iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )

+12
Gerçeğin Sesi
Havas-Hoca
islam73
nisra
katip
Semihbaba4125
ykmz
Mevlana
fakha
Lja
tonymad
ulvi
16 posters
YazarMesaj
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Empty
MesajKonu: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 9:50 am

Tüm internet talebelerinin talebeliği elinden alınacak ve iptal edilecektir. Yeniden düzenleme ihtiyacı bizi buna mecbur kılmıştır. Bu olayın başka hiçbirşeyle alakası yoktur.

Yeniden talebe seçimi yapılarak, yeniden misafir talebelik eğitimine başlanacaktır.

Eski talebelerden devam etmek isteyenlerde dahil, kim istiyorsa buraya bende talebeniz olmak veya misafir talebeliğinize devam etmek istiyorum diye yazsınlar

Bu şekilde başvurup yazmayan herkesin talebeliği iptal edilecek, bizlerden kaynaklanan ve verilen ilmi ve gücü alınacak, varsa eğer görevlisi toplanacaktır

İsterse yüz senelik misafir talebe olsun isterse tüm dünyada ün bulsun

Bugün öğleyin saat 12 itibari ile tüm misafir talebelerden tüm ilim , güç ve görevli çekilmiş olucaktır

Tekrar talebe kabul ve seçimini ByNoKta kardeşimiz yapacaktır

Bizler onun seçtiklerini onaylayacağız, İnşaAllah

Ben bu yazıyı görmedim, duymadım gibi bahaneler kesinlikle kabul edilmeyecektir
tonymad
Yeni Üye

Yeni Üye
tonymad

Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Empty
MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 10:03 am

Hocam Talebe ile misafir talebe arasındaki fark ne acaba ?
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 10:06 am

yazdım ben bynokta abıye
fakha
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 10:24 am

Hocam misafir talebeliginize devam etmek istiyorum.
Mevlana
Normal Üye

Normal Üye
Mevlana

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 10:33 am

Ben de talebeniz olmak istiyorum ALLAH(C.C) izni ve hayırlısıysa eğer..
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 10:36 am

Lja demiş ki:
yazdım ben bynokta abıye

kahraman Allah Razı Olsun ama ByNoKta kardeşime özel mesajla yazılmayacak, artık herşey şeffaf olacak, bu başlık altına ben devam etmek istiyorum şeklinde yazılacak. Bynokta kardeşime yazdığını burda paylaşırsan beni sevindirirsin, İnşaAllah
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 10:46 am

Hayırlı olsun hocam.. Ben hep sizin yanınızda olmaya talibim inşAllah..
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 10:50 am

ulvi demiş ki:
Lja demiş ki:
yazdım ben bynokta abıye

kahraman Allah Razı Olsun ama ByNoKta kardeşime özel mesajla yazılmayacak, artık herşey şeffaf olacak, bu başlık altına ben devam etmek istiyorum şeklinde yazılacak. Bynokta kardeşime yazdığını burda paylaşırsan beni sevindirirsin, İnşaAllah

zaten her zaman şeffaftık ki...
by nokta ilgilenicek dedın dıye ona mesaj gönderıceğiz sandım .
Bynokta abiye yazıdıgm mesajım aynen şu aşagıda yazıldıgı gibidir:
"selam abim, sana basvurucakmısız internet talebeliği için. yanı MİSAFİR TALEBELİK için. ilgilenirsen sevınırım"
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 10:54 am

Lja demiş ki:
ulvi demiş ki:
Lja demiş ki:
yazdım ben bynokta abıye

zaten her zaman şeffaftık ki...
by nokta ilgilenicek dedın dıye ona mesaj gönderıceğiz sandım .
Bynokta abiye yazıdıgm mesajım aynen şu aşagıda yazıldıgı gibidir:
"selam abim, sana basvurucakmısız internet talebeliği için. yanı MİSAFİR TALEBELİK için. ilgilenirsen sevınırım"

Allah Razı Olsun kahraman, MaşaAllah
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 11:04 am

ABİ BENDE DEVAM ETMEK İSTİYORUM İNŞALLAH
Mevlana
Normal Üye

Normal Üye
Mevlana

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 11:06 am

Bende ByNoKTa'ya yazılacak sandım.Ona yazdım.
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 11:08 am

ulvi demiş ki:
Allah Razı Olsun kahraman, MaşaAllah
Allah razı olsun hocam
katip
Normal Üye

Normal Üye
katip

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 11:10 am

Hocam bende talebeliğe devam etmek istiyorum..İzniniz olursa...
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 11:12 am

ben de sernevaz arkadaşım adına basvuruda bulunmak ıstıyorum aslında. malum 12 ye az kaldı.
nisra
Administrator

Administrator
nisra

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 11:21 am

kadim dostum talebeliğe devam etmek istiyorum
şuan saatten sonra kapıdan kovsan bacandan girip gene gene isterim bacayı tıkasan kapıda yatarım 1000kere kovsan 1001. kez gene çalarım kapını
katip
Normal Üye

Normal Üye
katip

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 11:24 am

nisra demiş ki:
kadim dostum talebeliğe devam etmek istiyorum
şuan saatten sonra kapıdan kovsan bacandan girip gene gene isterim bacayı tıkasan kapıda yatarım 1000kere kovsan 1001. kez gene çalarım kapını

Kardeşim inan hislerime tercüman olmuşsun....
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 11:33 am

Hocam bende Emir Sultan kardeşim adına başvursam.. Kabul edermisiniz..
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 11:34 am

hocam bende devam etmek istiyorum izniniz olursa. insallah.
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 11:36 am

Hocam birde Mümine sultanın adına başvursam.. Lütfen kabul edin..
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 11:43 am

ykmz demiş ki:
Hocam birde Mümine sultanın adına başvursam.. Lütfen kabul edin..

ykmz senden Allah Razı Olsun kardeşim ama başkasının adına başvuru yok lütfen, geldikleri zaman kendileri başvursunlar. Bu sadece ciddiyet ve ileride inkarları engellemeke için yoksa Mümine kardeşim adına ben bile başvururum inan

Mümine kardeşim ve diğerleri kendileri başvuracaklar
Havas-Hoca
Usta Üye
Usta Üye
Havas-Hoca

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 11:59 am

Allah talebelerin yolunu açık etsin.
tabiiki bende misafir talebeliğimin devamını istiyorum
Allah c.c. bizlere bu imkanları sunanlardan razı olsun
vesselam veddua
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 12:01 pm

Havas-Hoca demiş ki:
vesselam veddua

Allah Razı Olsun kardeşim , senden beklediğim güzelliği gösterdin tabiki kardeşimiz ve talebemiz olarak yanımızdasın İnşaAllah,
Havas-Hoca
Usta Üye
Usta Üye
Havas-Hoca

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 12:02 pm

ykmz demiş ki:
Maşallah
seninde talebe adayı olmana sevindim.
İnşallah kabul edilirsin vesselam
Gerçeğin Sesi
Usta Üye
Usta Üye
Gerçeğin Sesi

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 12:04 pm

s.a. ulvi hocam...

eğer uygun görürseniz bende talebe olmak isterim...
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 12:04 pm

Havas-Hoca demiş ki:
ykmz demiş ki:
Maşallah
seninde talebe adayı olmana sevindim.
İnşallah kabul edilirsin vesselam

ykmz kardeşimiz bu ay kabul edilmeyecek, sadece karışmamam gereken ortamlara karışmamış ve tarafsız kalmam gereken konularda tarfsızlığımı bozmamış olabileyim diye

İnşaAllah, ileride benimde düşündüğüm kardeşlerimden, ama yinede kesinlik veremem Rab 'bim Bilir
Havas-Hoca
Usta Üye
Usta Üye
Havas-Hoca

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 12:06 pm

ulvi demiş ki:
Havas-Hoca demiş ki:
vesselam veddua

Allah Razı Olsun kardeşim , senden beklediğim güzelliği gösterdin tabiki kardeşimiz ve talebemiz olarak yanımızdasın İnşaAllah,
asıl Allah c.c. senden razı olsun
hiç tanımadığınız binlerce kişiye yardımcı olmaya çalışıyorsunuz.
dua ya layık birileri varsa onlarda sizlersiniz
Havas-Hoca
Usta Üye
Usta Üye
Havas-Hoca

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 12:08 pm

bu arada bynokta kardeşimizede seçiminde kolaylıklar dilerim.
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 12:32 pm

Havas-Hoca demiş ki:
ulvi demiş ki:
Havas-Hoca demiş ki:
vesselam veddua

asıl Allah c.c. senden razı olsun
hiç tanımadığınız binlerce kişiye yardımcı olmaya çalışıyorsunuz.
dua ya layık birileri varsa onlarda sizlersiniz

Kalbindeki güzelliktir kardeşim, bynokta kardeşim gelene kadar seçimleri ben yapıyorum, geldikten sonra geriye kalanları kendisi seçecek İnşaAllah.
Gerçeğin Sesi
Usta Üye
Usta Üye
Gerçeğin Sesi

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 12:35 pm

mehtaps demiş ki:
s.a. ulvi hocam...

eğer uygun görürseniz bende talebe olmak isterim...

sizinle olmak büyük bir onur hocam yolun yolumdur....

layık görürseniz eğer bende talibim inşaALLAH...
memed
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 12:50 pm

selamun aleyküm hocam benide aranıza kabul ederseniz.. sizleri mahcup etmeyeceğime emin olabilirsiniz.. Sizin talebeniz olmak benim için büyük bir şereftir..
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 12:52 pm

Kardeşlerim Allah Razı Olsun İnşaAllah, hepinize tek tek cevap verilecektir. Eski talebelere hemen cevap veriliyor sizler için İnşaAllah bir istişareden sonra cevaplarımızı vereceğiz. Ve memet kardeşim biliyorum sana güvenimiz vardır her zaman kardeşim
Gizmo18
Yeni Üye

Yeni Üye
Gizmo18

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 12:56 pm

Bende isterdim lakin HavasHocam la gorusmeden karar veremem benim hakkimda en dogru karari o bilir ben bilmem
Havas-Hoca
Usta Üye
Usta Üye
Havas-Hoca

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 1:05 pm

Gizmo18 demiş ki:
Bende isterdim lakin HavasHocam la gorusmeden karar veremem benim hakkimda en dogru karari o bilir ben bilmem
benden izin almana gerek yok güzel kardeşim
burda bir hayra önderlik vardır.
inşallahü teala kendin hakkında en güzel kararları sen alırsın
inşallah sende misafir talebelerden olursun
Rabbim yolunu açık vede nice hayırlara vesile eylesin
vesselam veddua
Gizmo18
Yeni Üye

Yeni Üye
Gizmo18

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 1:10 pm

Amin Allah RAZI olsun hocam izninizi aldigima gore bende olmak isterim insAllah
Medine Gülü
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 1:24 pm

SELAMLAR.REDDİM SÖZKONUSU İSE GERİDEYİM ,KABULUM SÖZ KONUSU İSE İCABETTEYİM..SELAMLAR
Havas-Hoca
Usta Üye
Usta Üye
Havas-Hoca

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 1:25 pm

Gizmo18 demiş ki:
Amin Allah RAZI olsun hocam izninizi aldigima gore bende olmak isterim insAllah
benim bildiğim saat 12 ye kadar üyelik için başvuru olacaktı.
anladığım gelecek ay tekrarlanacak..
eğer geç kalınmışsa bile gelecek ay yeniden başvuru yaparsın kardeşim
vesselam
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 1:28 pm

Havas Hoca kardeşimizin dediği doğru Allah Razı Olsun , verilen saat sebebiyle konu kilitlenmiştir5 , İnşaAllah gelecek ay tekrar açılacaktır
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimeCuma Kas. 19, 2010 11:56 am

s.a canlarım benim dün bayram sebebi ile yoktum ailem ile birlikte idim

maşaALLAH hayr devam etmiş ne güzel sevindim maşaallah

ALLAH c.c razı olsun abim sen nereye ALLAHIN İZNİ İLE BİZ ORAYA KABUL EDERSEN TALEBE OLMAK İSTERİZ İNŞAALLAH
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimeCuma Kas. 19, 2010 12:01 pm

Kardeşim benim, sen Açıp Elini Rab 'bine Dua Ettiği zaman, İnsanların şifasına Duasıyla vesile olduğuna canlı gözlerimizle şahit olduğumuz bir kardeşimizsin

Sana yok demek haddimi ve edebimi aşar
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimeCuma Kas. 19, 2010 12:13 pm

ulvi demiş ki:
Kardeşim benim, sen Açıp Elini Rab 'bine Dua Ettiği zaman, İnsanların şifasına Duasıyla vesile olduğuna canlı gözlerimizle şahit olduğumuz bir kardeşimizsin

Sana yok demek haddimi ve edebimi aşar
bizlere duanın gücünü öğreten sensin talebesi hocasının güzelliğini yansıtır güzellik sende abicim
gül yüzlü abimiz sen ne derse dersen o biz kardeşin olarak seni ALLAH için çok seviyoruz senden ne öğrenirsek yanımıza kar öğrendiğimizi de inşaALLAH öğreteceğiz

Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )
» Misafir Talebelerin ( Yani Kısmen yetiştirilmiş Forum Üyelerinin Bilmesi Gerekenler )
» SAYIN ULVİ HOCAMA...BENDE HOCAYIM SİZİNLE TANIŞMAK İSTİYORUM
» Ulvi hoca bende sizden talebelik ve gerektiğinde hastalarım için yardım alabilmek istiyorum
» Tut O’nun (sallallahu aleyhi ve sellem) Elinden