iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ULVİ HOCAM ALLAH RAZI OLSUN

3 posters
YazarMesaj
sahra
Seçkin Üye
Seçkin Üye
sahra

ULVİ HOCAM ALLAH RAZI OLSUN  Empty
MesajKonu: ULVİ HOCAM ALLAH RAZI OLSUN    ULVİ HOCAM ALLAH RAZI OLSUN  Icon_minitimeC.tesi Eyl. 11, 2010 11:47 pm

S.A.Hocam size ne kadar teşekkür etsem yaptıklarınızın yanında hiç kalır.
Beş günden beri kendimde değildim fenalık geçirdim delirdim hiç kendimde değildim.
birsürü sakinleştirici hap içtim ölmek istedim hayat anlamsız boş iki kızımı bile gözüm görmüyodu.
İçimde bir sıkıntı boğazımı sıkıyolar sanki öleceek gibi oluyordum.
Taki bu akşama kadar kendimi zorlayarak Ulvi hocam size yazdım hemen ilgilendiniz hocam
ümitsizliğim gitti, sıkıntım gitti,ağlama hissi gitti,boğazımdaki sıkılma gitti çok şükür,
hocam size çok teşekkür ediyorum o kadar iysinizki eşim karşımda ağlıyodu çocuklarım ağlıyodu Allah sizden milyonlarca kez Razı olsun size teşekkür etmek için söz bulamıyorum.
İYKİ VARSINIZ HOCAM RABBİM SİZİ BİZDEN AYIRMASIN.
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAM ALLAH RAZI OLSUN    ULVİ HOCAM ALLAH RAZI OLSUN  Icon_minitimeC.tesi Eyl. 11, 2010 11:50 pm

Amin hepimizden kardeşim İnşaallah yazdıkların sadece kalbindeki güzelliğin yakamozlarıdır
sahra
Seçkin Üye
Seçkin Üye
sahra

MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAM ALLAH RAZI OLSUN    ULVİ HOCAM ALLAH RAZI OLSUN  Icon_minitimeÇarş. Ara. 15, 2010 12:56 pm

RABBİM SONSUZ RAZI OLSUN HER ZAMAN YANIMDASIN HOCAM AİLEMDEN BİLE YAKIN VE İLGİLİSİN ALLAH,IM SENİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN.AMİN.
şehra
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAM ALLAH RAZI OLSUN    ULVİ HOCAM ALLAH RAZI OLSUN  Icon_minitimeÇarş. Ara. 15, 2010 4:03 pm

benimde dün geceye kadar bir çok sıkıntlarım ve sorunlarım vardı.. rabbim karşıma ulvi hocamı çıkarttı.ulvi hocam sayesinde rahatladım...allah ondan binlerce kez razı olsun dualrımız hocamız için... rabbim onun ömrüne ömür katsın...amin inşallah....bende çalışıyorum dua dostlarım lakin siteye üye olduğumdan bu yana, her dakika siteye girmek istiyorum ..çünki burda ulvi hocamızda dua dostllarımızda huzur var...hipinizden allah razı olsun...
sahra
Seçkin Üye
Seçkin Üye
sahra

MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAM ALLAH RAZI OLSUN    ULVİ HOCAM ALLAH RAZI OLSUN  Icon_minitimeÇarş. Ara. 15, 2010 11:40 pm

GÜNCEL

ULVİ HOCAM ALLAH RAZI OLSUN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ALLAH RAZI OLSUN ULVİ ABİ ZALİM ABİ NURER HOCA TÜM ULVİ HOCALARA VE TALEBELERDEN ALLAH RAZI OLSUN ANNEM İYİ ÇOK ŞÜKÜR
» ULVİ HOCAM SİZE SONSUZ TEŞEKKÜRLER ALLAH RAZI OLSUN CAN HOCAM
» ULVİ HOCAM ALLAH RAZI OLSUN ÇOK TEŞEKKÜRLER HOCAM
» ULVİ HOCAM ALLAH SENDEN RAZI OLSUN MELEK HOCAM
» Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Haydar Hocam Emir Sultan Kardeşim