iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

HAYDARI KERARR HOCAM YARDIMINIZI ESİRGEMEYİNİZ.

3 posters
YazarMesaj
maviay
Normal Üye

Normal Üye

HAYDARI KERARR HOCAM YARDIMINIZI ESİRGEMEYİNİZ. Empty
MesajKonu: HAYDARI KERARR HOCAM YARDIMINIZI ESİRGEMEYİNİZ.   HAYDARI KERARR HOCAM YARDIMINIZI ESİRGEMEYİNİZ. Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 2:47 pm

Bu bölümde İnşaallah sorun ve sıkıntılarınızı sevgili haydarıkerrar kardeşimize bahsedeceksiniz

Şunu unutmayın sevgili haydarıkerrar bizim bir kardeşimizdir ve bir insanın üzerindeki büyünün bozulmasını , sıkıntısının kalkmasını, cinin şeytanın uzaklaşmasını, hastalığının şifa bulmasını istemesi yeterlidir

O büyü İnşaallahu Teala kesinlikle bozulacak, cin şeytan uzaklaşacak, hastalık şifa bulmaya başlayacaktır

Ayrıyeten haydarıkerrar kardeşimizin bir şey yapmasına okumasına gerek yoktur, bizler onun içindeki istekleri takip eder gereğini yaparız İnşaallah

Zaten kardeşimizin bunlardan hariç kendine has ve mahsus havas ilmide vardır

Bu bizden sevgili kardeşimize ve sizlere hediyedir

HAYDAR HOCAM lütfen yardımınızı esirgemeyin.size gerçekten ihtiyacım var. genelde vaktimi forumda geçirip sizden gelecek cvb bakıyorum.hocam beni boşverin lütfen aİleme yardım ediniz.ALLAH şimdiden razı olsun.Sad(
maviay
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: HAYDARI KERARR HOCAM YARDIMINIZI ESİRGEMEYİNİZ.   HAYDARI KERARR HOCAM YARDIMINIZI ESİRGEMEYİNİZ. Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 2:51 pm

ÇOK DEĞERLİ HİÇ tanımadığım ulvi hocamın notudur.HAYDARI KERARR HOCAM LÜTFEN MSJ BAKINIZ.Sad(
maviay
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: HAYDARI KERARR HOCAM YARDIMINIZI ESİRGEMEYİNİZ.   HAYDARI KERARR HOCAM YARDIMINIZI ESİRGEMEYİNİZ. Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 2:56 pm

DEĞERLİ HAYDARI KERRAR HOCAM sıkıntıdan yukarıdaki msj isminizde imla hatası yapmışım özür diliyorum .lütfen affediniz.Sad(
maviay
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: HAYDARI KERARR HOCAM YARDIMINIZI ESİRGEMEYİNİZ.   HAYDARI KERARR HOCAM YARDIMINIZI ESİRGEMEYİNİZ. Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 1:23 pm

hocam ,nerdesiniz lütfen bir cvb veriniz.çok zordayım.Sad((((
maviay
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: HAYDARI KERARR HOCAM YARDIMINIZI ESİRGEMEYİNİZ.   HAYDARI KERARR HOCAM YARDIMINIZI ESİRGEMEYİNİZ. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 10:25 am

hocam umarım isinizdir.ALLAH a emanet olunuz.
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: HAYDARI KERARR HOCAM YARDIMINIZI ESİRGEMEYİNİZ.   HAYDARI KERARR HOCAM YARDIMINIZI ESİRGEMEYİNİZ. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 10:33 am

kardeşim size özelinizden cevap yazdım bakarsınız inşallah merak etmeyin ben gayet iyim hamdolsun.vesselam
maviay
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: HAYDARI KERARR HOCAM YARDIMINIZI ESİRGEMEYİNİZ.   HAYDARI KERARR HOCAM YARDIMINIZI ESİRGEMEYİNİZ. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 6:56 pm

Hocam çok mütevazisiniz ,ALLAHsizden razı olsun efedi hocam.iyiki varsınız.
maviay
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: HAYDARI KERARR HOCAM YARDIMINIZI ESİRGEMEYİNİZ.   HAYDARI KERARR HOCAM YARDIMINIZI ESİRGEMEYİNİZ. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 9:46 pm

HAYDARI KERRAR hocam özelinize bakarmısınız lütfen.ALLAH razı olsun kıymetli hocam.
maviay
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: HAYDARI KERARR HOCAM YARDIMINIZI ESİRGEMEYİNİZ.   HAYDARI KERARR HOCAM YARDIMINIZI ESİRGEMEYİNİZ. Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 8:54 pm

değerli hocam yine beni unutmamışsınız ,ALLAH RAZI OLSUN .
torku
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: HAYDARI KERARR HOCAM YARDIMINIZI ESİRGEMEYİNİZ.   HAYDARI KERARR HOCAM YARDIMINIZI ESİRGEMEYİNİZ. Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 3:13 pm

hocam özelden msj attım size lütfen yardımınıza ihtiyacım var
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: HAYDARI KERARR HOCAM YARDIMINIZI ESİRGEMEYİNİZ.   HAYDARI KERARR HOCAM YARDIMINIZI ESİRGEMEYİNİZ. Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 3:20 pm

sorularınızı cevapladım kardeşim özelinize bakın.vesselam

HAYDARI KERARR HOCAM YARDIMINIZI ESİRGEMEYİNİZ.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HAYDARI KERRAR hocam, ULVİ hocam,EMİR SULTAN hocam,HAVASÜL ESRAR hocam,by nokta ailesi üyeleri ve tüm islam alemi
» Ulvi hocam yardımınızı rica ediyorum.
» ulvi hocam yardiminizi bizde istiyoruz ins
» Ulvi Hocam annem için yardımınızı rica ediyorum
» Haydarı Kerrar Hocam