iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ULVİ ABİYE .....!!!!

5 posters
YazarMesaj
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

ULVİ ABİYE .....!!!! Empty
MesajKonu: ULVİ ABİYE .....!!!!   ULVİ ABİYE .....!!!! Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 1:05 pm

Abimiz geldi o zaman ona ilk teşekkür eden olmak isterim ;

Bu uzun ayrılıktan önce bir sıkıntım vardı anneannem ile ilgili Ulvi abimden rica ettim bu işin manevi boyutuna bakması ve elimizden gelen birşey olup olmadığına Allah razı olsun abim kırmadı beni annaannem yoğunbakımda idi doktorlar herşeye hazırlıklı olun demişler annemlere bende evet dedim herşeye hazırlıklı olun Smile anneannem şu anda iyi maşallah:) yaşadıklarını burada paylaimak istemedim ama Allah Ulvi abimden razı olsun onun okuması fayda vermiştir ve haydar hocamın da

Sonra aynı zaman içinde uzun zamandır çocuk sahibi olmayan ve doktorlardan olumsuz cevap alan bir kardeşimiz vardı Ulvi abime bunun manevi bir rahatsızlık olup olmadığını öğrenmek amaçlı danıştım sağolsun abim kardeşimize okuma verdi ve o kardeşimiz bir buçuk aylık hamile Smile abi dio bu nasıl oldu Smile eee Allah dedim sana güzel insanları vesille etti Smile

Çekemeyen ve edepsizlik yapanlara inat ,kıskananalara inat Allah Ulvi abimin ve ulvilerin ve Ehli Sünnete yardım eden herkesin yar ve yardımcısı olsun ilimlerini ve müdrikelerini artırsın

selamla
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: ULVİ ABİYE .....!!!!   ULVİ ABİYE .....!!!! Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 1:21 pm

Amin gespents, Allah rzı olsun onlardan. sanada çok geçmiş olsun, anneanneye sevgıler selamlar, ellerinden öperiz Smile
sahra
Seçkin Üye
Seçkin Üye
sahra

MesajKonu: Geri: ULVİ ABİYE .....!!!!   ULVİ ABİYE .....!!!! Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 4:24 pm

Geçmiş olsun gespent kardeşim çok sevindim.Allah razı olsun hocalarımızdan.Herderdin devası Allah.ın kelamı.hocalarımız bu ilmi biliyor lar elhamdülillah ve bize yardım ediyorlar.Maşallah Ulvi Hocama.
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: ULVİ ABİYE .....!!!!   ULVİ ABİYE .....!!!! Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 4:28 pm

gespenst demiş ki:
Abimiz geldi o zaman ona ilk teşekkür eden olmak isterim ;

Bu uzun ayrılıktan önce bir sıkıntım vardı anneannem ile ilgili Ulvi abimden rica ettim bu işin manevi boyutuna bakması ve elimizden gelen birşey olup olmadığına Allah razı olsun abim kırmadı beni annaannem yoğunbakımda idi doktorlar herşeye hazırlıklı olun demişler annemlere bende evet dedim herşeye hazırlıklı olun Smile anneannem şu anda iyi maşallah:) yaşadıklarını burada paylaimak istemedim ama Allah Ulvi abimden razı olsun onun okuması fayda vermiştir ve haydar hocamın da

Sonra aynı zaman içinde uzun zamandır çocuk sahibi olmayan ve doktorlardan olumsuz cevap alan bir kardeşimiz vardı Ulvi abime bunun manevi bir rahatsızlık olup olmadığını öğrenmek amaçlı danıştım sağolsun abim kardeşimize okuma verdi ve o kardeşimiz bir buçuk aylık hamile Smile abi dio bu nasıl oldu Smile eee Allah dedim sana güzel insanları vesille etti Smile

Çekemeyen ve edepsizlik yapanlara inat ,kıskananalara inat Allah Ulvi abimin ve ulvilerin ve Ehli Sünnete yardım eden herkesin yar ve yardımcısı olsun ilimlerini ve müdrikelerini artırsın

selamla

allah senden razı olsun duygularımı çok güzel dile getirmişsin
gespenst demiş ki:

selamla
ve amin diyorum....
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: ULVİ ABİYE .....!!!!   ULVİ ABİYE .....!!!! Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 7:46 pm

güncel........
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: ULVİ ABİYE .....!!!!   ULVİ ABİYE .....!!!! Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 7:55 pm

Allah Razı Olsun gespents güzel kalpli kardeşim Rab 'bim hepimizin şifasını ve faydasını arttırsın

Teşekkür ederim güzel kalpli kardeşim. Hoşbulduk sefalar bulduk

ULVİ ABİYE .....!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ulvi abiye ithafen
» ALLAH RAZI OLSUN ULVİ ABİME HAVVASUL ESRAR ABİME HAYDAR KERRAR ABİYE
» heysem abiye hediyemdir
» ulviyim ben ulvi olur uçarım -ich bin ein ulvi, wie ein ulvi fliege ich
» haydar abiye çaya gidiyoruz:)