iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Havasçılar İçin Önemle Duyurulur

+6
mümine sultan
gökkuşağı
Emir Sultan
İSMYPR
Lja
ulvi
10 posters
YazarMesaj
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Havasçılar İçin Önemle Duyurulur Empty
MesajKonu: Havasçılar İçin Önemle Duyurulur   Havasçılar İçin Önemle Duyurulur Icon_minitimePaz Mayıs 09, 2010 1:00 am

Havas Konularında uğraşan arkadaşlara önemle duyurulur

Eğer uğraştığınız havas tertiplerinden zarar görmek ve cinin şeytanın oyuncağı olmak istemiyorsanız

1- Kesinlikle pis ( cünup, cenabet ) adım atmamanız ve lokma yememeniz gerekmektedir

2- Kesinlikle pis ( cünup, cenabet ) uyumamanız gerekmektedir gündüz ve gece

3- Günlük 10 sayfa Kuranı Kerim Okumanız gerekmektedir en azından beş sayfa

4- Elinizden geldiği kadar cin davetlerinden kaçınmanız lazımdır

Yoksa kalbi veya beyni çarpılmaya uğrar bir nevi akıllı deli olursunuz Allah Etmesin

Hayal ve halisilasyonlarınızı İlim ve Alem zannetmeye başlarsınız

Bilgiler ulviye aittir

Bunlar benim görüş ve düşüncelerim doğruda olabilir yanlışta

En Doğrusunu Allah Bilir
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: Havasçılar İçin Önemle Duyurulur   Havasçılar İçin Önemle Duyurulur Icon_minitimePaz Mayıs 09, 2010 1:02 am

Allah razı olsun hocam ama uğraşmıyoruz bız bu tur seylerle. senınle nurlanmak varken bunlarla kirlenmek nıye
İSMYPR
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Havasçılar İçin Önemle Duyurulur   Havasçılar İçin Önemle Duyurulur Icon_minitimePaz Mayıs 09, 2010 1:51 am

saolasın abim bu ilime meraklı çok insanımız var ve bilgizce çok çalışmalar yapılıyor inşallah senin böyle güzel konularını okuyup yanlışlardan doğruya ulaşılar
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Havasçılar İçin Önemle Duyurulur   Havasçılar İçin Önemle Duyurulur Icon_minitimePaz Mayıs 09, 2010 1:52 am

Allah Razı Olsun güzel kardeşlerim benim
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: Havasçılar İçin Önemle Duyurulur   Havasçılar İçin Önemle Duyurulur Icon_minitimePaz Mayıs 09, 2010 7:03 am

Lja demiş ki:
Allah razı olsun hocam ama uğraşmıyoruz bız bu tur seylerle. senınle nurlanmak varken bunlarla kirlenmek nıye

Selamün Aleyküm,Allah Razı Olsun Lja kardeşim doğruyu demişsin Ulvi Hocamın sayesinde Haydar Hocamın sayesinde vesilesi ile Nurlanmak şereftir,yazında bir şey dikkatimi çekti bu konuda sana katılmıyorum belkide ben yanlış yorumladım "bunlarla kirlenmek niye " şimdi Havas İlmiyle uğraşanlar kirlenmişmi oluyor bu yanlıştır kardeşim dediğim gibi belkide yazını ben yanlış yorumlamışımdır kusura bakma.

CENAB-I ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN.
gökkuşağı
Aktif Üye
Aktif Üye
gökkuşağı

MesajKonu: Geri: Havasçılar İçin Önemle Duyurulur   Havasçılar İçin Önemle Duyurulur Icon_minitimePaz Mayıs 09, 2010 12:05 pm

Ben bu gibi işlerle uğraşmıyorum ancak bazı dilek için okuduğum sureler ve esmalarda rahatsız ediliyorum elektirik çarpması gibi şiddetli dürtülmeler bazende birisi kalbime dokunuyor gibi ve aşırı sıcak . başka odaya geçiyorum yine aynı gül suyu serpiyorum bazı tütsüler yakıyorum hiç faydası yok sn ulvi hocam kimler geliyor acaba süflilerin güzel tütsüden kaçtıklarını biliyorum o zaman gelenler kim ulvilermi yanlışmı yazdım acaba Havasçılar İçin Önemle Duyurulur Icon_question okuyup yatınca hiç uyutmuyorlar ne bileyim kim gelecek ben dilek için okuduğum için bitince namazımıda kılıp yatıyorum çağırmak için okumuyorumki niye geliyorlar

. Havasçılar İçin Önemle Duyurulur Icon_question Havasçılar İçin Önemle Duyurulur Icon_biggrin
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Havasçılar İçin Önemle Duyurulur   Havasçılar İçin Önemle Duyurulur Icon_minitimePaz Mayıs 09, 2010 1:52 pm

Emir Sultan demiş ki:
Lja demiş ki:

Selamün Aleyküm,Allah Razı Olsun Lja kardeşim doğruyu demişsin Ulvi Hocamın sayesinde Haydar Hocamın sayesinde vesilesi ile Nurlanmak şereftir,yazında bir şey dikkatimi çekti bu konuda sana katılmıyorum belkide ben yanlış yorumladım "bunlarla kirlenmek niye " şimdi Havas İlmiyle uğraşanlar kirlenmişmi oluyor bu yanlıştır kardeşim dediğim gibi belkide yazını ben yanlış yorumlamışımdır kusura bakma.

CENAB-I ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN.

Orda sevgili Lja 'nın kastetiği cin davetleridir sevgili Emir Sultan kardeşim

Direk cin davetleri gerçekten pistir, insanlar burdan okuyup başka taraflarda abartarak alimlik yapmaya kalkıp insanların kafasını karıştırmasınlar diye açmıyorum

Temiz davetlerde vardır ama çok azdır

Yine de

En Doğrusunu Allah Bilir
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Havasçılar İçin Önemle Duyurulur   Havasçılar İçin Önemle Duyurulur Icon_minitimePaz Mayıs 09, 2010 1:55 pm

gökkuşağı demiş ki:
Ben bu gibi işlerle uğraşmıyorum ancak bazı dilek için okuduğum sureler ve esmalarda rahatsız ediliyorum elektirik çarpması gibi şiddetli dürtülmeler bazende birisi kalbime dokunuyor gibi ve aşırı sıcak . başka odaya geçiyorum yine aynı gül suyu serpiyorum bazı tütsüler yakıyorum hiç faydası yok sn ulvi hocam kimler geliyor acaba süflilerin güzel tütsüden kaçtıklarını biliyorum o zaman gelenler kim ulvilermi yanlışmı yazdım acaba Havasçılar İçin Önemle Duyurulur Icon_question okuyup yatınca hiç uyutmuyorlar ne bileyim kim gelecek ben dilek için okuduğum için bitince namazımıda kılıp yatıyorum çağırmak için okumuyorumki niye geliyorlar

. Havasçılar İçin Önemle Duyurulur Icon_question Havasçılar İçin Önemle Duyurulur Icon_biggrin

Sevgili kardeşim yaktığın tütsü ulvi yada sufli hiçbir varlığı uzaklaştırmaz. Senin bu bahsettiğin özellikler içsel bağlantı özellikleridir veya başka birşeyin

Demekki okudukların gerçek davet Duaları değil, sadece etkileşim oluşturuyor

Gerçek davetlerde gelen olduğu zaman ortamdaki ağırlıktan ezilir büzülürsün

Unutma gerçek cinderler davet edip çağırdıkları zaman şekilden şekile girerler, buda gelen varlıkların ağırlıklarındandır

Yinede

En Doğrusunu Allah Bilir
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Havasçılar İçin Önemle Duyurulur   Havasçılar İçin Önemle Duyurulur Icon_minitimePaz Mayıs 09, 2010 1:59 pm

ALLAH RAZI OLSUN ...

En son Allahın Kulu tarafından Paz Mayıs 09, 2010 5:31 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Havasçılar İçin Önemle Duyurulur   Havasçılar İçin Önemle Duyurulur Icon_minitimePaz Mayıs 09, 2010 3:49 pm

yüreğine sağlık kardeşim Rahman razı olsun bir ilave de ben yapayım.Havas ilimleriyle meşgul olan hayat yaşantısında sünneti rasulullahı düstur edinecek öğrendiği bilgiyi amel boyutuna dökecek bilecek ki öğrendiğine amel edene Allah bilmediklerini öğretir Hadisi sırrı tecelli edecek. namazlarını ve günlük evradlarını aksatmayacak her daim mutayakkız olacak nefsini boş bırakmayacak. bırakın cünüp yatmayı her an abdestli gezecek. gerçek bir havas aliminin mendelle işi olmaz mendeller bu işin en alt seviyesidir onuda yaparken çoğusu sarfiyelerini yapmadıklarından gelenlerin oyuncağı olup ve de sıkıntı çekiyorlar cinlerin yaşata bileceği halisilasyon ve tahayyul evhamlarına kapılmamaları için şeriatı iyi bilecekler Kurana yapışan sağlam bir kulpa yapışmış demektir asla sapıtmaz. ve en önemlisi havas ilmi bilenlerin dizinin dibinde öğrenilir havas eserlerinde özellikle günümüzde ki eserlerle bu iş çok zordur çünkü o eserlerin bir çoğunda tahrifatlar vardır mesela bir çokları tarafından bilinen kenzül havas adlı eserin şuan ki türkçesi piyasada ki kitabın özellikle iki cildi birden tahrifatlar ve hatalarla doludur bu sebepledir ki kişi diyor ya ben falanca esmanın riyazatını veya surenin riyazatını yaptım bu eserde yazadığı gibi aynen uyguladım olmadı elbette olmaz kardeşim bir kere orda verilen bilgi gerçek bilgi değil ki diğer sebeplere girmiyorum uzun sürer.vesselam
gökkuşağı
Aktif Üye
Aktif Üye
gökkuşağı

MesajKonu: Geri: Havasçılar İçin Önemle Duyurulur   Havasçılar İçin Önemle Duyurulur Icon_minitimePaz Mayıs 09, 2010 5:35 pm

ulvi demiş ki:
gökkuşağı demiş ki:

Sevgili kardeşim yaktığın tütsü ulvi yada sufli hiçbir varlığı uzaklaştırmaz. Senin bu bahsettiğin özellikler içsel bağlantı özellikleridir veya başka birşeyin

Demekki okudukların gerçek davet Duaları değil, sadece etkileşim oluşturuyor

Gerçek davetlerde gelen olduğu zaman ortamdaki ağırlıktan ezilir büzülürsün

Unutma gerçek cinderler davet edip çağırdıkları zaman şekilden şekile girerler, buda gelen varlıkların ağırlıklarındandır

Yinede

En Doğrusunu Allah Bilir

Ben hayırlı bir dilek için fatihayı okumuştum birde istihare için kevser suresini iksindede aynı şeyler oldu yani davet falan değildi neden böyle oldu anlamadım birdaha okumadım bıraktım .
YaKaZa
Yeni Üye

Yeni Üye
YaKaZa

MesajKonu: Geri: Havasçılar İçin Önemle Duyurulur   Havasçılar İçin Önemle Duyurulur Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 9:59 am

ulvi demiş ki:

Eğer uğraştığınız havas tertiplerinden zarar görmek ve cinin şeytanın oyuncağı olmak istemiyorsanız

1- Kesinlikle pis ( cünup, cenabet ) adım atmamanız ve lokma yememeniz gerekmektedir

Yoksa kalbi veya beyni çarpılmaya uğrar bir nevi akıllı deli olursunuz Allah Etmesin

Bilgiler ulviye aittir

En Doğrusunu Allah Bilir

Allah razı olsun.Acizane bir sorumn olucaktı.

Bir hoca bir kişiyi talebeliğe kabul etse ve ona kendi hadimlerinden birinin çalışmasını verse o kişiye de dese sana lazım olan her şeyi çağırdığın hadim öğretcek anlaşma yapana kadar bu çalışmayı yap dese.Buda tehlikelimidir?

Selam ve dua ile
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Havasçılar İçin Önemle Duyurulur   Havasçılar İçin Önemle Duyurulur Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 10:02 am

Hocasının hadim üzerindeki tasarrufuna ve çalışma yapacak talebenin kalbi durumuna ve pek çok şeye bağlı olarak değişir. Çünkü Haddim çalışmaları güç ve tasarruf çalışmalarıdır o anda pek çok şey olabilir. Yinede bu soruya sevgili haydarıkerrar kardeşimiz benden daha iyi cevap verebiliri diye düşünüyorum. Bence ona sorsan daha iyi olur.
YaKaZa
Yeni Üye

Yeni Üye
YaKaZa

MesajKonu: Geri: Havasçılar İçin Önemle Duyurulur   Havasçılar İçin Önemle Duyurulur Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 10:08 am

Allah razı olsun muhterem.
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Havasçılar İçin Önemle Duyurulur   Havasçılar İçin Önemle Duyurulur Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 10:12 am

Amin hepimizden kardeş
garibullah
Yeni Üye

Yeni Üye
garibullah

MesajKonu: Geri: Havasçılar İçin Önemle Duyurulur   Havasçılar İçin Önemle Duyurulur Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 10:16 am

selamınaleyküm ulvi hocam yardımını bekliyorum
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Havasçılar İçin Önemle Duyurulur   Havasçılar İçin Önemle Duyurulur Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 10:40 am

Garibullah İnşaAllah kardeşim daha öncede sana yardımcı olunmaya çalışılmıştı zannedersem doğrumu
garibullah
Yeni Üye

Yeni Üye
garibullah

MesajKonu: Geri: Havasçılar İçin Önemle Duyurulur   Havasçılar İçin Önemle Duyurulur Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 12:00 pm

ewet hocam doğru
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Havasçılar İçin Önemle Duyurulur   Havasçılar İçin Önemle Duyurulur Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 7:47 pm

YaKaZa demiş ki:
ulvi demiş ki:

Bilgiler ulviye aittir

En Doğrusunu Allah Bilir

Allah razı olsun.Acizane bir sorumn olucaktı.

Bir hoca bir kişiyi talebeliğe kabul etse ve ona kendi hadimlerinden birinin çalışmasını verse o kişiye de dese sana lazım olan her şeyi çağırdığın hadim öğretcek anlaşma yapana kadar bu çalışmayı yap dese.Buda tehlikelimidir?

Selam ve dua ile

a.selam kardeşim ulvi kardeşiminde dediği gibi bunlar durumlara göre değişmekle beraber birincisi sana verilen hadim ulvilerdenmi suflilerdenmi ikincisi sana verilen hadim gerçekten marifetullah bilgisine haizmi burası en önemli olan noktadır kardeşim. eğer havas ilimlerine ve marifetullah bilgisine sahip değilse sana verebileceği şey zarardan başka bir şey değildir burda da sizin dini ilimleri çok iyi bilmenizinde payı büyük. ikincisi eğer birinci söylediğim gurupta değilse ve suflilerdense yine size zarardır. ama bu aşama da en güzeli size bu hadimi veren şahsın kontrolünde irtibat kurmanız ve bilgi alış verişi yapmanız eğer sana verilen hadimde gerçek tasarruf sahibi bir hocaysa size hadimi veren onun size vereceği doğru veya eğri veya eksik bilgileri o size tamamlar ve ilerlemenize yardımcı olur.vesselam
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Havasçılar İçin Önemle Duyurulur   Havasçılar İçin Önemle Duyurulur Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 8:09 pm

Allah Razı Olsun haydarıkerrar kardeşim yine her zamanki gibi en güzel ve en doğru cevabı vermişsin Allah İlmini Arttırsın gerçekten gıptaya haiz İlmin Var Maşaallah
perebr
Normal Üye

Normal Üye
perebr

MesajKonu: Geri: Havasçılar İçin Önemle Duyurulur   Havasçılar İçin Önemle Duyurulur Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 5:38 am

Hocam bir iki gündür sırtıma bir avuç dokunuyor gibi oluyor sağ tarafa daha yakın
tutulma filan ya da ağrı değil bayağı bir el dokunması gibi ve uyanıkken oluyor acba bu ne olabilir geçen gün yüne 41 fatiha 41 furkan suresi 74. ayeti okudum Embarassed acaba ondan mı oldu?

Havasçılar İçin Önemle Duyurulur
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ByNokTa. Com Ailesine Önemle Duyurulur
» Benim ve evliliğim için ,önce Allah rızası için bana dua eder misiniz?
» semih kardeşimizin annesi için ALLAH c.c rızası için dua edelim kardeşlerim
» Türkiye için PKK ne ise İslam alemi için Yahudi varlığı da odur!
» 11 şehidimiz için diğr şehitlerimiz için de 1 fatiha 3 ihlas okuyalım