iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

s.a Ulvi hocam

5 posters
YazarMesaj
letaif
Yeni Üye

Yeni Üye

s.a  Ulvi hocam Empty
MesajKonu: s.a Ulvi hocam   s.a  Ulvi hocam Icon_minitimePtsi Kas. 15, 2010 7:48 pm

bazen durup dururken heyecanlanıyorum... kalb çarpıntısı ve göğsümde sıkıntı ve ağrı oluyor..Bazen dışarda durup duruken heyecanlanma hissi ve çarpıntı oluyor.......tıbbı nedeni yok baktığım kadarıyla..Ulvi hocam bakım yapar mısınız....
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

s.a  Ulvi hocam Empty
MesajKonu: Geri: s.a Ulvi hocam   s.a  Ulvi hocam Icon_minitimePtsi Kas. 15, 2010 11:23 pm

Kardeşim İnşaAllah bugünden sonra olmaz diye umut ediyorum, Bana burdan yarın olup olmadığını, gçip geçmediğini bildir İnşaAllah
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

s.a  Ulvi hocam Empty
MesajKonu: Geri: s.a Ulvi hocam   s.a  Ulvi hocam Icon_minitimePtsi Kas. 15, 2010 11:25 pm

ALLAH c.c razı olsun abim maşaALLAH,subhaneALLAH,barekALLAH
Havas-Hoca
Usta Üye
Usta Üye
Havas-Hoca

s.a  Ulvi hocam Empty
MesajKonu: Geri: s.a Ulvi hocam   s.a  Ulvi hocam Icon_minitimeSalı Kas. 16, 2010 12:26 am

Allah şifanı versin
inşallah ulvi hocamız şifana vesile olur
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

s.a  Ulvi hocam Empty
MesajKonu: Geri: s.a Ulvi hocam   s.a  Ulvi hocam Icon_minitimeSalı Kas. 16, 2010 12:28 am

havas hocammm h.geldiniz:) cheers
letaif
Yeni Üye

Yeni Üye

s.a  Ulvi hocam Empty
MesajKonu: Geri: s.a Ulvi hocam   s.a  Ulvi hocam Icon_minitimeSalı Kas. 16, 2010 6:30 am

Ulvi hocam benim ve ailem için de bakım yapar mısınız...Bazı kendime ait şeyler nedeniyle ve büyük bi sınavım nedeniyle ve ailevi sıkıntılarımdan dolayı dertler beni ihata etti....İlgilenenlerden Allah razı olsun...Hidayete tabi olanlara selam olsun...
letaif
Yeni Üye

Yeni Üye

s.a  Ulvi hocam Empty
MesajKonu: Geri: s.a Ulvi hocam   s.a  Ulvi hocam Icon_minitimeSalı Kas. 16, 2010 6:52 am

Allahın ihsanı boldur
Dilerse tüm alemi tek bi insana doldurur...

Hüsn-ü zan ile,yukardaki sırra mazhar biri olarak görüyorum sizi Ulvi hocam...AEO..
letaif
Yeni Üye

Yeni Üye

s.a  Ulvi hocam Empty
MesajKonu: Geri: s.a Ulvi hocam   s.a  Ulvi hocam Icon_minitimeÇarş. Kas. 17, 2010 10:16 am

ulvi demiş ki:
Kardeşim İnşaAllah bugünden sonra olmaz diye umut ediyorum, Bana burdan yarın olup olmadığını, gçip geçmediğini bildir İnşaAllah
....

Göğsümde sıkıntı geçti.heyecan arada bi oluyo,dün olmadı,inş. bi daha olmaz...Teşekkür ederim ARO Ulvi hocam..Ama bişiy sorcam,acaba siz kırklardan,yedilerden,üçyüzlerden misiniz..? Laughing
letaif
Yeni Üye

Yeni Üye

s.a  Ulvi hocam Empty
MesajKonu: Geri: s.a Ulvi hocam   s.a  Ulvi hocam Icon_minitimeÇarş. Kas. 17, 2010 11:41 pm

ulvi demiş ki:

[b]bugün tekrar oldu hocam Sad Sad mesajı görürseniz bakar mısınız Sad
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

s.a  Ulvi hocam Empty
MesajKonu: Geri: s.a Ulvi hocam   s.a  Ulvi hocam Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 12:37 pm

Kardeşim ben ne yedilerden, ne kırklardan nede üçyüzlerdenim,

Ben sadece Allah 'ın Kendinden Korkan ve Umut eden aciz bir kuluyum, kardeşim üzerinde hiçbir şey yok sadece heyecan yapıyorsun , sağ böbreğinin üzerinden sırt tarafından girip göğsünü kaplıyor sonrada başına vuruyor.

Önemseme ve gözünde büyütmezsen kendiliğinden geçer kardeşim İnşaAllah
Medine Gülü
Yeni Üye

Yeni Üye

s.a  Ulvi hocam Empty
MesajKonu: Geri: s.a Ulvi hocam   s.a  Ulvi hocam Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 1:27 pm

O HALDE EHLİ SÜNNET YARDIMIYLA YOLA DEVAM,,,BENİ ANLADIĞINIZI GÖRDÜM..BAKİALLAH,,,MEVLA YOLUNDA YOLCU OLMAYA HERHALİKARDA AMENNA..İLİM VE YOL İSTEĞİM.ALLAH RAZI OLSUN.VESELAM
letaif
Yeni Üye

Yeni Üye

s.a  Ulvi hocam Empty
MesajKonu: Geri: s.a Ulvi hocam   s.a  Ulvi hocam Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 4:27 pm

ulvi demiş ki:
Kardeşim ben ne yedilerden, ne kırklardan nede üçyüzlerdenim,

Ben sadece Allah 'ın Kendinden Korkan ve Umut eden aciz bir kuluyum, kardeşim üzerinde hiçbir şey yok sadece heyecan yapıyorsun , sağ böbreğinin üzerinden sırt tarafından girip göğsünü kaplıyor sonrada başına vuruyor.

Önemseme ve gözünde büyütmezsen kendiliğinden geçer kardeşim İnşaAllah

Allah razı olsun Ulvi abim:)

s.a Ulvi hocam
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HAYDARI KERRAR hocam, ULVİ hocam,EMİR SULTAN hocam,HAVASÜL ESRAR hocam,by nokta ailesi üyeleri ve tüm islam alemi
» ULVİ HOCAM SİZE SONSUZ TEŞEKKÜRLER ALLAH RAZI OLSUN CAN HOCAM
» ulvi hocam dualarinizda unutmayin beni can hocam.basimiz buyuk belada.
» KURTULUŞ sebebim ULVİ hocam ve ZALİM hocam ALLAH razı olsun.
» ULVİ HOCAM ALLAH SENDEN RAZI OLSUN MELEK HOCAM