iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ulvi hoca

4 posters
YazarMesaj
OSMANLI85
Yeni Üye

Yeni Üye

ulvi   hoca Empty
MesajKonu: ulvi hoca   ulvi   hoca Icon_minitimePaz Mayıs 09, 2010 4:00 am

benim adım mesut.abi benim üzerimde galiba musallat var kurtulmak için
KURAN SÜNNET yolunda neler yapabilirim ne tavsiye edersin.ALLAH ın
izniyle İNŞALLAH...
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

ulvi   hoca Empty
MesajKonu: Geri: ulvi hoca   ulvi   hoca Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 3:53 pm

Abim gerekli bakım ve sıkıntının gitmesi için gerekli işlemler dün sohbet alanında canlı canlı yapılmıştı, buraya birşey yazmama gerek kalmadı zannedersem
saltuk09
Yeni Üye

Yeni Üye

ulvi   hoca Empty
MesajKonu: Geri: ulvi hoca   ulvi   hoca Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 9:16 pm

hayırlı geceler bendeniz saltuk09. 01-05-1972 doğumluyum.anne adı hatice.sol ayağımın tabanında sürekli yanma oluyor.ayetel kürsi,nas ve felak surelerini okurken gözümden gözyaşı geliyor,bu gözyaşı acı ve sert.gece uyuyamıyorum.işlerimde sürekli başım ağrıyor,sersem gibi oluyorum.saygılarımla...
recel
Yeni Üye

Yeni Üye

ulvi   hoca Empty
MesajKonu: Geri: ulvi hoca   ulvi   hoca Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 9:58 pm

Mrhb ulvi hocam!uzun zamandır yazıyorum ama yoğunluktan bir türlü cvp yazamadınız sanırım.ismim aysel,bakım istiyorum.işyerinde çekemeyen insanlar var,bnm kötü olmam için uğraşıyorlar.ne yapabilirim?2-bir tanede temyizde bir dosyam var.bir türlü sonuçlanmıyor,her işim yarım kalıyor?okuyacağım bir dua varmı?3-kısmetim kapalımı
saltuk09
Yeni Üye

Yeni Üye

ulvi   hoca Empty
MesajKonu: Geri: ulvi hoca   ulvi   hoca Icon_minitimeÇarş. Mayıs 12, 2010 9:24 pm

Hayırlı akşamlar,saltuk09dan :Allahın selamı HZMUHAMMED[SAV] ve ümmeti üzerine olsun.10mayısta mesaj yazmıştım.çalıştığım için akşamları bakabiliyorum;sayın hocam bu hadiseler devam ediyor,ben okumaya devam ediyorum;saygılarımla...

ulvi hoca
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» asaf hoca islam73 hoca ve ulvi hocam cok tesekkuler
» Hatip Ulvi Alptürk ( Ulvi Hoca )
» Önce Allah'a şükürler olsun. Sonra ulvi hoca, emir hoca ve bütün bynokta üylerinden Allah razı olsun.
» ULVİ HOCA SAOL
» ULVİ HOCA CHAT E GELİRMİSİN