iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

daha Çok Düşecek :)

+2
Rabbani
ulvi
6 posters
YazarMesaj
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

daha Çok Düşecek :) Empty
MesajKonu: daha Çok Düşecek :)   daha Çok Düşecek :) Icon_minitimePaz Kas. 21, 2010 6:49 am

Bir zamanlar Müslüman geçinen bir üyemiz vardı, yalnız Kur'an diyenlerle çatışır Ehli Sünnet taraftarı gözükür

Birgün baktıkki adam aslında Ehli Sünnet taraftarı değill sadece ****** düşmanı ve beyni öyle bir yıkanmışki ****** düşmanı olmayan Müslüman olamaz. Sanki ****** düşmanlığı İmanın yedinci şartı, İslamın altıncı şartıymış gibi

Neyse bu zavallı malın şahsa her türlü söz hakkı verilmişken, birde gördükkü kendi düşüncesinden olmayanlara söz hakkı vermemeye çalışıyor, hemen boğmaya çalışıyor, bu kadarda yobaz ve insanlık dışı

Bir Müslüman 'a yakışmayacak kadar kalleş ve kahpelik sıfatını üzerinde gururla taşıyan bu asaletsiz ve haysiyetsizle tartışmalarımız oldu ve forumdan yasaklanarak gönderildi

Şimdi bu kalleş ve zavallı şahıs bakıyorumda , insandaki namus ve haya gibi kavramlara önem vermeyen avallı bir sapık sürüsünün kucağına gitmiş, sadece içindeki kin yüzünden

Şimdi bir daha haberim oldu, daha dün kavga edip küfürler ettiği siteninde kucağına gitmiş

Daha çok düşecek çok

Bu ne demektir biliyormusunuz ******'e düşmanlığı Müslümanlık gibi gösterip, ****** düşmanlığıyla gündemde duran Müslüman 'ım diyen insanların ne kadar Dinden bihaber olduklarını

Ve taşıdıkları yükün onları kucaktan kucağa gezen bir zavallı ve rezil yaptığını

Gerçekte İslamiyetle bir alakası bulunmayıp, kendi nefislerinin istediğini Dinmiş gibi göstermeye kalktıklarını ve Din 'i bozmaya çalıştıklarını

Dinde tecavüzemi izin vardı, yoksa ateistlerle birlik olup Ehli Sünnet'e karşı mücadele etmeyemi izin vardı

Resmen bir şeytan velisi

Hadisi Şerif 'te Emrettiği Gibi

Mü'min aynadır bakan kendini görür

adam şeytanın dostu, münafıklığın uşağı, bizlere baktıkça kendini görüyor , kendine yazıyor ama akıl yokki bunu izan edip anlayamıyor

Hiçnurreyn daha çok düşeceksin çokk

ve senin düşüşün ömür boyu devam edecek

Sana şöyle diyebiliriz, sapık tecavüzcü Müslüman ****** düşmanı Müslüman hiçnurreyn

Ne kafar nik değişrtirsende boş, pis kokun seni hemen belli ediyor Smile

Boş adamsın boş, İlmi siyasetinde bir işe yaramıyor

sadece boş teneke gibi çok ses çıkarıyorsun, iyi bir şeytan uşağı görmek istiyorsan aynaya bak, dikkat et o Din düşmanlarından aldığın paralar asla seni kurtaramaz, Dini dinle bozmaya kalkarsan sana yazık olur, rezaletin ayyuka çıkar

En iyisi sus, salak salak değişik niklerde aptal aptal yazma sağda solda

Do re ma bak seni kabul etmiş, daha dün düşmandınız , ****** düşmanı diyorsun bugün kucağında ne geziyorsun

Smile Smile

Senin gibi zavallı aciz soytarılara sadece gülüyorum,

Ayet'te Der ya '' Biz insanları en güzel şekilde yarattık, sonrada aşağıların aşağısına çektik ''

Senin sayende hiçnurreyn kaplancıların ne kadar ehli bidat olduğunu ve özlerinin Din düşmanlığıyla yoğrulmuş olup, gerektiğinde her türlü şerefsizlik ve namussuz luğa girebileceklerini öğrenmiş olduk

Ateistlerle birlik olursunuz, namussuzlarla birlik olursunuz, ulan şerefsiz ne diye Müslümanım dersiniz

dediğim gibi kullandığın ilmi siyaset sana en yakın insanlarda sana karşı kullanılır çünkü şeytan eşer kendi düşer

sana yazık olur, dahada batma, köpek olup kudurma ve sus

Ben yazmaya başlamayayım, yazarsam güzel yazarım, Münafık yapılı şeytan uşağı, namussuzun kapı köpeği zinnurreyn

Rabbani
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: daha Çok Düşecek :)   daha Çok Düşecek :) Icon_minitimePaz Kas. 21, 2010 10:30 am

Bismillah

Aranızdaki tartışmayı bilmiyorum mubare.k Sadece sizin yazdığınız yazıya dahil oldum inşaAlahu teala. Sadece sizin yazınızla ilgili yazacağım biiznilllah. Sizde öyle bir yazmışsınızki mubarek sanki mustafa kemali sevmeyenler dinden bi haber müslümanlar. Sanki mustafa kemalı sevenler gerçek hakiki ehli islam. Unutmayalım inşaAllahu teala Resulu kibriyanın(Sav) in hadi daha ne duruyorsun savunmanı yırtta gel dediği, eminönü meydanında asılıpta kafasına gavur şapkası geçirilen şehidi allameyi ve binlercesini, yüzbinleri.. Lütfen

"Kim Benim bir dostuma (veli kuluma) düşmanlık ederse Ben ona savaş açarım"

İnşaAllahu teala samimi,doğru, saldırısız bir şekilde bu konuya müdavil olmak isterim.Sadece ulvi hocanın yazdıklarına yoksa diğer kişiyle ilgim alakam yoktur elhamdulillah.

Vesselam.
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: daha Çok Düşecek :)   daha Çok Düşecek :) Icon_minitimePaz Kas. 21, 2010 10:41 am

Kardeşim bilgide ispat gerçeğin aynasıdır, şimdi merakım mşudurki Eminönü meydanında asılıp kafasına gavur şapkası geçirilen Şehidi Allemeye ( sen öyle diyorsun ) Peygamber Efendimiz 'in Böyle bir çağrıda bulunduğunun ispatı nedir

Peki kurtuluş savaşında savaşıpta Türkiye Cumhuriyetinin kurulmasına vesile ve sebep olan , ingilizlere biz bir vuç Türkten değil, Yeşil Sarıklılardan korktuk dedirten Evliyalar ve Alimler Olarak Bilinen zümrelerin senin dediğin bu şehit allemenin asılması ve idamıyla ne alakası vardır, niye buna sebep olacağını bile bile Kurtuluş savaşında yardım Ettiler

Aslında bak şu bakış açısına karşı benim bakış açım ve yazım bence doğru

Öyle bir gösteriliyorki Türküm diyen Müslüman değildir, Devletini seven kafirdir, milletini seven kafirdir, ******ü seven herkes kafirdir

İnşaAllah benim yazıma baktığın gibi , şu yukarıdaki yazdıklarımada bakar ve senin bana cevap yazdığın gibi benim onlara cevabımı desteklersen ( yani madem kafir niye Evliyalar yardım Etti ), senin tarafsızlığına inanabilirim Smile
Rabbani
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: daha Çok Düşecek :)   daha Çok Düşecek :) Icon_minitimePaz Kas. 21, 2010 10:46 am

Seviyeli bir şekilde cevap verdiğiniz için sağolasın hocam. O ispatın çok sağlam sahihleri var inşaAllah. Bu konuyu silmezseniz bugün tekrar girdiğimde sorularınıza cevap verebilirim şu an çıkmam lazım. Olurmu mubarek. Efendimiz Sav'in kimi denetlemeye geldiğini, hindistanulemasının buna şahit olduğunu vsvs anlatacağım inşaAllah eğer müsade varsa şu çıkmam lazım.
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: daha Çok Düşecek :)   daha Çok Düşecek :) Icon_minitimePaz Kas. 21, 2010 10:50 am

Estağfirullah kardeşim, Allah Razı Olsun. Konu kesinlikle ve asla silinmeyecek, zaten asıl meselemiz mücadele ortamı çıkararak insanlar arasında düşmanlık ve sevgisizlik başlatmak değil, herkesin görüşüne açık bir ortam oluşturarak herkesin kendi görüş ve doğrularını ispatlarıyla ortaya koymasını sağlamak ve bunları okuyan insanların kendi hür irade vekararları doğrultusunda kendi doğrularını seçmelerine yardımcı olmak

Şimdiye kadar çok denedim bu ortamı ama karşılıklı yazıştığımız insanların kendi hırsve kinlerinin akıllarına galebe çalması ve saldırı, hakaret havası oluşturmasından dolayı hep Bozuldu

İnşaAllah BismillahirRahmanirRahim diyor ve bu ortama doğru yeni başlangıç bir ilk adımı senle atmış bulunuyoruz

şimdilik Allah 'a Emanet Ol kardeş
Rabbani
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: daha Çok Düşecek :)   daha Çok Düşecek :) Icon_minitimePaz Kas. 21, 2010 10:52 am

Allah(cc) razı olsun mubarek. Sizde sakın yanlış anlamayın ben o yazınızda bahsettiğiniz kişiyle ilgi alakam yoktur. Sadece acizane sizden küçük bir kardeşiniz olarak sizle bu konuyu seviyelice konuşmak istiyorum inşaAllah bu konuda bilgi birikimim var acizane. Tekrar teşekkür ederim . Görüşmek üzere sizde Allah'a emanetsiniz inşaAllah. Bu arada konuya kimsenin katılmamasını isterim hocam sadece sizle yazışmak isterim sebebi sakin ve samimi konuştuğunuz için.
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: daha Çok Düşecek :)   daha Çok Düşecek :) Icon_minitimePaz Kas. 21, 2010 2:14 pm

güncel
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: daha Çok Düşecek :)   daha Çok Düşecek :) Icon_minitimePaz Kas. 21, 2010 3:03 pm

s.a gül yüzlü abim,ALLAH c.c senden razı olsun rabbim senden ve haydar abiden razı olsun bizler sizi ALLAH c.c için seviyorz sizler bizim için çok değerlisiniz

sizin gibi değerli abilerimi hiç birzaman hiç kimse düşürüemz aksine parlarsınız

sizleri seviyorz ve sizlerin boş insanlar olmadınızı sohbet alanında birebir şahidiz

bizde de çok şahid var biz onlşarı deşifre etmiyorz abim çaresi olmayan hastalıklarda bile harikasın maşallah senin eline su dökecek tanımıyorm bi malum hasta vardı yüzünü görseniz ölü dersiniz bugun baktım güzelleşmeye başlamış abim gül yüzlü abim senin ve hocalarının ellerinden öperim allah c.c kardeşliğimizi bozmasın

vallahi allah için seni çok seviyorz iyiki varsın abim
vesselam
Lamekan
Aktif Üye
Aktif Üye
Lamekan

MesajKonu: Geri: daha Çok Düşecek :)   daha Çok Düşecek :) Icon_minitimePaz Kas. 21, 2010 3:18 pm

Öyle bir gösteriliyorki Türküm diyen Müslüman değildir, Devletini seven kafirdir, milletini seven kafirdir, ******ü seven herkes kafirdir

Ulvi hocam yerden göge kadar hakkın var,bu ulke insanı vatanınıda sever milletini de sever ******üde sever,en nihayetinde Müslümandır.Hocam sen çok yaşa.
katip
Normal Üye

Normal Üye
katip

MesajKonu: Geri: daha Çok Düşecek :)   daha Çok Düşecek :) Icon_minitimePaz Kas. 21, 2010 4:46 pm

Rabbani demiş ki:
Allah(cc) razı olsun mubarek. Sizde sakın yanlış anlamayın ben o yazınızda bahsettiğiniz kişiyle ilgi alakam yoktur. Sadece acizane sizden küçük bir kardeşiniz olarak sizle bu konuyu seviyelice konuşmak istiyorum inşaAllah bu konuda bilgi birikimim var acizane. Tekrar teşekkür ederim . Görüşmek üzere sizde Allah'a emanetsiniz inşaAllah. Bu arada konuya kimsenin katılmamasını isterim hocam sadece sizle yazışmak isterim sebebi sakin ve samimi konuştuğunuz için.

Arkadaşım bilgi birikimin varsa ve doğruluğunu ıspat edersen bundan bizde istifade ederiz.Malumunuzdurki her bilgi birikimi doğru olacak diye bir kaide yok..Diğer bir olay sadece Hocamın yazmasını istemenizdir meraklanmayınız Ulvi kardeşimin dur dediği yerde üyeler fikirlerini beyan etmezler..Ama karışmayınız sözünü söyleyecek kimse ULVİ olmak zorunda olsa gerek..gene kafama takılan şey bizim fikirlerimizin olabileceği ama zatıalinizin görüşleri yanında değersiz olma ihtimaline karşı sadece hocamızı istemenizdirki bakın buna sözüm olmaz...sakin ve samimi olmaya gelince ortamımızı birçok kere eledikten sonra bulduk kaybetmemeyede kararlıyız..
Son olarakda burada kimse hakarete uğramamıştır.. kendisi haddini aşana kadar..

daha Çok Düşecek :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» mavikuşl ' tan Bir Daha
» HaYaTTaN Bir Daha
» Oysa ben daha....
» Hep beraber Daha İyiye
» Bir Canlı Yardım Daha