iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Dua Bölümü

+8
hıçkırık
islam73
hanne
hlydn
mümine sultan
beyazgece
yonca
haydarı kerrar
12 posters
YazarMesaj
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

Dua Bölümü Empty
MesajKonu: Dua Bölümü   Dua Bölümü Icon_minitimePtsi Ekim 04, 2010 6:42 pm

s.aleyküm kardeşlerim buraya sıkıntısı olanlar inşallah yazsınlar bu gün inşallah bu kardeşlerim için okuma ve dua yapacağım.vesselam
yonca
Normal Üye

Normal Üye
yonca

Dua Bölümü Empty
MesajKonu: Geri: Dua Bölümü   Dua Bölümü Icon_minitimePtsi Ekim 04, 2010 7:05 pm

HOCAM ALLAH RAZI OLSUN RABBİM BUTUN DUALARINIZA İCABET ETSİN İNŞALLAH BİZEDE DUANIZDA YER VERİN TÜM SIKINTILARIMIZDAN SELAMETE ERELİM İNŞALLAH
beyazgece
Yeni Üye

Yeni Üye
beyazgece

Dua Bölümü Empty
MesajKonu: Geri: Dua Bölümü   Dua Bölümü Icon_minitimePtsi Ekim 04, 2010 7:07 pm

benim durumumu biliyorsunuz hocam duanızı isityorum inşallah
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

Dua Bölümü Empty
MesajKonu: Geri: Dua Bölümü   Dua Bölümü Icon_minitimePtsi Ekim 04, 2010 7:15 pm

selamün aleyküm abim yine çok güzel düşünmüsün hep bizi düşünürsün zaten duanı bizide unutma abim rabbim size ecrini bize kat ve kat versin amn..
hlydn
Yeni Üye

Yeni Üye
hlydn

Dua Bölümü Empty
MesajKonu: Geri: Dua Bölümü   Dua Bölümü Icon_minitimePtsi Ekim 04, 2010 7:45 pm

Allaha hamd olsun çok büyük sıkıntılarım yok.. çok zorda insanlar varken sıkıntım var demek doğru olmaz.. ama duanızda genel olarak bana da yer verirseniz çok sevinirim. hani kişinin din kardeşine gıyabında yaptığı dua çok hayırlıdır ya.. o bakımdan...
Allah razı olsun, ilminizi artırsın, dilerim Allah dünya ve ahirette mutluluk versin..
hanne
Normal Üye

Normal Üye
hanne

Dua Bölümü Empty
MesajKonu: Geri: Dua Bölümü   Dua Bölümü Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 3:17 pm

hocam öncelikle bu bölüm için ALLAH razı olsun sizden .ben ve ailemin çok duaya ihtiyacımız var sürekli bizimle ugraşan düşmanlarımız var bize büyü yapan hiç bir işimiz rast gitmiyor hep yarı yolda kalıyoruz bu düşmanlarımızdan kurtulmak için dua istiyorum sizden .inşallah bu müsibetlerden sizlerin dularınızla kurtuluruz müslümanın müslümana ettigi dua kabul olurmuş .ALLAH inşallah sizin dularınızıda kabul ederde bizde öncelikle ALLAHIN izni daha sonra sizin vesilenizle bu müsibetten kurtuluruz .ALLAH razı olsun hakkınızı helal edin hocam.
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

Dua Bölümü Empty
MesajKonu: Geri: Dua Bölümü   Dua Bölümü Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 3:53 pm

ALLAHA sükür ben cok iyiyim ama haydar hocamin hicbir duasini kacirmak istemem , bu aciz talebenize bir dua ediniz sayet vaktiniz olursa . masallah size.
hıçkırık
Yeni Üye

Yeni Üye

Dua Bölümü Empty
MesajKonu: Geri: Dua Bölümü   Dua Bölümü Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 5:27 pm

Sanırım dua istemek için geç kaldım ama ben de istiyorum kısmetimin açılması için ALLAH razı olsun
kocareis
Aktif Üye
Aktif Üye
kocareis

Dua Bölümü Empty
MesajKonu: Geri: Dua Bölümü   Dua Bölümü Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 10:00 pm

s.a hocam duanıza ihtiyacım var a.e.o
sahra
Seçkin Üye
Seçkin Üye
sahra

Dua Bölümü Empty
MesajKonu: Geri: Dua Bölümü   Dua Bölümü Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 11:50 am

Allah sizden razı olsun hocam okadar iysinizki.

Rabbim size iki cihan saadeti nasip etsin.

güzel kalpli fedakar hocam iyki varsınız.
amine
Yeni Üye

Yeni Üye
amine

Dua Bölümü Empty
MesajKonu: Geri: Dua Bölümü   Dua Bölümü Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 3:01 pm

hocam duanızdan bizide eksik etmeyin inşaallah...dualarda buluşmak üzere..a.e.o
yazgülü
Yeni Üye

Yeni Üye

Dua Bölümü Empty
MesajKonu: Geri: Dua Bölümü   Dua Bölümü Icon_minitimePerş. Ekim 07, 2010 1:39 am

Haydar hocam Merhaba size ulaşamadım özel mesajla,benim çok ciddi bir problemim var,eşimle yaklaşık 4 aydır ayrıyız,resmen de bitmek üzere ne yaptıysam ayrılma kararından vazgeçmedi beni istemiyor büyük bir sorunumuz da yok aslında ben kahroluyor ve evliliğimin bitmesini istemiyorum lütfen bana yardımcı olurmusunuz.

Dua Bölümü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rehabilitasyon Bölümü ( Spastik, obsesif ... vs ) Hastası Bulunanlara Daimi Destek Bölümü
» AV BÖLÜMÜ...
» TIB BÖLÜMÜ
» ŞUF’A BÖLÜMÜ
» EZAN BÖLÜMÜ