iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ByNokTa. Com Ailesine Önemle Duyurulur

+11
sahra
DİLEK-HİLAL
ByNoKTa
kübra2
siyang
huzur1
mümine sultan
perebr
Lja
Gerçeğin Sesi
ulvi
15 posters
YazarMesaj
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

ByNokTa. Com Ailesine Önemle Duyurulur Empty
MesajKonu: ByNokTa. Com Ailesine Önemle Duyurulur   ByNokTa. Com Ailesine Önemle Duyurulur Icon_minitimeSalı Kas. 02, 2010 5:58 am

Arkadaşlar ben sevgili büyüklerim ve kardeşlerim Türk Boyu ( Namı değer sezgin ), Zalim sadece birer öncüydük, artık olması gerekeni yapıyor ve ortamı Ehli Sünnet Manevi Yardım Grubuna bırakıyoruz

Kardeşlerim bizlerin adının çıkması, tüm dünyada ün sahibi olması inanın bizler için gram önemli değil, bizlerin istediği tüm dünyanın Ehli Sünnet 'i sevmesi ve saygılı olması ve hatta kabullenmesi

Bizlerin görevi çıkacak çatışmalarda öfkeyi , kin ve nefreti üzerimize çekerek, bu oluşum yapılandırılırken Ehli Sünnet manevi Yardım Grubunun lekelenmemesi ve bu lekenin Ehli Sünnet 'e mal edilmemesi idi

Yani Ehli Sünnet Hareketi başlamadan bitirememeleriydi

Bu mücadelede bizi asla yalnız bırakmayarak aslanlar gibi yanımızda dimdik duran ve asla bükülüp eğilmeyen, adını dünyaya adam gibi adam, aslan parçası olarak yazdıran sevgili haydarıkerrar kardeşimizden ve zamanla yanımıza katılarak mücadelemizde bize destek veren diğer tüm kardeş ve arkadaşlarımıza Allah Razı Olsun der ve hepsine ayrı ayrı tek tek teşekkürü borç biliriz.

hepinizden ve hepimizden Allah Razı Olsun Amin

İnşaAllah artık bizlerin görevi bitmiştir, ortam Ehli Sünnet Manevi Yardım Grubunundur

Artık yardım isteklerinizi bu gruba yazacaksınız İnşaAllah

Hepinizin haberi olsun bu grup asla bir fitne ve çatışma ortamına girmeyecektir

Bu gruba saldıranlar olursa savunma ve müdafası kardeşim Zalim ve benim tarafımdan yapılacaktır

Rab 'bim Muvaffak Etsin İnşaAllah

Hayırlarla

En son ulvi tarafından Salı Kas. 02, 2010 6:12 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Gerçeğin Sesi
Usta Üye
Usta Üye
Gerçeğin Sesi

MesajKonu: Geri: ByNokTa. Com Ailesine Önemle Duyurulur   ByNokTa. Com Ailesine Önemle Duyurulur Icon_minitimeSalı Kas. 02, 2010 6:03 am

hocam korktuğum başıma geldi demi.... Sad bu gece sohbette de sölemiştim...
yokmusunuz artık bizi bırakıyormusunuz Sad
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: ByNokTa. Com Ailesine Önemle Duyurulur   ByNokTa. Com Ailesine Önemle Duyurulur Icon_minitimeSalı Kas. 02, 2010 6:13 am

Hayır sizleri bırakmıyorum kardeşim, yok böyle bir şey sadece görevi asıl sahiplerine devrediyorum. Ben İnşaAllah yine herzaman aranızdayım

ulvi nikiyle yine site içinde devam edeceğim İnşaAllah

Allah Razı Olsun kardeşim senden ve hepimizden Amin.
Gerçeğin Sesi
Usta Üye
Usta Üye
Gerçeğin Sesi

MesajKonu: Geri: ByNokTa. Com Ailesine Önemle Duyurulur   ByNokTa. Com Ailesine Önemle Duyurulur Icon_minitimeSalı Kas. 02, 2010 6:27 am

ALLAH razı olsun hocam...
çok şükür elhamdülillah... sağolun...

ALLAH başımızdan sizi ve o mübarek yüreğinizi eksik etmesin...
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: ByNokTa. Com Ailesine Önemle Duyurulur   ByNokTa. Com Ailesine Önemle Duyurulur Icon_minitimeSalı Kas. 02, 2010 6:29 am

Ne anlamalıyım bundan kafam karıstı. Yinemi gidiyorsun hocam
Eger oyleyse bana sakinlestirici icirip oyle diyin hocammmmm!!!!!!!!
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: ByNokTa. Com Ailesine Önemle Duyurulur   ByNokTa. Com Ailesine Önemle Duyurulur Icon_minitimeSalı Kas. 02, 2010 6:40 am

mehtaps demiş ki:
ALLAH razı olsun hocam...
çok şükür elhamdülillah... sağolun...

ALLAH başımızdan sizi ve o mübarek yüreğinizi eksik etmesin...

Allah Razı Olsun kardeşim
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: ByNokTa. Com Ailesine Önemle Duyurulur   ByNokTa. Com Ailesine Önemle Duyurulur Icon_minitimeSalı Kas. 02, 2010 6:41 am

Lja demiş ki:
Ne anlamalıyım bundan kafam karıstı. Yinemi gidiyorsun hocam
Eger oyleyse bana sakinlestirici icirip oyle diyin hocammmmm!!!!!!!!

Kahramanların olduğu yerden hocalar gitmez kahraman

Çünkü kahramanlar boşa dövüşmez kahraman

Sadece görevi teslim ettim kahraman , ben yine burdayım İnşaAllah
perebr
Normal Üye

Normal Üye
perebr

MesajKonu: Geri: ByNokTa. Com Ailesine Önemle Duyurulur   ByNokTa. Com Ailesine Önemle Duyurulur Icon_minitimeSalı Kas. 02, 2010 6:49 am

Ama hocam Sad Sad Sad siz de eskisi gibi bizlere kol kanat olsanız kardeşlerimizi yanlız bırakmasanız olmaz mı hocam
işleriniz mi yoğun?
bir süre foruma hiç gelmemiştiniz çünküSad yine kaldım bir başıma Sad
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: ByNokTa. Com Ailesine Önemle Duyurulur   ByNokTa. Com Ailesine Önemle Duyurulur Icon_minitimeSalı Kas. 02, 2010 6:55 am

perebr demiş ki:
Ama hocam Sad Sad Sad siz de eskisi gibi bizlere kol kanat olsanız kardeşlerimizi yanlız bırakmasanız olmaz mı hocam
işleriniz mi yoğun?
bir süre foruma hiç gelmemiştiniz çünküSad yine kaldım bir başıma Sad

Allah Razı Olsun kardeşim, bir yere gittiğim yok İnşaAllah. Ben yine burda sizlerle beraber bir kardeşinizim.
perebr
Normal Üye

Normal Üye
perebr

MesajKonu: Geri: ByNokTa. Com Ailesine Önemle Duyurulur   ByNokTa. Com Ailesine Önemle Duyurulur Icon_minitimeSalı Kas. 02, 2010 6:59 am

hocam olsun yine de Sad Sad Sad Sad bu da benim şansım
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: ByNokTa. Com Ailesine Önemle Duyurulur   ByNokTa. Com Ailesine Önemle Duyurulur Icon_minitimeSalı Kas. 02, 2010 7:42 am

ehli sünnet abilerimizede teşk. ederiz inşaallah başlarında sen olduktan sonra abim ALLAH c.c hepinizden/mizden razı olsun bizleri bırakmadınız için rabbimin yeter dediği kadar rabbim razı olsun güzel abim vesselm
huzur1
Yeni Üye

Yeni Üye
huzur1

MesajKonu: Geri: ByNokTa. Com Ailesine Önemle Duyurulur   ByNokTa. Com Ailesine Önemle Duyurulur Icon_minitimeSalı Kas. 02, 2010 8:22 am

ETME

“Duydum ki bizi bırakmaya azmediyorsun, etme…
Başka bir yar, başka bir dosta meylediyorsun, etme…

Ey ay, felek harap olmuş, ziyan olmuş senin için…
Bizi öyle harap, öyle ziyan ediyorsun, etme.

Ey, makamı “var” ile “yok”un üstünde olan kişi!
Sen varlık sahasını öyle terk ediyorsun, etme…

MevLana
siyang
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: ByNokTa. Com Ailesine Önemle Duyurulur   ByNokTa. Com Ailesine Önemle Duyurulur Icon_minitimeSalı Kas. 02, 2010 12:54 pm

Hocam ''İnşaAllah artık bizlerin görevi bitmiştir, ortam Ehli Sünnet Manevi Yardım Grubunundur'' bu cümleyi okuyunca içime tuhaf bir sıkıntı girdi ve kendimi gerçekten kötü hissettim..sizin yokluğunuzu bile düşünmek istemiyorum hocam sizi çok seviyorum bizi bırakıp gitmeyin lütfen hocam, gitmeyin sadece burda var olduğunuzu bilmek bile yetiyor Sad Sad
kübra2
Usta Üye
Usta Üye

MesajKonu: Geri: ByNokTa. Com Ailesine Önemle Duyurulur   ByNokTa. Com Ailesine Önemle Duyurulur Icon_minitimeSalı Kas. 02, 2010 1:00 pm

Ey, makamı “var” ile “yok”un üstünde olan kişi!
Sen varlık sahasını öyle terk ediyorsun, etme HOCAM GİTMEEE LÜTFENNNNN Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
ByNoKTa
Administrator

Administrator
ByNoKTa

MesajKonu: Geri: ByNokTa. Com Ailesine Önemle Duyurulur   ByNokTa. Com Ailesine Önemle Duyurulur Icon_minitimeSalı Kas. 02, 2010 2:12 pm

Hocam bizi bırakmaz dediği gibi görevini belirli bir seviyeye getirdikten sonra teslim etti deyim yerinde ise yokuşu cıkardı düzlükte arkadaşlarına verdi o hep bizimle A.R.O hepsinden
http://www.bynokta.com
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: ByNokTa. Com Ailesine Önemle Duyurulur   ByNokTa. Com Ailesine Önemle Duyurulur Icon_minitimeSalı Kas. 02, 2010 2:35 pm

iLiM demiş ki:
Hocam bizi bırakmaz dediği gibi görevini belirli bir seviyeye getirdikten sonra teslim etti deyim yerinde ise yokuşu cıkardı düzlükte arkadaşlarına verdi o hep bizimle A.R.O hepsinden

Allah Razı Olsun kardeşim, doğru demişsin bırakmak yok sadece koltuğu teslim ettim, ben koltuksuz halde yine devam. İnsanlar Ehli Sünnet 'i sevmeli çünkü beni değil İnşaAllah
siyang
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: ByNokTa. Com Ailesine Önemle Duyurulur   ByNokTa. Com Ailesine Önemle Duyurulur Icon_minitimeSalı Kas. 02, 2010 2:45 pm

Hocam hem sizi hemde Ehli Sünneti seviyoruz çünkü sizde Ehli Sünnettensiniz ve Ehli sünnetten olan birinin nasıl bir insan olması gerektiğini o kadar güzel gösterdiniz ki ister istemez hayran olduk size yüreğinize beyfendiliğinize...bir kez olsun bize kızmadınız sizi o kadar rahatsız etmemize rağmen azarlamadınız kimseyi geri çevirmediniz herkese yetişmeye çalıştınız...bizim size sevgimiz başka bir sevgi hocam sadece yardım ettiğiniz için menfaati bir sevgi değil kişiliğiniz dininize olan bağlılığınız haklının yanında olmanız mütevaziliğiniz daha bir sürü özelliğinizle gerçekten bir Ulvisiniz ve nerde olursanız olun size olan sevgimiz asla bitmiyicek...
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: ByNokTa. Com Ailesine Önemle Duyurulur   ByNokTa. Com Ailesine Önemle Duyurulur Icon_minitimeSalı Kas. 02, 2010 2:48 pm

siyang demiş ki:
Hocam hem sizi hemde Ehli Sünneti seviyoruz çünkü sizde Ehli Sünnettensiniz ve Ehli sünnetten olan birinin nasıl bir insan olması gerektiğini o kadar güzel gösterdiniz ki ister istemez hayran olduk size yüreğinize beyfendiliğinize...bir kez olsun bize kızmadınız sizi o kadar rahatsız etmemize rağmen azarlamadınız kimseyi geri çevirmediniz herkese yetişmeye çalıştınız...bizim size sevgimiz başka bir sevgi hocam sadece yardım ettiğiniz için menfaati bir sevgi değil kişiliğiniz dininize olan bağlılığınız haklının yanında olmanız mütevaziliğiniz daha bir sürü özelliğinizle gerçekten bir Ulvisiniz ve nerde olursanız olun size olan sevgimiz asla bitmiyicek...

Allah Razı Olsun güzel kalpli kardeşim, sadece kalbindeki güzelliği bende görmüşsün, teşekkür ederim.
DİLEK-HİLAL
Banlı Uye

DİLEK-HİLAL

MesajKonu: Geri: ByNokTa. Com Ailesine Önemle Duyurulur   ByNokTa. Com Ailesine Önemle Duyurulur Icon_minitimeSalı Kas. 02, 2010 2:57 pm

Selamün aleyküm ulvi hocam ne olursa olsun lütfen sohbetinden mahrum bırakma
elbette sevilmesi gereken asıl şey ehlisünnet lakin gördüğünde Allah'ı hatırlatan muhakkak özlenir
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: ByNokTa. Com Ailesine Önemle Duyurulur   ByNokTa. Com Ailesine Önemle Duyurulur Icon_minitimeSalı Kas. 02, 2010 3:05 pm

DİLEK-HİLAL demiş ki:
Selamün aleyküm ulvi hocam ne olursa olsun lütfen sohbetinden mahrum bırakma
elbette sevilmesi gereken asıl şey ehlisünnet lakin gördüğünde Allah'ı hatırlatan muhakkak özlenir

Aleyküm Selam benim güzel kalpli kardeşim, elbetteki kendimi sizlerin güzel sohbetlerinden ve kalplerinizdeki güzel yansımalardan mahrum bırakmam İnşaAllah,

Yazdıkların sadece zerafet ve güzelliktir kalbindeki, Allah Razı Olsun kardeşim.
siyang
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: ByNokTa. Com Ailesine Önemle Duyurulur   ByNokTa. Com Ailesine Önemle Duyurulur Icon_minitimeSalı Kas. 02, 2010 3:09 pm

Allah Razı Olsun güzel kalpli kardeşim, sadece kalbindeki güzelliği bende görmüşsün, teşekkür ederim...

Güzel olan sensin hocam ben sadece o güzellikten birşeyler kapmaya çalışan acizim...Rabbim senden razı olsun her iki cihanda da hemde gani gani inşallah...banada sizin zerreniz kadar olmayı nasip etsin güzel yürekli hocam...
perebr
Normal Üye

Normal Üye
perebr

MesajKonu: Geri: ByNokTa. Com Ailesine Önemle Duyurulur   ByNokTa. Com Ailesine Önemle Duyurulur Icon_minitimeÇarş. Kas. 03, 2010 8:08 pm

Ulvi Hocam Rabbim sizi yetiştirenlerden ve anneciğinizden razı olsun ki bizlere bu kadar yardımcı oldunuz bizleri yanlız bırakmadınız rabbim karşınıza iyilik güzellik olarak çıkarsın inşallah
sahra
Seçkin Üye
Seçkin Üye
sahra

MesajKonu: Geri: ByNokTa. Com Ailesine Önemle Duyurulur   ByNokTa. Com Ailesine Önemle Duyurulur Icon_minitimeÇarş. Kas. 03, 2010 8:14 pm

Hocam korkutmayın bizi sakın bidaha bizi terketme gitme yokluğunuz ne kadar acı biliyorum nolur gitme HOCAM.
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: ByNokTa. Com Ailesine Önemle Duyurulur   ByNokTa. Com Ailesine Önemle Duyurulur Icon_minitimeÇarş. Kas. 03, 2010 9:03 pm

iLiM demiş ki:

Selamün Aleyküm,Kardeşim Allah Razı Olsun çok iyi tercüme etmişsin.Can Hocam böyle yazmışsa ve böyle davranıyorsa her işte bir Hayr ve Hikmet vardır.Daha önceki kısa süreli ayrılıklarındada gördüğümüz ve Hocamızında yazmış olduğu gibi Ulvi Hocalarım kendi başına hareket etmedi,mutlaka Hocalarımızın Hocaları (Nurer Hocamız) böyle uyğun gördü ve bilğisi dahilinde olan bir hadisedir.Ama ben biliyorumki asla ve asla Ulvi Hocalarım bizleri bırakmaz,bizlerden ayrılmaz.

Bir fidanı düşünün,önce toprağı kazarsın,dikersin ve sürekli sularsın yani belli bir zahmet ve emek harcarsın,taaaa ki fidan Ağaç olana kadar bir süreçten geçer.Tam ağaç olmaya başladığında,bukadar emek verdiğin bir ağacın meyvalarını görmeden hiç bir bahçıvan tarlasını,bağını bırakıp gitmez.Umarım ne demek istediğimi anladınız ve nedemek istediğimi anlatabilmişimdir.

Can Hocalarım,bu siteyi bu hale getirebilmek için,Ehli Sünnet sitesi yapabilmek için birçok iftira,hakaret,yalan dolan,çamur atmalara,hatta meydan okumalara dahi karşı geldi,Allah'ın izni ile Arabayı yokuşu çıkarıp düzlüğe ulaştırdı,şimdi ise sadece koltuğu başka kardeşlerimize devretme işi kaldı ve onu yapıyor,ama Hocalarımız yine aramızda olacak,o veya bu şekilde olacak inş. Ama sonuçta Allah'ın izni ile mutlaka olacaklar,ben buna eminim ve inanıyorum.İnşaAllah anlatmak istediğimi tam ve eksiksiz anlatabilmişimdir ve ifade edebilmişimdir.

Cenab-ı Allah Can Hocalarımdan ve onları yetiştiren Hocalarımızdan GANİ GANİ Razı Olsun.Allah Razı Olsun Onlardan.
dua20
Normal Üye

Normal Üye
dua20

MesajKonu: Geri: ByNokTa. Com Ailesine Önemle Duyurulur   ByNokTa. Com Ailesine Önemle Duyurulur Icon_minitimeÇarş. Kas. 03, 2010 9:12 pm

s.a
hocam tabikide sizin azda olsa uzak olmanız cok zor bunu bynokta farkında ulvi hocam sizin tek bir kelimeniz bizim icin acı verici tabiki bunu şahsi kendi düşüncem hocam ama sizin siteye gelmeniz yada azda uzak olmanız beni husursuz ediyor valla hocam aro yinede herşey icin ne kadar aro desem borcumu ödeyemem size
Gerçeğin Sesi
Usta Üye
Usta Üye
Gerçeğin Sesi

MesajKonu: Geri: ByNokTa. Com Ailesine Önemle Duyurulur   ByNokTa. Com Ailesine Önemle Duyurulur Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 12:20 am

maşaALLAH hocam aslanlar gibi herzaman yanımızda , bir yere gitmedi verdiği sözü gibi...

Ehli Sünnet Manevi Yardım Grubunu da en kısa zamanda aramızda görmeyi diliyorum inşaALLAH...
siyahım
Normal Üye

Normal Üye
siyahım

MesajKonu: Geri: ByNokTa. Com Ailesine Önemle Duyurulur   ByNokTa. Com Ailesine Önemle Duyurulur Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 12:27 am

hocam siz hep burda olun bizi bırakmayın,yoksa düşer kırılırız....
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: ByNokTa. Com Ailesine Önemle Duyurulur   ByNokTa. Com Ailesine Önemle Duyurulur Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 6:09 pm

GÜNCEL........

ByNokTa. Com Ailesine Önemle Duyurulur
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Havasçılar İçin Önemle Duyurulur
» ByNokTa Sitesinden Bir İlk Daha ( ByNokTa Dua Ordusu Dua Okuyan Manevi Erler Başlığı Açılmıştır
» teşekkürler by.nokta.com ailesine...
» ''BYnokta'' istişare
» SEVGİLİ BYNOKTA AİLESİNİN DİKKATİNE.....