iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

1000 lerce kere ALLAH razı olsun TEŞEKKÜRLER ULVİ HOCAM

+4
Tugrulhan
islam73
mümine sultan
kocareis
8 posters
YazarMesaj
kocareis
Aktif Üye
Aktif Üye
kocareis

1000 lerce kere ALLAH razı olsun  TEŞEKKÜRLER ULVİ HOCAM Empty
MesajKonu: 1000 lerce kere ALLAH razı olsun TEŞEKKÜRLER ULVİ HOCAM   1000 lerce kere ALLAH razı olsun  TEŞEKKÜRLER ULVİ HOCAM Icon_minitimePerş. Mayıs 20, 2010 9:46 pm

s.a ulvi hocam abim kardeşim oglumun dayısı amcası yegenlerımın dayısı kısacası allah dostu abim bana ve aileme yaptıgın karşılıksız iyilikler için binlerce kere razı olsun.
benim diz problemimi çözdünüz bacınıza yardım ettiniz varlıklardan kurtardınız kardeşime yardım ettin ogluna yardım ettin 3 yaşındaki çocugu kurtardın musallat olanlardan yegenlerımın problemını çözdün eve yapılan muskaları büyüleri kaldırdın .
annemın göz amelıyatı sayenızde başarılı geçti yine annemin hastalıkları devam ediyor yine yardım ediyorsun abi yarın sonuçları çıkacak biliyorum ki Önce cenabı ALLAHIM Sonraulvi hocam var yardım edecek binlerce kere ALLAHIM SENDEN RAZI OLSUN bin.lerce kez teşekkürler hocam ALLAHA EMANET OL HOCAM
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: 1000 lerce kere ALLAH razı olsun TEŞEKKÜRLER ULVİ HOCAM   1000 lerce kere ALLAH razı olsun  TEŞEKKÜRLER ULVİ HOCAM Icon_minitimeCuma Haz. 04, 2010 7:48 am

ALLAHIM SENDEN RAZI OLSUN bin.lerce kez teşekkürler hocam
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: 1000 lerce kere ALLAH razı olsun TEŞEKKÜRLER ULVİ HOCAM   1000 lerce kere ALLAH razı olsun  TEŞEKKÜRLER ULVİ HOCAM Icon_minitimePtsi Kas. 01, 2010 5:22 pm

GÜNCEL
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: 1000 lerce kere ALLAH razı olsun TEŞEKKÜRLER ULVİ HOCAM   1000 lerce kere ALLAH razı olsun  TEŞEKKÜRLER ULVİ HOCAM Icon_minitimeCuma Kas. 19, 2010 11:29 am

allah c.c binlerce kere razı olsun abicim
Tugrulhan
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: 1000 lerce kere ALLAH razı olsun TEŞEKKÜRLER ULVİ HOCAM   1000 lerce kere ALLAH razı olsun  TEŞEKKÜRLER ULVİ HOCAM Icon_minitimeCuma Kas. 19, 2010 11:36 am

Allah razı olsun hocam.
MAVİL
Aktif Üye
Aktif Üye
MAVİL

MesajKonu: Geri: 1000 lerce kere ALLAH razı olsun TEŞEKKÜRLER ULVİ HOCAM   1000 lerce kere ALLAH razı olsun  TEŞEKKÜRLER ULVİ HOCAM Icon_minitimeCuma Kas. 19, 2010 1:18 pm

ALLAHIM SENDEN RAZI OLSUN bin.lerce kez teşekkürler hocam
alpaslan
Yeni Üye

Yeni Üye
alpaslan

MesajKonu: Geri: 1000 lerce kere ALLAH razı olsun TEŞEKKÜRLER ULVİ HOCAM   1000 lerce kere ALLAH razı olsun  TEŞEKKÜRLER ULVİ HOCAM Icon_minitimeCuma Kas. 19, 2010 4:01 pm

allahım ulvi hocamdan razı olsun ilmini gücünü artırsın allahım başımızdan eksik etmesin dualarımız hocamla
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: 1000 lerce kere ALLAH razı olsun TEŞEKKÜRLER ULVİ HOCAM   1000 lerce kere ALLAH razı olsun  TEŞEKKÜRLER ULVİ HOCAM Icon_minitimeCuma Kas. 19, 2010 6:17 pm

güncel...
sahra
Seçkin Üye
Seçkin Üye
sahra

MesajKonu: Geri: 1000 lerce kere ALLAH razı olsun TEŞEKKÜRLER ULVİ HOCAM   1000 lerce kere ALLAH razı olsun  TEŞEKKÜRLER ULVİ HOCAM Icon_minitimeCuma Kas. 19, 2010 10:19 pm

ALLAH RAZI OLSUN İYLİKLERİN NE GÜZEL SEN NE GÜZEL BİR İNSANSIN.
kübra2
Usta Üye
Usta Üye

MesajKonu: Geri: 1000 lerce kere ALLAH razı olsun TEŞEKKÜRLER ULVİ HOCAM   1000 lerce kere ALLAH razı olsun  TEŞEKKÜRLER ULVİ HOCAM Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 12:06 am

ALLAH RAZI OLSUN HOCAM.

1000 lerce kere ALLAH razı olsun TEŞEKKÜRLER ULVİ HOCAM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Allah,ulvi abim den 1000 kere razı olsun
» Ulvi hocam çok teşekkürler Allah razı olsun
» ALLAH RAZI OLSUN ULVİ ABİ ZALİM ABİ NURER HOCA TÜM ULVİ HOCALARA VE TALEBELERDEN ALLAH RAZI OLSUN ANNEM İYİ ÇOK ŞÜKÜR
» ULVİ HOCAM ALLAH RAZI OLSUN ÇOK TEŞEKKÜRLER HOCAM
» ULVİ HOCAM ALLAH RAZI OLSUN ÇOK TEŞEKKÜRLER HOCAM