iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Manevi Alemin Sultani Aslan Yürekli Ulvi Hocam

+15
katip
Semihbaba4125
sahra
kocareis
ulvi
mümine sultan
Lja
perebr
dua20
türkislam74
üchilal
talebe1976
Lamekan
bekir sezer
islam73
19 posters
YazarMesaj
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

Manevi Alemin Sultani  Aslan Yürekli Ulvi Hocam Empty
MesajKonu: Manevi Alemin Sultani Aslan Yürekli Ulvi Hocam   Manevi Alemin Sultani  Aslan Yürekli Ulvi Hocam Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 6:47 pm

Internet dünyasinda gerek iyiler gerekse kötüler ulvi hocami iyi tanir. aslinnda onu tanitmama gerek yok gelen tesekkür yazisini okursaniz ulvi hocamin büyüklügünü anlarsiniz. Hocamin bu zavalli talebesi bir seyler yazmaya calisacak iste.
Hocam manevi aleme adete hükmetmekte bir insanin oradaki varliklardan güclü oldugunu ispatlamaktadir. Bir cok insanin cözülmeyenve tibbin aciz kaldigi bir cok hastaligi cözmekte. insanlarin yillarca cektigi SIKINTILARI kisa sürede yok etmekte. kimi insanin canini kimi insanin malini hatta kimi insanin namusunu kurtarmaktadir.ALLAH ona öyle bir ilim vermiski hocama masallah bu ilminive zamanini insanlarin dert ve sorunlarini kurtarmak icin harcamaktadir

Hocam kendini medyum ,uzman ve hoca olark tanitan zindik yobaz ateist lerin gercek yüzlerini aciga cikarmakta. bu sarlatan grublari ilmi ve yazisi ile perisan eden adeta süründüren aslan parcasidir.gizli alemin gizliliginden ve insanlarin korkularindan yararlanarak insanlari sömüren bu takimin nefesini kesmekte dir ve sömürüyü engellemektedir.

Hocamdan rahman razi olsun herkesin hayatinda olumlu gelismeler yapti. zamani ikiye böldü. hocanin tabiriyle hayatda iki devre var ulvi hocadan önce ve sonra. kendisi kalbi vatan sevgisi ile atan Türk islam milliyetcisi bir alperendir
Benimle hocamin durumuna gelince benim manevi hayatla tanismama hocam sebe oldu. ayrica HAYDARI KERRAR hocamada tanismama ulvi hocam vesile oldu. ALLAH C.C. gani gani razi olsun iki hocamda,ikiside benim iki cihan hocamdirlar. Hocamin iyiliklerini yazmaya kalksam sayfalar yetmez. sadece anneme yaptigi iyliklerin birkismini yazayim bari,annem yillarca korktugu yapilnmasi gerekilen iki göz ameliyatini hocamin sayesinde cok az aciyla yaptirdi ve göz sagligina kavustu. daha öncedende sitede yazim var.anneme yaptigi manevi ameliyatla adeta yarim insan olmaktan kurtardi. doktorlar cok sassirdilar, bu böbrek nasil sagligina kavusur diye..bütün aile bireylerine katkisi oldu hatta dogacak yegenim sagliksiz bir sekilde dünyaya erken gelmek istedi. ulvi amcasi saglikli sekilde dogmasi icin anne karninda bekletti Razz Razz Razz
Hocam beni allah gani gani razi olsun ikinsindende HAYDARI KERRAR HOCAM gibi talebe olma serefine erdirdi ben hocami sahsen cok istememe ragmen göremedim. insallah bir gün görmekte nasip olur. mübarek ellerinden öperim. dünyada görmek istedigim ve ulasamadigim tek insan. Benim kalbim ULVI VE HAYDARI KERRAR HOCAMIN sevgisi ile dolu. sevgileri kalbimi yanip tutusturuyor.benbiliyorum ki iyi yada kötü günmüzde haydar ve ulvi hocamiz var, iki cihan hocalarimdan ALLAH C. C. gani gani razi olsun ve basimizdan ayirmasin.
ulvi hoca kimdiye soranlarin kafasinda soru kaldiysa onlari hocamin kendini tanitan siiri ile bas basa birakiyorum
ulviyim ben ulvi olur uçarım

Engin dağlara sığmam taşarım
Gökyüzüne sığmam çoşarım
Dünya yetmezz bana alemlere uçarım

Kim demiş insan aciz diye
Kim demiş cinşeytan güçlü diye
Diyenin aklına şaşarım

Kendini dünyaya bağlamış gönüller anlamaz ulviyi
Fesat kalpler, çekemeyen gönüller hoş karşılamaz asla beni
Bağlılar dünyaya zincirli gibi

Sırdaşımdır yarenler
Yanımda yüzer gökte uçanlar
Anlamaz beni cahiller

Susmam susturamaz kimse beni
Yorgunluk vermez bana cahilin hali
Kim ulvi kim sufli her zaman belli
bekir sezer
Yeni Üye

Yeni Üye
bekir sezer

MesajKonu: Geri: Manevi Alemin Sultani Aslan Yürekli Ulvi Hocam   Manevi Alemin Sultani  Aslan Yürekli Ulvi Hocam Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 8:40 pm

Allah Razı Olsun kardeşim.

ULVİ HOCAM VE HAYDAR HOCAM HANGİ DİZELERLE HANGİ KELİMELERLE ANLATILIR Kİ

BİR NEBZE DE OLSA HİSSETTİKLERİMİZE TERCÜMAN OLMUŞSUN KARDEŞİM.

EMEĞİNE SAĞLIK.RABBİM İKİ DEĞERLİ HOCAMIZIDA BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN.

İKİ CİHANDADA HEP YÜZLERİNİ GÜLDÜRSÜN.AMİN.
Lamekan
Aktif Üye
Aktif Üye
Lamekan

MesajKonu: Geri: Manevi Alemin Sultani Aslan Yürekli Ulvi Hocam   Manevi Alemin Sultani  Aslan Yürekli Ulvi Hocam Icon_minitimePaz Ekim 17, 2010 1:24 am

İslam abim ARO
talebe1976
Normal Üye

Normal Üye
talebe1976

MesajKonu: Geri: Manevi Alemin Sultani Aslan Yürekli Ulvi Hocam   Manevi Alemin Sultani  Aslan Yürekli Ulvi Hocam Icon_minitimePaz Ekim 17, 2010 6:11 am

can hocam kimseden bir menfaat gözetmeksizin Allah rızası için yardım eder.Allah ilmini arttırsın.bazen gidiyor çok züyorsun bizi Allah bizi senden ayırmasın
üchilal
Yeni Üye

Yeni Üye
üchilal

MesajKonu: Geri: Manevi Alemin Sultani Aslan Yürekli Ulvi Hocam   Manevi Alemin Sultani  Aslan Yürekli Ulvi Hocam Icon_minitimePaz Ekim 17, 2010 3:13 pm

HOCAMDAN ALLAH RAZI OLSUN
türkislam74
Aktif Üye
Aktif Üye
türkislam74

MesajKonu: Geri: Manevi Alemin Sultani Aslan Yürekli Ulvi Hocam   Manevi Alemin Sultani  Aslan Yürekli Ulvi Hocam Icon_minitimePaz Ekim 17, 2010 5:59 pm

ALLAH RAZI OLSUN ULVI HOCAMDAN. BIZLERIN BÖYLE MÜBAREK HOCAMIZ OLDUGU ICIN COK SANSLIYIZ, ALLAH HOCAMIZI NAZARDAN KORUSUN MASALLAH HOCAMIZA KIRKBIR KERE.
YÜCE RABBIM HOCAMIZIN ILMINI VE GÜCÜNÜ ARTIRSIN.HOCAMIN INSANLARA YAPTIGI YARDIMLARI HIC KIMSE KARSILIKSIZ YAPMAZ. RABBIME SÜKÜRLER OLSUNKI BIZLERI BU MUBAREK HOCAMIZLA TANISTIRDI.ALLAH HOCAMDAN GANI GANI RAZI OLSUN VE ONUN YARDIMCISI OLSUN.

En son türkislam74 tarafından Paz Ekim 17, 2010 6:50 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
dua20
Normal Üye

Normal Üye
dua20

MesajKonu: Geri: Manevi Alemin Sultani Aslan Yürekli Ulvi Hocam   Manevi Alemin Sultani  Aslan Yürekli Ulvi Hocam Icon_minitimePaz Ekim 17, 2010 6:02 pm

ALLAH RAZI OLSUN HOCAMIZDAN MAŞALLAH MÜBAREK HOCAMIZIN ELLERİNDEN ÖPERİM
perebr
Normal Üye

Normal Üye
perebr

MesajKonu: Geri: Manevi Alemin Sultani Aslan Yürekli Ulvi Hocam   Manevi Alemin Sultani  Aslan Yürekli Ulvi Hocam Icon_minitimePaz Ekim 17, 2010 7:02 pm

benim her iki hocamla da tanışmama mümine sultan kardeşim vesile oldu
Rabbim herbirinden ayrı ayrı razı olsun gerçekten bunu hissedebiliyorum ki ne Ulvi hocam ne da Haydar hocam o basit cinci hocalarla sakın karıştırmayın
islam felsefesini, tasavvufunu , ilmini gerçekten bilen çok değerli nadide alimlerdir
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: Manevi Alemin Sultani Aslan Yürekli Ulvi Hocam   Manevi Alemin Sultani  Aslan Yürekli Ulvi Hocam Icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 3:54 am

Allah razı olsun abim, ne guzel yazmışsın. hocalarımıza olan minnattarlıgımızı, hayranlıgımızı bır nebze olsa da dile getirmisin emeğine sağlık
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Manevi Alemin Sultani Aslan Yürekli Ulvi Hocam   Manevi Alemin Sultani  Aslan Yürekli Ulvi Hocam Icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 7:21 am

maşaallah ulvi abime rabbim her bir adıma hac her yaptığı iyiliğe karşı ümre sevabı versin her iki dünyası da güzel olsun inşallah,rabbimin yarattığı bütün hayırlar onun için olsun rabbim onu bütün hasedçilerden korusun aminn

abim seninde yüreğine sağlık
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Manevi Alemin Sultani Aslan Yürekli Ulvi Hocam   Manevi Alemin Sultani  Aslan Yürekli Ulvi Hocam Icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 9:38 am

Bu arada Allah Razı Olsun tüm kardeşlerimden ve hepimizden ama şunuda belirtmek isterimki, ben sadece bir kulum zavallı ve aciz. Ve büyüklerin Kendine Gösterdiği Sevgi ve Şefkatle varlığını devam ettirmeye çalışan bir zavallı.

Bu başlığa sadece şu kendini bir halt zanneden satılık şarlatan medyum ve Güzel Hocalarımızın Adını lekeleyen Allah 'tan korkmaz kuldan utanmaz sahtakar hoca bozuntuları çatlasın ve hadlerini bilsinler diye ses çıkarmıyorum.

mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Manevi Alemin Sultani Aslan Yürekli Ulvi Hocam   Manevi Alemin Sultani  Aslan Yürekli Ulvi Hocam Icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 9:43 am

Engin dağlara sığmam taşarım
Gökyüzüne sığmam çoşarım
Dünya yetmezz bana alemlere uçarım

Kim demiş insan aciz diye
Kim demiş cinşeytan güçlü diye
Diyenin aklına şaşarım

Kendini dünyaya bağlamış gönüller anlamaz ulviyi
Fesat kalpler, çekemeyen gönüller hoş karşılamaz asla beni
Bağlılar dünyaya zincirli gibi

Sırdaşımdır yarenler
Yanımda yüzer gökte uçanlar
Anlamaz beni cahiller

Susmam susturamaz kimse beni
Yorgunluk vermez bana cahilin hali
Kim ulvi kim sufli her zaman belli
harikasın abim maşaallah Smile
kocareis
Aktif Üye
Aktif Üye
kocareis

MesajKonu: Geri: Manevi Alemin Sultani Aslan Yürekli Ulvi Hocam   Manevi Alemin Sultani  Aslan Yürekli Ulvi Hocam Icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 9:37 pm

hocamızdan allah razı olsun
sahra
Seçkin Üye
Seçkin Üye
sahra

MesajKonu: Geri: Manevi Alemin Sultani Aslan Yürekli Ulvi Hocam   Manevi Alemin Sultani  Aslan Yürekli Ulvi Hocam Icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 10:40 pm

Ulvi hocamdan Rabbim gani gani razı olsun.

Ona hiçbir teşekkür övgü yetmez.sonsuz teşekkür ediyorum heran yardım eder hiç bir mefaati olmadan.Rabbimin bize bir hediyesi can hocamız Allah onu başımızdan eksik etmesin.

AMİN.
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: Manevi Alemin Sultani Aslan Yürekli Ulvi Hocam   Manevi Alemin Sultani  Aslan Yürekli Ulvi Hocam Icon_minitimeSalı Ekim 19, 2010 1:09 am

ulvi demiş ki:
Bu arada Allah Razı Olsun tüm kardeşlerimden ve hepimizden ama şunuda belirtmek isterimki, ben sadece bir kulum zavallı ve aciz. Ve büyüklerin Kendine Gösterdiği Sevgi ve Şefkatle varlığını devam ettirmeye çalışan bir zavallı.

Bu başlığa sadece şu kendini bir halt zanneden satılık şarlatan medyum ve Güzel Hocalarımızın Adını lekeleyen Allah 'tan korkmaz kuldan utanmaz sahtakar hoca bozuntuları çatlasın ve hadlerini bilsinler diye ses çıkarmıyorum.

Hocam ALLAH C. C. razi olsun sizden bu yaziyi sizin degerinizin cok az kismini yansitmaktadir sizde cok daha büyük ve mübareksiniz.Ayrica sartlatan takiminin yaptiklarini cok az kismini yansitim. Eger akillanmazlarsa inanin bu yazi gelcekte yazacagim yazinin yaninda devede kulak kallir.herkes haddini bilsin . sizin isminizi anarken destur desinler.
i nternet dünyasi eskisi gibi cakallar gezemeycek , artik aslan terbiyesici ULVI VE HAYDARI KERRAR HOCA VAR. herkes haddini bilsin.

BU YAZIYI DOSTLARIMIZ VE DÜSMANLARIMIZ OKUSUN DIYE BELLI SÜRE HERGÜN GÜNCELLEYECEGIM
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: Manevi Alemin Sultani Aslan Yürekli Ulvi Hocam   Manevi Alemin Sultani  Aslan Yürekli Ulvi Hocam Icon_minitimeSalı Ekim 19, 2010 7:29 am

düşman hiç bitmiyoki abim. nedir bu düşmanlardan çektıgımızz yaw. harika olmanın ceremesi işte katlanıcaz artık cheers
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: Manevi Alemin Sultani Aslan Yürekli Ulvi Hocam   Manevi Alemin Sultani  Aslan Yürekli Ulvi Hocam Icon_minitimeSalı Ekim 19, 2010 12:40 pm

Lja demiş ki:
düşman hiç bitmiyoki abim. nedir bu düşmanlardan çektıgımızz yaw. harika olmanın ceremesi işte katlanıcaz artık cheers
zamanla halledreiz aslanlar gibi hocalarimiz var.
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Manevi Alemin Sultani Aslan Yürekli Ulvi Hocam   Manevi Alemin Sultani  Aslan Yürekli Ulvi Hocam Icon_minitimeSalı Ekim 19, 2010 12:48 pm

Manevi Alemin Sultani  Aslan Yürekli Ulvi Hocam Tesekkur
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: Manevi Alemin Sultani Aslan Yürekli Ulvi Hocam   Manevi Alemin Sultani  Aslan Yürekli Ulvi Hocam Icon_minitimeSalı Ekim 19, 2010 12:51 pm

ALEMLERİN SULTANI PEYGAMBERİMİZ HZ.MUHAMMED MUSTAFA SALLALHÜ ALEYHİ VE SELLEM İN DÜŞMANLARI VARDI BİZİM Mİ OLMUCAK iyi lerin düşmanı çok olur ama ben ulvi abideki sabrı merhameti kimsede görmedim hani taş atana gül at aynen öle biişe MAŞALLAH ALLAH başımızdan eskik etmesin İNŞALLAH AMİN AMİN AMİN
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: Manevi Alemin Sultani Aslan Yürekli Ulvi Hocam   Manevi Alemin Sultani  Aslan Yürekli Ulvi Hocam Icon_minitimePerş. Ekim 21, 2010 12:24 am

bekir sezer demiş ki:
Allah Razı Olsun kardeşim.

ULVİ HOCAM VE HAYDAR HOCAM HANGİ DİZELERLE HANGİ KELİMELERLE ANLATILIR Kİ

BİR NEBZE DE OLSA HİSSETTİKLERİMİZE TERCÜMAN OLMUŞSUN KARDEŞİM.

EMEĞİNE SAĞLIK.RABBİM İKİ DEĞERLİ HOCAMIZIDA BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN.

İKİ CİHANDADA HEP YÜZLERİNİ GÜLDÜRSÜN.AMİN.

amin kardesim.
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: Manevi Alemin Sultani Aslan Yürekli Ulvi Hocam   Manevi Alemin Sultani  Aslan Yürekli Ulvi Hocam Icon_minitimeCuma Ekim 22, 2010 11:09 am

Lamekan demiş ki:
İslam abim ARO
sizdende allah razi olsun.
katip
Normal Üye

Normal Üye
katip

MesajKonu: Geri: Manevi Alemin Sultani Aslan Yürekli Ulvi Hocam   Manevi Alemin Sultani  Aslan Yürekli Ulvi Hocam Icon_minitimeCuma Ekim 22, 2010 1:22 pm

En sıkıntılı anımda yanımdaydı Kardeşim..Birde ben yanına gidebilseydim...
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Manevi Alemin Sultani Aslan Yürekli Ulvi Hocam   Manevi Alemin Sultani  Aslan Yürekli Ulvi Hocam Icon_minitimeCuma Ekim 22, 2010 1:44 pm

islam73 demiş ki:
ulvi demiş ki:

Hocam ALLAH C. C. razi olsun sizden bu yaziyi sizin degerinizin cok az kismini yansitmaktadir sizde cok daha büyük ve mübareksiniz.Ayrica sartlatan takiminin yaptiklarini cok az kismini yansitim. Eger akillanmazlarsa inanin bu yazi gelcekte yazacagim yazinin yaninda devede kulak kallir.herkes haddini bilsin . sizin isminizi anarken destur desinler.
i nternet dünyasi eskisi gibi cakallar gezemeycek , artik aslan terbiyesici ULVI VE HAYDARI KERRAR HOCA VAR. herkes haddini bilsin.

BU YAZIYI DOSTLARIMIZ VE DÜSMANLARIMIZ OKUSUN DIYE BELLI SÜRE HERGÜN GÜNCELLEYECEGIM

inşaallah abim
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: Manevi Alemin Sultani Aslan Yürekli Ulvi Hocam   Manevi Alemin Sultani  Aslan Yürekli Ulvi Hocam Icon_minitimePaz Ekim 24, 2010 5:17 am

AMIN . INSALLAH ABLAM
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: Manevi Alemin Sultani Aslan Yürekli Ulvi Hocam   Manevi Alemin Sultani  Aslan Yürekli Ulvi Hocam Icon_minitimePtsi Ekim 25, 2010 6:35 pm

qatip demiş ki:
En sıkıntılı anımda yanımdaydı Kardeşim..Birde ben yanına gidebilseydim...
INSALLAH GIDERIZ KARDESIM
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Manevi Alemin Sultani Aslan Yürekli Ulvi Hocam   Manevi Alemin Sultani  Aslan Yürekli Ulvi Hocam Icon_minitimeSalı Ekim 26, 2010 12:11 pm

güncel......
ahmet 42
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Manevi Alemin Sultani Aslan Yürekli Ulvi Hocam   Manevi Alemin Sultani  Aslan Yürekli Ulvi Hocam Icon_minitimeSalı Ekim 26, 2010 6:55 pm

ALLAH C.C yar ve yardimcilari olsun insallah iki cihanda da hocalarimiza meyve veren agac taslanir.
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Manevi Alemin Sultani Aslan Yürekli Ulvi Hocam   Manevi Alemin Sultani  Aslan Yürekli Ulvi Hocam Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 2:10 pm

ALLAH C.C razı olsun hocalarımız bir tane
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: Manevi Alemin Sultani Aslan Yürekli Ulvi Hocam   Manevi Alemin Sultani  Aslan Yürekli Ulvi Hocam Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 3:41 pm

allah razi olsun ulvi hocamdan, onu yetistiren anne ve baba , hocalarindan . hepsini rahman iki dünyada da mutlu etsin. BU dünyada SIKINTI göstermesin. ahirette hepsini cennetle ödüllendirsin. ne mutluki ulvi hocam var. düsmanlarini kahhar ismi serifiyle cezalandirsin.
alpaslan
Yeni Üye

Yeni Üye
alpaslan

MesajKonu: Geri: Manevi Alemin Sultani Aslan Yürekli Ulvi Hocam   Manevi Alemin Sultani  Aslan Yürekli Ulvi Hocam Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 3:53 pm

yarabbim ulvi hocamın ilmini ve gücünü artırsın allah başımızdan eksik etmesin
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: Manevi Alemin Sultani Aslan Yürekli Ulvi Hocam   Manevi Alemin Sultani  Aslan Yürekli Ulvi Hocam Icon_minitimePtsi Kas. 01, 2010 4:49 pm

alpaslan demiş ki:
yarabbim ulvi hocamın ilmini ve gücünü artırsın allah başımızdan eksik etmesin
AMIN .AMIN.AMIN. KISKANANLAR CATLASIN.
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Manevi Alemin Sultani Aslan Yürekli Ulvi Hocam   Manevi Alemin Sultani  Aslan Yürekli Ulvi Hocam Icon_minitimePtsi Kas. 01, 2010 4:56 pm

EWET KISKANANLAR ÇATLASIN cheers
sahra
Seçkin Üye
Seçkin Üye
sahra

MesajKonu: Geri: Manevi Alemin Sultani Aslan Yürekli Ulvi Hocam   Manevi Alemin Sultani  Aslan Yürekli Ulvi Hocam Icon_minitimePtsi Kas. 01, 2010 7:51 pm

YÜZBİN KERE MAŞAALLAH ULVİ HOCAMIZA RABBİM BİZİ ONDAN AYIRMASIN İNŞAALLAH
kübra2
Usta Üye
Usta Üye

MesajKonu: Geri: Manevi Alemin Sultani Aslan Yürekli Ulvi Hocam   Manevi Alemin Sultani  Aslan Yürekli Ulvi Hocam Icon_minitimePtsi Kas. 01, 2010 11:26 pm

maşallah maşallah maşallah ALLAH hocalarımızı tüm kem gözlerden korusun inşallahhh ya hiç anlam veremiyorum neden hocalarımızla bu kadar ugraşılıyor hiç bir ücret almadan gece demez gündüz demez hocam deyince hemen yardıma koşarlar dört dörtlük insan olmaz derler bende bu siteye üye olmadan önce öyle düşünürdüm ama ne zamanki hocalarımı tanıdım haydar hocam ulvi hocam emir sultan hocam anladımki dört dörtlük insanlar varmışşş ALLAH onlardan razı olsun RABBİM ilimlerini arttırsın ALLAHA EMANET OLUN İNŞ. AMİNNN.
sahra
Seçkin Üye
Seçkin Üye
sahra

MesajKonu: Geri: Manevi Alemin Sultani Aslan Yürekli Ulvi Hocam   Manevi Alemin Sultani  Aslan Yürekli Ulvi Hocam Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 3:16 pm

cheers cheers cheers Rabbim başımızdan eksik etme Ulvi hocamı.
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Manevi Alemin Sultani Aslan Yürekli Ulvi Hocam   Manevi Alemin Sultani  Aslan Yürekli Ulvi Hocam Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 8:48 am

Kardeşlerim Rab 'bim Şifamızı ve şifanızı Ahiret ve bu dünyalarımıza Hayr Olacak şekilde Daim Etsin Amin.

Kardeşlerim şifaya aradığınız vesilede, benim vesile olmama müsade vererek, bu hayırdan mahrum kalmama sebebiyet vermediğiniz için ben teşekkür eder, Allah Razı Olsun derim hepinizden ve hepimizden Amin
HARE
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Manevi Alemin Sultani Aslan Yürekli Ulvi Hocam   Manevi Alemin Sultani  Aslan Yürekli Ulvi Hocam Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 9:16 am

AMİN AMİN AMİN

RABBİM RAZI OLSUN EFENDİM
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: Manevi Alemin Sultani Aslan Yürekli Ulvi Hocam   Manevi Alemin Sultani  Aslan Yürekli Ulvi Hocam Icon_minitimePtsi Ara. 13, 2010 1:05 am

masaallah iki cihan hocama.

Manevi Alemin Sultani Aslan Yürekli Ulvi Hocam
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» MANEVI ALEMIN SULTANI ULVI HOCAM
» Ulvi hocam manevi bakım
»  ULVI HOCAM MANEVI AMELIYAT
» HAYDARI KERRAR hocam, ULVİ hocam,EMİR SULTAN hocam,HAVASÜL ESRAR hocam,by nokta ailesi üyeleri ve tüm islam alemi
» Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Haydar Hocam Emir Sultan Kardeşim