iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )

+21
memed
ilim hoca
gökkuşağı
Asaf Hoca
Hatun Ana
MeNZiLLi
gece001
tonymad
talebe1976
DİLEK-HİLAL
nexfox
siyang
MAVİL
kuzum
yoncam
ByNoKTa
ADIL38
kübra2
sahra
Emir Sultan
dua20
25 posters
YazarMesaj
dua20
Normal Üye

Normal Üye
dua20

Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Empty
MesajKonu: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 1:58 pm

HOCAM BEN YENİ GÖRDÜM BENDE İSTİYORUM
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Empty
MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 2:25 pm

Selamün Aleyküm,Can Hocam az önce gördüm,sevindim.Çünkü daha önce konu kilitli idi yazamadım bende üzülmüştüm.

Cenab-ı Allah'ın izni ve sizlerin müsadesi ile talebeliğe devam etmek istiyorum Hocam.Allah Razı Olsun.

CENAB-I ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN.
sahra
Seçkin Üye
Seçkin Üye
sahra

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 2:26 pm

Hocam ben talebeniz olarak kalmak istiyorum inşaAllah.

Talebeniz olmak en büyük muradımdır.

ALLAH RAZI OLSUN HOCAM.
kübra2
Usta Üye
Usta Üye

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 3:14 pm

selamün aleyküm hocam bende istiyorum. talebeniz olmayı inşallah.
ADIL38
Yeni Üye

Yeni Üye
ADIL38

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 3:24 pm

Selamunaleykum. Hocam sizi mahcup etmeyecegime guveniyorum ve musadenizle bende istiyorum talebeniz olmayi insallah.
Selam ve dua ile...
ByNoKTa
Administrator

Administrator
ByNoKTa

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 3:38 pm

Bende Devam etmek isttiyorum hocam uygun gorurseniz
http://www.bynokta.com
yoncam
Normal Üye

Normal Üye
yoncam

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 3:57 pm

hocam inşaAllah bende çok istiyorum talebeniz olmayı keşke banada nesip olsa
yoncam
Normal Üye

Normal Üye
yoncam

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 3:59 pm

hocam inşaAllah bende çok istiyorum talebeniz olmayı keşke banada nasip olsa
Allah razı olsun inşaAllah
kuzum
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 4:25 pm

ULVİ HOCAM BU SİTEDE YERİM VARSA KARDEŞİNİZİN YANINDA OLMASINI İSTİYORSANIZ CAHİLCE DAVRANIP BOŞBELEŞ İŞLERLE UĞRASMAMAM İÇİN TALEBENİZ OLMAM GEREKİYOR BİR HAFTA BASKA HOCANIN TALEBESİ OLDUM BAKTIMKİ MADDE YE BAĞLI ÇALIŞILINIYOR SAYENİZDE BUNUN YANLIŞ OLDUĞUNU ÖĞRENDİM DOĞRUSUNU ÖĞRENMEYİ SİZDEN BEKLİYORUM

BU ARADA BU GEÇİCİ NİCK ASIL NİCİM YANE BEN HAVASADANA YIM
ALLAH RAZI OLSUN
MAVİL
Aktif Üye
Aktif Üye
MAVİL

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 5:22 pm

Allah razı olsun inşaAllah...............
siyang
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 7:17 pm

Bende size talebe olmayı isterdim hocam ama bu şerefe layıkmıyı bilmiyorum...talebeliğe layık gördüğünüz kardeşlerimizde inşallah yollarında muaffak olurlar ben her gece Ulvi hocam ve talebeleri için dua ediyorum nacizane....
nexfox
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 10:50 pm

Bende Devam etmek isttiyorum hocam uygun gorurseniz allah razı olsun hocam
DİLEK-HİLAL
Banlı Uye

DİLEK-HİLAL

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 11:07 pm

Selamün Aleyküm Kabul Ederseniz Bende Devam Etmek İstiyorum Ulvi Hocam
Allah'a Emanet Olun
talebe1976
Normal Üye

Normal Üye
talebe1976

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 11:40 pm

Talebeyige devam etmek istiyorum hocam
tonymad
Yeni Üye

Yeni Üye
tonymad

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimeCuma Kas. 19, 2010 5:35 pm

Selamın aleyküm, inallah bizlerde talibiz talebeliğe.
gece001
Yeni Üye

Yeni Üye
gece001

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimeCuma Kas. 19, 2010 8:06 pm

Talebelik kim ben kim.. Allah cümlemizi Hakkı Hak bilip Batından ayıran kullarından eylesin...
Selamunaleyküm
MeNZiLLi
Yeni Üye

Yeni Üye
MeNZiLLi

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimeCuma Kas. 19, 2010 8:13 pm

Ulvi hocam Biz Haydar Hocama talebelik konusunda kabul edildik , fakat kendi kesikliğimiz ve Haydar hocamın son zamanlardaki işleri ve yoğunluğundan dolayı ilerleyemedik ve beklemede kaldık. Bu uygulama aynı uygulamamı, yoksa bizi kapsamayan talebelikmidir.
Hatun Ana
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 8:55 pm

Bende medyumluk denilen aslında hoca olan bir insanım. Ününüz kulağıma geldi inceledim dışarıdan doğru sizden bilgi almak ve sizlerle bilgi alışverişinde bulunmak ilme susamış ve bu yolla rızkını temin eden ben için büyük bir hediyedir
benide kabul buyurursunuz İnşaAllah
Asaf Hoca
Yeni Üye

Yeni Üye
Asaf Hoca

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 8:59 pm

Bende eğitiminizden faydalanmak isterim..
gökkuşağı
Aktif Üye
Aktif Üye
gökkuşağı

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 10:24 pm

SLM .A ulvi hocam benide talebeniz olarak kabul edermisiniz inşaALLAH .
ilim hoca
Yeni Üye

Yeni Üye
ilim hoca

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 10:47 pm

bende istiyorum hocam.inşallah doğru yere açmışımdır Smile
http://ilimhoca.tr.gg/
memed
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 11:08 pm

hocam layık görürseniz bende talebeniz olmak ilminizden feyz almak isterim...
Lamekan
Aktif Üye
Aktif Üye
Lamekan

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimePerş. Kas. 25, 2010 1:48 am

.

En son Lamekan tarafından Perş. Ara. 02, 2010 1:05 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
türkislam74
Aktif Üye
Aktif Üye
türkislam74

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimePerş. Kas. 25, 2010 1:57 am

s.a hocam insallah benide talebeniz olarak kabul edersiniz.

hayirlisi olsun

Allah emanet olun
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 3:06 pm

KaRa_YiLaN demiş ki:
Ulvi hocam Biz Haydar Hocama talebelik konusunda kabul edildik , fakat kendi kesikliğimiz ve Haydar hocamın son zamanlardaki işleri ve yoğunluğundan dolayı ilerleyemedik ve beklemede kaldık. Bu uygulama aynı uygulamamı, yoksa bizi kapsamayan talebelikmidir.

kara yılan kardeşim talbeğe inşş. kabul edilirsiniz
vesselm
wendy
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )   Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun ) Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 3:45 pm

hocam inşallah ben de kabul edilirim uygun görürseniz.....

Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tüm İnternet Talebelerin Talebeliği Elinden Alınacaktır ( Yeniden İsteyenler BUraya Bende İstiyorum Diyerek Başvursun )
» Misafir Talebelerin ( Yani Kısmen yetiştirilmiş Forum Üyelerinin Bilmesi Gerekenler )
» SAYIN ULVİ HOCAMA...BENDE HOCAYIM SİZİNLE TANIŞMAK İSTİYORUM
» Ulvi hoca bende sizden talebelik ve gerektiğinde hastalarım için yardım alabilmek istiyorum
» Tut O’nun (sallallahu aleyhi ve sellem) Elinden