iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Annem İçin....

5 posters
YazarMesaj
fetih
Yeni Üye

Yeni Üye
fetih

Annem İçin.... Empty
MesajKonu: Annem İçin....   Annem İçin.... Icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 2:51 pm

S.a benim anneme yıllar öce büyü yapılmış,teşhisi konamamış çok hastalıklar yaşadı.Havas ilmiyle ilgilenen bir komşumuz köydeki evimizin yakınındaki bir derenin nemli topragına okunup iğneler batırılmış bir sabun gömüldüğünü söyledi,o sabunla birlikte annemde eriyordu.Ve agacın dalına asılmış bir muska varmış,rüzgar bu tarafa esince annemi yataga düşürüyormuş..O zaman komşumuz olan zatı muhteremin okumalarıyla (Rabbimiz o kişiyi vesile kılmış olmasıyla)annem yataktan kalkar oldu..Birde annem köydeki evimizde babamın ist çalışmaya gelmesiyle yanlız kaldığında evde yanan ışıklar gece uyandığında dış kapıyı açık bulmak,duvarlarda kedi tırmalaması gıbı sesler duyarmış..Yanına korkmasın diye gelen yakınları korkudan gelmeyince babam annemi ist almış.Ama annem yaşadıgı ani şiddetli korkulardan karacigeri büyümüş ve çok hastalanmış..Ve hep rahatsız çok üzülüyorum durumuna..acaba hala üzerinde büyü yada musallat olabilirmi...Lütfen kıymetli hocalarım yardımcı olurlarsa duacınız olucam..A.r.o
kübra2
Usta Üye
Usta Üye

Annem İçin.... Empty
MesajKonu: Geri: Annem İçin....   Annem İçin.... Icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 6:04 pm

Geçmiş olsun kardeşim. ben yeni bir üyeyim. Bizimlede ugraşanlar çok oluyor bizde ALLAHa sıgınıyoruz. buradaki hocalarımız çok iyi bir defa büyü varsa mutlak bozdurulmalı diye düşünüyorum. bu sabun büyüsüne gelince çok tehlikeli anneme yapmışlardı biz anlayamadık ne yazık ki annemi kaybettik .Emir sultan hocama özelden mesaj yaz sagolsun bakıp gerekeni yapıyor.
fetih
Yeni Üye

Yeni Üye
fetih

Annem İçin.... Empty
MesajKonu: Geri: Annem İçin....   Annem İçin.... Icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 6:13 pm

Allah cc razı yar ve yardımcınız olsun kardeşim...Allah cc rahmetiyle muamele etsin anneciğinize inşaallah..Ben çocukluğumda hep annemi yatakta bir deri bir kemik yatarken hatırlıyorum.komşumuzun okumasından sonra biraz düzeldi,o zamanlar çok küçüktük,şimdi kıymetli hocalarımızın varlığından haberdar olunca çok mutlu oldum,ilerde belki demek istemiyorum...Bu konuda herkese güvenilmiyor malumunuz...A.r.o
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

Annem İçin.... Empty
MesajKonu: Geri: Annem İçin....   Annem İçin.... Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 10:54 am

gecmıs olsun kardesım. ınsallah anenız sıfasını bulur.
deniz78
Yeni Üye

Yeni Üye

Annem İçin.... Empty
MesajKonu: Geri: Annem İçin....   Annem İçin.... Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 11:02 am

geçmiş olsun anneniz inşallah degerli hocalarımın katkılarıyla eski sağlığına kavuşur YABBİM YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN..
xsem
Yeni Üye

Yeni Üye
xsem

Annem İçin.... Empty
MesajKonu: Geri: Annem İçin....   Annem İçin.... Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 4:10 pm

Allahtan sizleri tekrar huzurlu günlerinize döndürmesini dilerim
fetih
Yeni Üye

Yeni Üye
fetih

Annem İçin.... Empty
MesajKonu: Geri: Annem İçin....   Annem İçin.... Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 5:09 pm

islam73 demiş ki:
gecmıs olsun kardesım. ınsallah anenız sıfasını bulur.
Allah cc razı osun sizlerden ve tüm sevdiklerinizden inşaallah..
fetih
Yeni Üye

Yeni Üye
fetih

Annem İçin.... Empty
MesajKonu: Geri: Annem İçin....   Annem İçin.... Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 5:12 pm

[quote="deniz78"]geçmiş olsun anneniz inşallah degerli hocalarımın katkılarıyla eski sağlığına kavuşur YABBİM YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN..[/quote ) Rabbimin selameti siz dualarını esirgemeyen mü'min kulları üstüne olsun inşaallah...Emir sultan hocamızın vesilesiyle inşaallah...

En son fetih tarafından Çarş. Tem. 21, 2010 5:29 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
fetih
Yeni Üye

Yeni Üye
fetih

Annem İçin.... Empty
MesajKonu: Geri: Annem İçin....   Annem İçin.... Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 5:19 pm

xsem demiş ki:
Allahtan sizleri tekrar huzurlu günlerinize döndürmesini dilerim
Rabbim böyle yanlış hareketlerle insanların yuvasını huzurunu etkileyenleri islah eylesin,helallık alarak ölmeyi nasib etsin.Öbür dünya sonsuz alem,öyle yada böyle buradaki hayatımız suyun üstündeki köpük kadar,değmez ansızın bitecek bir yaşam için ahireti mahvetmeye.Rabbim nefsimizi şeytanın şerrinden muhafaza etsin inşaallah..Bütün güzel dualarınız için gönül dolusu şükranlar.A.e.o

Annem İçin....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kardeslerim Hastanedeki Annem icin Dua Edebilirmisiniz
» Annem için yardımınıza ihtiyacamız var hocam
» Hocam annem hastalandı
» ulvi hocam annem için şifa arıyorum
» Ulvi hocam Allah razı olsun-annem için...