iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ALLAH razı olsun

+3
maviay
ulvi
hanne
7 posters
YazarMesaj
hanne
Normal Üye

Normal Üye
hanne

ALLAH razı olsun  Empty
MesajKonu: ALLAH razı olsun    ALLAH razı olsun  Icon_minitimeSalı Ekim 19, 2010 12:05 pm

ulvi hocama ve bizimle ilgilenen tüm hocalarımdan ALLAH razı olsun .hakkınızı helal edin bizlerle ilgilendiginiz için .ALLAH ilminizi arttırsın .ALLAH tüm şerlerden sizleri ve bizleri korusun .
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

ALLAH razı olsun  Empty
MesajKonu: Geri: ALLAH razı olsun    ALLAH razı olsun  Icon_minitimeSalı Ekim 19, 2010 5:42 pm

Rab 'bim Şifanı daim Etsin kardeşim, sizlerdende Allah Razı Olsun
hanne
Normal Üye

Normal Üye
hanne

ALLAH razı olsun  Empty
MesajKonu: Geri: ALLAH razı olsun    ALLAH razı olsun  Icon_minitimeSalı Ekim 19, 2010 5:51 pm

hocam teşekkür yazıları ehli sünnet manevi yardım hattına yazılıyor benim bildigim ben oruya yazdım yanlışmı oldu acaba yanlış olduysa özür dilerim.zalim hocam bana ehli sünnet manevi gruba yaz demişti ama ben bulamadım öle bir yer varmı sitede .birazda kızdırmışım hocamı galiba çok özür dilerim kendisinden .
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

ALLAH razı olsun  Empty
MesajKonu: Geri: ALLAH razı olsun    ALLAH razı olsun  Icon_minitimeSalı Ekim 19, 2010 5:57 pm

Kardeşim zalim abin sinirli fakat oldukçada iyi bir insandır.

Kardeşim aradığın link bu.

bu linke tıklarsan nereye yazacağın çıkacaktır İnşaAllah

http://www.bynokta.com/ehli-sunnet-manevi-yardm-hatt-allah-rzas-cin-yardmlama-ya-gelen-teekkuler-f191/

Kardeşim teşekkürü yazarken ne için yazdığınızı açıklarsanız bizleri arkamızdan karalayanlara karşı küçük düşürmemiş olursunuz..

Yani bu teşekkürü ne için yazdın, neye uğraşıldı, ne fayda gördün.

Şimdi doktorların ve hocaların yıllarca derman bulamadığı şeye burda iki dakikada Şifa ve çözüm buluyorsan sadece teşekkür ederim demek haksızlıktır.

Sen önce durumunu, yaşadıklarını umutsuzluklarını, gittiğin yerlerdeki yetersiz kaldıklarını ve burda hangi sonuca nasıl ne kadar zamanda ulaştığını anlatacaksınki, insanlar Ehli Sünnetin farkını anlayacaklar İnşaAllah . Değilmi kardeşim.

Lütfen açıklamalı yap teşekkürünü
maviay
Normal Üye

Normal Üye

ALLAH razı olsun  Empty
MesajKonu: Geri: ALLAH razı olsun    ALLAH razı olsun  Icon_minitimeSalı Ekim 19, 2010 9:19 pm

ALLAH razı olsun Ulvi hocam.
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

ALLAH razı olsun  Empty
MesajKonu: Geri: ALLAH razı olsun    ALLAH razı olsun  Icon_minitimeSalı Ekim 19, 2010 11:00 pm

ALLAH razı olsun Ulviabim yaptığın bütün hizmetlerin ecrini sevabını rabbim kat ve kat versin inşaallah allah seni ve haydar abimizi başımızdan eksik etmesin amin
sahra
Seçkin Üye
Seçkin Üye
sahra

ALLAH razı olsun  Empty
MesajKonu: Geri: ALLAH razı olsun    ALLAH razı olsun  Icon_minitimeÇarş. Kas. 03, 2010 8:16 pm

mümine sultan demiş ki:
ALLAH razı olsun Ulviabim yaptığın bütün hizmetlerin ecrini sevabını rabbim kat ve kat versin inşaallah allah seni ve haydar abimizi başımızdan eksik etmesin amin
AMİN İNŞAALLAH
ömür
Yeni Üye

Yeni Üye
ömür

ALLAH razı olsun  Empty
MesajKonu: Geri: ALLAH razı olsun    ALLAH razı olsun  Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 2:14 am

Allah sizden yerden göge kadar razi olsun hocam.
Kurban oldugum mevlam sizin gibi insanlari, basimizdan, yanimizdan, etrafimizdan ve cevremizden eksik etmesin insallah.
Alla´a hamd ü senalar olsun ki, sizi tanimami vesile kildi.
SIZDEN ve size ulasmama yardimci olanlardan yüce Yaradanim sizlere Dünya´da ve Ahirette hosnut ve güzellik versin insallah.
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

ALLAH razı olsun  Empty
MesajKonu: Geri: ALLAH razı olsun    ALLAH razı olsun  Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 7:02 am

Rab 'bim Şifanı Daim Etsin, Hepimizden Razı Olsun Amin kardeşim
ömür
Yeni Üye

Yeni Üye
ömür

ALLAH razı olsun  Empty
MesajKonu: Geri: ALLAH razı olsun    ALLAH razı olsun  Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 5:10 am

Amin, cümlemiz icin insallah hocam.
Ümitlerimi 100% kestigim bir dönemde bir tesadüf arama sonucu ile bu siteyi bulup sizinle
tanismam hic bir türlü paha bicilemez hocam.
Tekrar tekrar Allah razi olsun sizden hocam.
Size seneler boyu hizmetcilik etsem, hakkinizi yinede ödeyemem
ömür
Yeni Üye

Yeni Üye
ömür

ALLAH razı olsun  Empty
MesajKonu: Geri: ALLAH razı olsun    ALLAH razı olsun  Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 5:13 am

Ayrica hocam bugün sizinle alakali ilginc birsey yasadim

ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

ALLAH razı olsun  Empty
MesajKonu: Geri: ALLAH razı olsun    ALLAH razı olsun  Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 6:30 am

Allah Razı Olsun kardeşim, Hayırdır İnşaAllah yaşadığın ilginçlik nedir
ömür
Yeni Üye

Yeni Üye
ömür

ALLAH razı olsun  Empty
MesajKonu: Geri: ALLAH razı olsun    ALLAH razı olsun  Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 5:04 pm

Hocam dün fenalasmaya basladigimda,ilk basta pek önemsemedim durumumu. Önemsemedim derken, hani kendi kendime yine bir sekilde idare ederim diye düsündüm.
Allah biliyor ya, sizi rahatsiz etmek istemedim. Zaten bana yaptiklarinizin hakkini asla ödeyemem, birde her birseyde sizi rahatsiz etmek istemiyordum.
Gittikce dahada kötülesmeye baslayinca, daha siteye o arada hic girmemistim ve msn´de
sizin adiniz cikti inanamadim ilk basta dogru görmüyorum zannettim.
Bir kac dak. saskinligimi atlatamadim, kalktim yüzümü yikadim ive tekrar bilgisayarin basina
oturdum ama yanlis görmüyordum, sizin isminiz yaziyordu ve benimle yazismak istiyordunuz.
Ben bunun ne anlama geldigini düsünürken, zamanla dahada fenalasmaya basladim.
Allah´ima bana yardimci olsun diye dua ediyordum, o arada bana öyle birsey oldu ki, sizin
isminizi msn´de görmem bosubosuna degilmis gibi, sizden bu sefer yardim almam gerekiyormus gibi, icimi tarifsiz bir duygu kapladi, beni sanki birisi bu konuda size ulasmam icin zorladi. Bu his veya adi neyse hocam tarifi kelimelerle yapamiyorum.
Sonrasini zaten biliyorsunuz hocam...

Bu gece ilk defa sayenizde aylardan beri uyuyabildim hocam, yoksa 3 gün uyuyamiyordum
uyudugum zamanda 3 saati gecmiyordu.

HOCAM SIZE NE KADAR TESEKKÜR ETSEM NE KADAR DUA ETSEM AZDIR, sanki size yapmis oldugum dualarim ve tesekkür etmem sizin yapmis olduklarinizin yaninda bana
yeterli gelmiyor. Size öyle minnettarim ki, inanin size ettigim su tesekkürlerim ve dualarim az geliyor, duygularimi yeterince kelimeler tarif edemiyor.

Mevlam sizden iki cihandada razi olsun hocam, iki Dünya´nizida cennet eylesin insallah.
Insallah hocam Allah sizi Peygamber Efendimize komsu eyler. Siz herseyin en güzeline ve
en iyisine layiksiniz. Allah size saglikli, uzun ömürler versin hocam.
Benim geri kalan ömrümü size versin.

H

ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

ALLAH razı olsun  Empty
MesajKonu: Geri: ALLAH razı olsun    ALLAH razı olsun  Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 5:13 pm

Allah Razı Olsun hepimizden ve hepinizden kardeşim Amin, Rab 'bim Şifamızı ve şifanızı Daim Etsin Amin.

Yazdıkların sadece kalbindeki güzelliğin yansımasıdır, rab 'bim seni ve sevdiklerini hepimizi iki cihandada mutlu Etsin Amin

MaşaAllah kardeşime. Kardeşim Rab 'bim sana Hayırlı ve güzel ömürler Nasip Etsin, bana takdir Ettiği mühlete Şükürler Olsun.

Teşekkür ederim kardeşim Allah Razı Olsun
ömür
Yeni Üye

Yeni Üye
ömür

ALLAH razı olsun  Empty
MesajKonu: Geri: ALLAH razı olsun    ALLAH razı olsun  Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 5:28 pm

Amin hocam, cümlemize saglik ve sifanin daimini nasip etsin insallah.

Hocam, ne olur tesekkür etmeyin bunun altinda dahada size karsi eziliyorum.
Siz bunlarin hepsini ve dahada fazlasini hak ediyorsunuz.

Hocam, bu benim ifade edebildigim, dilim döndügünce gercek duygularim.
Size karsi olan tesekkür duygularimin cogunu bile tarif edemiyorum,
bu konuda yeterli birsey bulamiyorum.

Allah herseyi gönlünüzce ve layik oldugunuzca versin insallah
MAVİL
Aktif Üye
Aktif Üye
MAVİL

ALLAH razı olsun  Empty
MesajKonu: Geri: ALLAH razı olsun    ALLAH razı olsun  Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 7:24 pm

Amin hocam, cümlemize saglik ve sifanin daimini nasip etsin insallah.

ALLAH razı olsun
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ALLAH RAZI OLSUN ULVİ ABİ ZALİM ABİ NURER HOCA TÜM ULVİ HOCALARA VE TALEBELERDEN ALLAH RAZI OLSUN ANNEM İYİ ÇOK ŞÜKÜR
» ALLAH RAZI OLSUN ULVİ ABİ ALLAH NE MURADIN VARSA VERSİN ALLAH TUTTUĞUNU ALTIN ETSİN
» ALLAH RAZI OLSUN HOCAM
» Allah Razı Olsun Hocam
» Allah razı olsun