iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Allah razı olsun

2 posters
YazarMesaj
gülsüm
Normal Üye

Normal Üye

Allah razı olsun Empty
MesajKonu: Allah razı olsun   Allah razı olsun Icon_minitimeSalı Kas. 16, 2010 1:46 am

Ben kendi bencilliğimle kendi ssıkıntılarımı ailemin sıkıntılarını kendime dert ederken.. Hiç tanımadığı halde beni ayırmayan benim eşimin sorunları ve hatta hiç bahsetmediğim halde annemin sorunları için dualrıyla şifaya vesile olan aklımı erdiremediğim ilmi ile şifa dağıtan Ulvi Hocama ve talebelerine dilim döndüğünce teşekkürü gücüm ve yüreğim yettiğince dualarımı borç bilirim Rabbim razı olsun iki cihan da da yüzünüzü güldürsün inşaAllah
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Allah razı olsun Empty
MesajKonu: Geri: Allah razı olsun   Allah razı olsun Icon_minitimeSalı Kas. 16, 2010 3:17 am

Allah Razı Olsun kardeşim senden, sevdiklerinden ve hepimizden Amin. Rab 'bim Şifamızı ve Şifanızı Daim Etsin amin İnşaAllah

Allah razı olsun
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ALLAH RAZI OLSUN ULVİ ABİ ZALİM ABİ NURER HOCA TÜM ULVİ HOCALARA VE TALEBELERDEN ALLAH RAZI OLSUN ANNEM İYİ ÇOK ŞÜKÜR
» ALLAH RAZI OLSUN ULVİ ABİ ALLAH NE MURADIN VARSA VERSİN ALLAH TUTTUĞUNU ALTIN ETSİN
» Önce Allah'a şükürler olsun. Sonra ulvi hoca, emir hoca ve bütün bynokta üylerinden Allah razı olsun.
» MİRAC KANDİLİNİZ KUTLU OLSUN SAYIN EMİRSULTAN HOCAMDAN ALLAH RAZI OLSUN
» ALLAH razı olsun