iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

mavikuşl ' tan Bir Daha

YazarMesaj
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

mavikuşl ' tan Bir Daha Empty
MesajKonu: mavikuşl ' tan Bir Daha   mavikuşl ' tan Bir Daha Icon_minitimePtsi Şub. 01, 2010 9:30 am

Gönderen : mavikuş
Alici : Ulvi
Tarih : 2009-09-13 02:27
Başlık : ...
--------------------------------------------------------------------------------
Hayırlı geceler..nasılsınız Ulvi kardeşim inşallah iyisinizdir iyi olmanızı dilerim Allahtan..Benim durumumsa çok şükür genel olarak iyiyim,yani şükretmem için çok nedenim var hep şükür etmeliyim Allaha isyan edenlerden olmak istemem..Sadece 2 gündür rüyalarımda korkutmaya mı ne çalışıyorlar anlamadım.Uykuya dalmak üzereyken gözümü kapalı halde hemen gözümün önüne çirkin tuhaf suratlar görünüyor, 7 Ayetel kürsi,3'er Felak,nas,ihlas,1fatiha okuyorum..Geçen rüyamda küçük bir tek kol yani kesik gibi beni işaret ediyor sonra asılmaya çekmeye çalışıyor,o sırada yanımda birileri var onlar da beni çekiyorlar kurtarmaya çalışıyorlar hemen besmele çekip Ayetel kürsiyi okudum geçti.Kabus değil korku filmi senaryosu gibiydi komik de denebilir yani..Açık bir kapı bulup girmeye mi çalışıyorlar sence ya da psikolojik midir nedir durum?gerçi onlardan zerre korkmuyorum..Sadece şu şifa enerjisi çalışmasına katıldığım için pişmanım mübarek şifa daveti çalışması değil resmen 3 harfli daveti çalışması oldu ya kimbilir farkında olmadan kimler e neler oldu:mad:Şükür Allahıma sizi karşıma çıkardı da kurtuldum..Şimdi ne yapmalıyım geçici bir durumdur değil mi?

mavikuşl ' tan Bir Daha
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HaYaTTaN Bir Daha
» Oysa ben daha....
» daha Çok Düşecek :)
» Hep beraber Daha İyiye
» Bir Canlı Yardım Daha