDIM Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 12:26 pm

selamueleykum sevgili ulvi hocam benim de cok buyuk sorunlarım var ve bir türlü cözemedim 28 yıllık evliligimi sokaktan gelen bır kadın dagıttı ve şimdi o eşimle sanatanat icinde bense cocuklarımla perişanız cok mutluyduk ne oldu bilmiyorum bu kadın ortaya cıktı ve eşim cok deyişti lutfen banada acil yardım edin
garibullah
Yeni Üye

Yeni Üye
garibullah

MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAM LÜTFEN ACİL YARDIM   ULVİ HOCAM LÜTFEN ACİL YARDIM Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 12:47 pm

ulvi hocam sıkıntım yine arttı ızdırabım arttı ALLAH rızası için yardım et
yazgülü
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAM LÜTFEN ACİL YARDIM   ULVİ HOCAM LÜTFEN ACİL YARDIM Icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 7:28 pm

Hocam bu akşam inşallah yardımcı olursunuz.

ULVİ HOCAM LÜTFEN ACİL YARDIM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HOCALARIM ULVİ HOCAM LÜTFEN BANA YARDIM EDİN LÜTFEN BAKIN
» Ulvi hocam cok cok acil lütfen bakabilirmisiniz.
» ulvi hocam yardım lütfen!!!!
» ulvi hocam yardım lütfen!!!!!!!!!!!
» LÜTFEN YARDIM EDİN ULVİ HOCALARIM HAYDAR HOCAM EMİR HOCAM YADA BİR BAŞKASI