iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Bu mübarek gecede gördüm Umarım hayırlıdır

2 posters
YazarMesaj
Gül42
Yeni Üye

Yeni Üye

Bu mübarek gecede gördüm Umarım hayırlıdır Empty
MesajKonu: Bu mübarek gecede gördüm Umarım hayırlıdır   Bu mübarek gecede gördüm Umarım hayırlıdır Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 6:59 am

Evimizi su basmış oluyor. Bir salonumuz oluyor ve tavandan su geliyor. Ama su berrak tertemiz. Annemle temizlemeye çalışyoruz ama bir odadan diğerine geçiyor. Kaynaktan geldiği için temizlemek mümkün değil. Kapımızın dışarısında oluyorum ve tanımadığım bir kadın hortumla suluyor. Başka tanımadığım kadınlarda gördüm. Rüyamda suyla uğraştm diyebilirim. Evimizin yanında cami yok ama çok güzel bir cami gördüm. Camiyi görünce içimden tevbe çekmek geliyor. Bir de bir kapı önündeyim. Kapının önünde zarflar var. Onlara bakıyorum. Gerçektende evimize girilecek böyle bir giriş var. Buradan evimize gireceğim ama fare çıkarsa diye bekliyorum. İki adam geliyor. Onlar gelince ferahlıyorum. Kapı açılıyor antere gibi yerde kedi ve kuşlar oluyor. Ben kedilerden korkutğum için girmiyorum. Bir adam giriyor diğeride benimde kuş fobim var diye girmiyor. Ben başka yerden girerim diyorum.

Bu rüyaları sahurdan önce gördüm. Hayırlısı. Yorumlayana şimdiden teşekkür ederim.
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Bu mübarek gecede gördüm Umarım hayırlıdır   Bu mübarek gecede gördüm Umarım hayırlıdır Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 2:27 pm

Rüyan Hayra Olsun İnşaallah. Korkuların, umutların, beklentilerin gün yüzüne çıkmış umutkar olmuşsun. Birde yardım edenin var hayatında değişiklikler oluyor sanki

Yinede bilemem

En Doğrusunu Rab 'bim Bilir
Gül42
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Bu mübarek gecede gördüm Umarım hayırlıdır   Bu mübarek gecede gördüm Umarım hayırlıdır Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 3:06 pm

İnşallah ulvi hocam. Çok dua ederek yattım. Yorumlara baktım. Rızık ile ilgili yazıyordu. Sizlerin yorumunuzu rica ettim. Az önce bu konuyla ilgili bir telefon aldım ama asıl beklediğim bu değildi. Hayırlara gelsin inşallah. Yorumunuz için sağolun.

Bu mübarek gecede gördüm Umarım hayırlıdır
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bu mübarek gecede birbirimizin sıkıntısı için ismen dua edelim inşallah...
» Bin haramdan ;otuz helal hayırlıdır....
» Mü'minin Niyeti Amelinden Hayırlıdır
» ..Cehennemdekilerin Çoğunu da Kadınlardan Gördüm...
» HANGiSi daha HAYIRLIDIR ?tefekkür dersimiz