iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ULVİ HOCAMDAN ALLAH RAZI OLSUN

YazarMesaj
Heja
Normal Üye

Normal Üye
Heja

ULVİ HOCAMDAN ALLAH RAZI OLSUN  Empty
MesajKonu: ULVİ HOCAMDAN ALLAH RAZI OLSUN    ULVİ HOCAMDAN ALLAH RAZI OLSUN  Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 1:48 am

Hocam benim bu siteye geliş sebebim diniz.Sonrasında yaşanan bazı tatsız durumlar nedeniyle ara vermiştiniz çok üzlümüştüm. Ama bu gece yaşadıklarımı anlatamam hem şaşkın hemde şevinçliyim ..Adımı yaşımı bile sormadan bana hemen ulaşabildiniz.Allah ne muradınız var ise versin .Rabbim iki cihandada yar ve yardımcınız olsun. Yollarınız hep açık olsun . Beni çok sevindirdiniz.

ULVİ HOCAMDAN ALLAH RAZI OLSUN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ulvi hocamdan,haydar hocamdan ve emir sultan hocamdan ALLAH c.c razı olsun
» Allah-u Teala Ulvi Hocamdan haydarkerrar Hocamdan ve EmirSultan Hocamdan RazI olsun
» Allah [c.c] Ulvi hocamdan razı olsun..
» ALLAH ulvi hocamdan razı olsun
» Ulvi hocamdan Allah bin kere razı olsun