iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

IFRitler Hakkinda Sorularim

4 posters
YazarMesaj
iLmuLHavas-CIRAK
Yeni Üye

Yeni Üye

IFRitler Hakkinda Sorularim Empty
MesajKonu: IFRitler Hakkinda Sorularim   IFRitler Hakkinda Sorularim Icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 3:51 pm

selamu aleykum, Emir Sultan hocam sagolsun beni bu illetten kurtardi A.r.o tekrar bende yasadiklarimi deneyimlerimi(forumdaki hocalarimin yaninda devede pire kadardir) yanlisim varsa Allah Rizasi icin duzeltsinler. ins konu hayira vesile olur COK NAS FELAK AYETEL KURSI OKUMAK sadece koruyor ama musallat varsa yemin ederim tek gecici rahatlatiyor DEFALARCA DENEMISTIM. HELE IFRITSE bana musallat oldugu gibi nas felak ayetel gibi sureleri uygulasaniz en fazla biraz rahatlanir musallata etki etmiyor. BEN MERAK EDIYORUM, BU IFRIT YANI EN GUCLULERI CINLERIN BUNLARDAN NASIL KURTULUNUR VE KORUNULUR SON OLARAK OKUNMUS SUYLA GUSUL ALDIM FAYDASI OLMADI NIYE?
kübra2
Usta Üye
Usta Üye

MesajKonu: Geri: IFRitler Hakkinda Sorularim   IFRitler Hakkinda Sorularim Icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 6:14 pm

Salavat getirmek çok iyi salavattan çok korkuyorlar diye biliyorum.
iLmuLHavas-CIRAK
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: IFRitler Hakkinda Sorularim   IFRitler Hakkinda Sorularim Icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 6:40 pm

Bende duydum ama bende pek etki yapmamisti salavat cinlere cok etkili ama bende pek etki etmediydi benim gozlemime gore musallat yasayan biri olarak ifritler pekde TINLAMADI iyisini hocalarim eniyisini kurban oldugum Yuce Allah(c.c)im bilir tabi.
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: IFRitler Hakkinda Sorularim   IFRitler Hakkinda Sorularim Icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 9:53 pm

iLmuLHavas-CIRAK demiş ki:
selamu aleykum, Emir Sultan hocam sagolsun beni bu illetten kurtardi A.r.o tekrar bende yasadiklarimi deneyimlerimi(forumdaki hocalarimin yaninda devede pire kadardir) yanlisim varsa Allah Rizasi icin duzeltsinler. ins konu hayira vesile olur COK NAS FELAK AYETEL KURSI OKUMAK sadece koruyor ama musallat varsa yemin ederim tek gecici rahatlatiyor DEFALARCA DENEMISTIM. HELE IFRITSE bana musallat oldugu gibi nas felak ayetel gibi sureleri uygulasaniz en fazla biraz rahatlanir musallata etki etmiyor. BEN MERAK EDIYORUM, BU IFRIT YANI EN GUCLULERI CINLERIN BUNLARDAN NASIL KURTULUNUR VE KORUNULUR SON OLARAK OKUNMUS SUYLA GUSUL ALDIM FAYDASI OLMADI NIYE?

Vealeykümselam,abim güzel abim yapma kendine yazık edersin,ben sana Allah'ın izni ile okuma yaptım seni temizledim bana inanmıyormusun,Haydar Hocam sana okuma verdi onadamı inanmıyorsun?.Bak abim Haydar Hocamın öğrettiği şekilde en az 2-3 gün seni temizlemek için bakım ve okuma yaptım,her seferinde Allah'ın izni ile ben temizledim sen geri çağırdın,ben kapattım sen kilidi geri açtın,abim bak anlıyorum meraklısı ve heveslisin ama sana bir el veren Alim kişi (Hoca) olmazsa Kamili Mürşit'in olmazsa Cenab-ı Allah'ın izni ve bilğisi dahilinde bir hardal tanesi kadar yol alamazsın,okursun öğrenirsin sabah bakmışsınkş hepsini geri unutmuşsundur.Abim Bunları Hocalarım daha iyi bilir ama kendine yazık etme,Haydar Hocam ve Ulvi Hocam dışındaki kimselerle istişare edip kouşma,abim hiçbir şey senin bildiğin gibi değil Hocamla konuş sana ayrıntılı bilğiyi verecektir ferdi hareket edip kendini YAKMA.Bak yanlış bilği veriyorsun,mü'min kardeşlerimizi yanlış yönlendiriyorsun.

Birde abim yukardaki açmış olduğun konu Haydar Hocamın değerlendirmesi gereken konudur,Hocam dururken bana veya sitedeki başka kardeşlerimize cevap yazmak düşmez,eminimki Haydar Hocam konuyu görünce ilğilenecektir.

CENAB-I ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN.
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: IFRitler Hakkinda Sorularim   IFRitler Hakkinda Sorularim Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 9:30 am

konu incelenmek üzere kilitlenmiştir haydar abim ugun görürse konuyu açar vesselam

IFRitler Hakkinda Sorularim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» itikaf hususnda sorularım var
» Dua hakkında .
» DUÂ HAKKINDA
» Doğruluk Hakkında
» Kamos Hakkında