iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

hayırlı cumalar ulvi hocam ANNEME DUA İHTİYACIM VAR MORALİM BOZUK ZATEN

+7
islam73
canasu25
siyang
haydarı kerrar
Lamekan
ulvi
dua20
11 posters
YazarMesaj
dua20
Normal Üye

Normal Üye
dua20

hayırlı cumalar ulvi hocam ANNEME DUA İHTİYACIM VAR MORALİM BOZUK ZATEN Empty
MesajKonu: hayırlı cumalar ulvi hocam ANNEME DUA İHTİYACIM VAR MORALİM BOZUK ZATEN   hayırlı cumalar ulvi hocam ANNEME DUA İHTİYACIM VAR MORALİM BOZUK ZATEN Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 9:42 am

ulvi hocam nasıl dile getircegimi bilmiyorum dün annem ve ben kız kardeşimlere gittik daha denizliden bir hafta oldu abim denen kafir işkici ayyaş pislik insan
yine aile düzeni bozdu ulvi hocam abim denen herif dün akşam icmiş icmiş eve geldi biz kız kardeşimlerden geri döndük annem yazık yatırdı bende günlük zikirimi yapıyordum abin denen herif GELDİ BANA TAM tesbih cekiyorum hadi dedi bunlar söylenmez ama gazinoya gidiyoruz dedi ben tesbih cekiyorum ne işim var orda dedim annemi yattıgı yerden kaldırdı dedi benim evimde durmıcaksınız dedi gecenin yarısı evden cıkarmaya calıştı sokaga atmaya calıştı hocam annemde bogazında kuvatır var durumlarımızda iyi degil ameliyat olamıyor arabaya benzin aldı seroş seroş arabay benide bindirdi ters yönden gelen yola girdi allahtan tek kamyon vardıda diroksiyonu ben cevirdim eve geldik annemi cagır köye gidin dedi yattıgı yerden kaldırdı annemin üstüne varmaya başladı yukarı komşuları cagırdık öldürürüm bu kadını diye tehtit etti annem ben polise gitcem cekil karşımdan dedi orda kapı eşikliginde annemin bogazından tuttu merdivenlere ittirdi abim denen köpek ordan araya ben girdim annem min bogazından tuttu saga sola cevirmeye başladı annem can havliylen komşulara attı kendini orda elin evinde tutmuş bogazından yerlerde sürü annemi etegi yırttı diz kapagında ufak tefek yara var orda şittetini daha cok başlattı annem ayagında terliksiz sokaga kactı annemi öldürcekti annem sokagın birine girmiş bende akşam 1 sıraları annemi aramaya başladım birtane ARO birtane eve kednini attmış tanımadıgımız bir eve bende tesadüf buldum nasıl buldugumu bilmiyorum polis cagırdık annem fenalık gecirdi buldugumda zaten bogazında rahatsızlıgı var durum iyi olmadıgı icin ameliyat olamıyor bayılmıştı abim denen sokaklarda annemi aramaya başladı polisler geldi hastaneye gittik ve şuan annem ve anneannem 83 yaşında bizi sokaga salıverdi hastanede sabahladık abim denen karakolda mı nerde bilmiyorum allah onun bin belasını versin ulvi HOCAM DİYECEGİM ŞU ZALİME ALP MAZLUMA EREN SİNİZ ÖNCE ALLAHTAN SONRA SİZDEN YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR HOCAM ABİM DENEN İYİ BİR AYAKKABI DEGİL HOCAM SİZ GEREKENİ YAPMANIZI ALLAHIN ADIYLA ANARAK BU KİŞİYİ BENDE NE YAZACAGIMI BİLMİYORUM HOCAM BELALAR UZAK TUTMAYA CALIŞIYORUM EVİMİ DUA LARIMLAN AMA ARTIK HOCAM BENİM YAŞIM 26 CANIMDAN BEZDİM HEP AİLE COK BOZUK HOCAM BENİMDE GÜCÜM YETMİYOR ARTIK BU YAŞTA GECLİGİMİ HARCADIM AİLEM İCİN AMA M BİR KİŞİ YUAYI BOZUYOR HOCAM BEN ARTIK KENDİMİ BIRAKIYORUM HOCAM BEN İSTERSE ÖLÜM GELİSM İSTERSE KOLUM KOPSUN UMRUMDA DEGİL HERŞEYİ BIRAKIYORUM HOCAM ben cıkıyorum herkesin cuma gününü kutlarım bynokta allah razı olsun

ADI :ALİ
BENİM.ERCAN
AROO
dua20
Normal Üye

Normal Üye
dua20

MesajKonu: Geri: hayırlı cumalar ulvi hocam ANNEME DUA İHTİYACIM VAR MORALİM BOZUK ZATEN   hayırlı cumalar ulvi hocam ANNEME DUA İHTİYACIM VAR MORALİM BOZUK ZATEN Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 11:45 am

HOCAM ERGEC MSJ YAZIN HOCAM
dua20
Normal Üye

Normal Üye
dua20

MesajKonu: Geri: hayırlı cumalar ulvi hocam ANNEME DUA İHTİYACIM VAR MORALİM BOZUK ZATEN   hayırlı cumalar ulvi hocam ANNEME DUA İHTİYACIM VAR MORALİM BOZUK ZATEN Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 6:46 pm

ANNEM AMELİYATTAN SAG SAGLİM CIKTI ŞÜKÜR AMA KİMSE GECMİŞ OLSUN DEMEDİ
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: hayırlı cumalar ulvi hocam ANNEME DUA İHTİYACIM VAR MORALİM BOZUK ZATEN   hayırlı cumalar ulvi hocam ANNEME DUA İHTİYACIM VAR MORALİM BOZUK ZATEN Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 7:04 pm

Geçmiş olsun kardeşim sabırlı ol aklımdasın İnşaAllah
dua20
Normal Üye

Normal Üye
dua20

MesajKonu: Geri: hayırlı cumalar ulvi hocam ANNEME DUA İHTİYACIM VAR MORALİM BOZUK ZATEN   hayırlı cumalar ulvi hocam ANNEME DUA İHTİYACIM VAR MORALİM BOZUK ZATEN Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 7:11 pm

inşallah hocam iyiki geldiniz hocam valla gözleri yaşını akıttınız
Lamekan
Aktif Üye
Aktif Üye
Lamekan

MesajKonu: Geri: hayırlı cumalar ulvi hocam ANNEME DUA İHTİYACIM VAR MORALİM BOZUK ZATEN   hayırlı cumalar ulvi hocam ANNEME DUA İHTİYACIM VAR MORALİM BOZUK ZATEN Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 7:15 pm

Dua20 kardeşim okudum üzüldüm Allah c.c. sabır merhamet saglık esenlik versin inşallah bu cumanın yuzu hurmetine.kardeşim buyuk geçmiş olsun.
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: hayırlı cumalar ulvi hocam ANNEME DUA İHTİYACIM VAR MORALİM BOZUK ZATEN   hayırlı cumalar ulvi hocam ANNEME DUA İHTİYACIM VAR MORALİM BOZUK ZATEN Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 7:17 pm

Rabbim teala yardımcınız olsun abinede hidayet ihsan etsin inşallah yoksa onun işi zor.vesselam
dua20
Normal Üye

Normal Üye
dua20

MesajKonu: Geri: hayırlı cumalar ulvi hocam ANNEME DUA İHTİYACIM VAR MORALİM BOZUK ZATEN   hayırlı cumalar ulvi hocam ANNEME DUA İHTİYACIM VAR MORALİM BOZUK ZATEN Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 7:22 pm

A.R.O HOCAM ONDA HİDAYET KALMAMIŞ HOCAM EVDEKİLERE YAPTIKLARI BİR ANLATSAM ASARLAR ONU
siyang
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: hayırlı cumalar ulvi hocam ANNEME DUA İHTİYACIM VAR MORALİM BOZUK ZATEN   hayırlı cumalar ulvi hocam ANNEME DUA İHTİYACIM VAR MORALİM BOZUK ZATEN Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 7:29 pm

Çok geçmiş olsun kardeşim Allah acil şifalar versin.....
dua20
Normal Üye

Normal Üye
dua20

MesajKonu: Geri: hayırlı cumalar ulvi hocam ANNEME DUA İHTİYACIM VAR MORALİM BOZUK ZATEN   hayırlı cumalar ulvi hocam ANNEME DUA İHTİYACIM VAR MORALİM BOZUK ZATEN Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 7:31 pm

amin tşk a.r.o
canasu25
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: hayırlı cumalar ulvi hocam ANNEME DUA İHTİYACIM VAR MORALİM BOZUK ZATEN   hayırlı cumalar ulvi hocam ANNEME DUA İHTİYACIM VAR MORALİM BOZUK ZATEN Icon_minitimeC.tesi Ara. 18, 2010 1:20 am

DUA KARDEŞİM ALLAHÜ TEALA ANNENİZE HAYIRLI ŞİFALAR VERSİN .SİZEDE BOLCA SABIR VE DAYANMA GÜCÜ VERSİN.ABİNİZİDE RABBİM İSLAH ETSİN YÜREĞİNE MERHAMET VE ALLAH KORKUSU VERSİN
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: hayırlı cumalar ulvi hocam ANNEME DUA İHTİYACIM VAR MORALİM BOZUK ZATEN   hayırlı cumalar ulvi hocam ANNEME DUA İHTİYACIM VAR MORALİM BOZUK ZATEN Icon_minitimeC.tesi Ara. 18, 2010 3:20 pm

allah abinize hidayet versin kardesim
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: hayırlı cumalar ulvi hocam ANNEME DUA İHTİYACIM VAR MORALİM BOZUK ZATEN   hayırlı cumalar ulvi hocam ANNEME DUA İHTİYACIM VAR MORALİM BOZUK ZATEN Icon_minitimeC.tesi Ara. 18, 2010 3:43 pm

ALLAH (ZT.C.C.) ŞİFA İSMİYLE ŞFİASINI TECELLİ ETSİN İNŞALLAH GEÇMİŞ OLSUN ALLAH(ZT.C.C.) SABIR VERSİN SİZE VE AİLENİZE İNŞALAH
aincinme
Normal Üye

Normal Üye
aincinme

MesajKonu: Geri: hayırlı cumalar ulvi hocam ANNEME DUA İHTİYACIM VAR MORALİM BOZUK ZATEN   hayırlı cumalar ulvi hocam ANNEME DUA İHTİYACIM VAR MORALİM BOZUK ZATEN Icon_minitimeC.tesi Ara. 18, 2010 4:31 pm

kardeşim sizlere geçmiş olsun Abinizide ALLaHım islah etsin ALLAH cümlemizin yardımcısı olsun tez günlerde selAmete çıkın inşAllah
ensarkardeş
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: hayırlı cumalar ulvi hocam ANNEME DUA İHTİYACIM VAR MORALİM BOZUK ZATEN   hayırlı cumalar ulvi hocam ANNEME DUA İHTİYACIM VAR MORALİM BOZUK ZATEN Icon_minitimeC.tesi Ara. 18, 2010 5:16 pm

Geçmiş olsun.Sabır ya kardeşim.
hanne_ANNEM
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: hayırlı cumalar ulvi hocam ANNEME DUA İHTİYACIM VAR MORALİM BOZUK ZATEN   hayırlı cumalar ulvi hocam ANNEME DUA İHTİYACIM VAR MORALİM BOZUK ZATEN Icon_minitimeC.tesi Ara. 18, 2010 7:00 pm

Öncelikle annenize geçmiş olsun RABBİM şifasını versin .abinizide ALLAH ıslah etsin çok zor bir durum inşALLAH tez zamanda RABBİM hidayete eriştirir abinizi.her şey ALLAHIN hükmündedir RABBİM ol emrini sahibidir .ALLAHU TEALA ol derse herşey olur yeterki bizler ona tam bir imanla inanalım ve duamızı edelim.bizlerde senin ve ailenin duacısıyız inşALLAH tez zamanda sıkıntılarınızdan kurtulursunuz.SELAMETLE kalın ALLAHA emanet olun ....

hayırlı cumalar ulvi hocam ANNEME DUA İHTİYACIM VAR MORALİM BOZUK ZATEN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HAYIRLI CUMALAR HAYDAR HOCAM
» ülvi hocam yardıma ihtiyacım var
» ULVİ HOCAM YARDIMA İHTİYACIM VAR
» ULVİ HOCAM YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR
» ulvi hocam acil yardımıza ihtiyacım var