iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hocam annem hastalandı

+2
Emir Sultan
Lja
6 posters
YazarMesaj
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

Hocam annem hastalandı Empty
MesajKonu: Hocam annem hastalandı   Hocam annem hastalandı Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 3:57 am

Ulvi hocam nerdesin kac gundur anneme bakım yaptırıcam yoksun
korktugum basıma geldi fenalastı annem demin tansiyonu cook yuksek hic boyle olmamisti kalbine vurdu
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: Hocam annem hastalandı   Hocam annem hastalandı Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 8:51 am

Selamün Aleyküm,Kardeşim çok geçmiş olsun.Cenab-ı Allah'ım acil şifalar versin.Birde kardeşim annen nasıl oldu,durumu şimdi nasıl,bu kardeşinede bilği verirsen sevinirim.
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: Hocam annem hastalandı   Hocam annem hastalandı Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 11:18 am

Allah razı olsun abim, daha yeni iyi gibi oldu ama aniden yükseliyor durup dururken Sad
özelden yazdım abim, tekrar teşekkür ederim ilgine alakana
katip
Normal Üye

Normal Üye
katip

MesajKonu: Geri: Hocam annem hastalandı   Hocam annem hastalandı Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 11:47 am

Mesajını okurken Öğle ezanı başladı ..Dualarımı annen ve tüm hasta kardeşlerim için ettim..İnşallah bu aciz kardeşinin dualarınında faydası olur..Allah sıhhat versin...

En son qatip tarafından C.tesi Haz. 12, 2010 4:58 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Hocam annem hastalandı   Hocam annem hastalandı Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 11:54 am

rabbim şafi isminin hürmetine şifa versin inşş. kardeşim dualarımız sizinle selam ile a.e.o
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: Hocam annem hastalandı   Hocam annem hastalandı Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 12:20 pm

gecmis olsun kardesim Yüce rabim sifalar versin.
Havas-Hoca
Usta Üye
Usta Üye
Havas-Hoca

MesajKonu: Geri: Hocam annem hastalandı   Hocam annem hastalandı Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 12:25 pm

Allah c.c. şifasını versin
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: Hocam annem hastalandı   Hocam annem hastalandı Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 12:36 pm

Allah Razı Olsun kardeşim,yine beni haberdar edersen sevinirim.Cenab-ı Allah'ım acil şifa versin.Cenab-ı Allah Yar ve Yardımcınız Olsun.
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: Hocam annem hastalandı   Hocam annem hastalandı Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 10:54 pm

yazıları okudum cok duygulandım, Allah razı olsun kardeşlerim, iyiki varsınız Allah da sizi hıc darda bırakmasın AMİN.

Emir abim nasıl teşekkür edicegimi bilemiyorum, Allah razı olsun, çok iyisin
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: Hocam annem hastalandı   Hocam annem hastalandı Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 11:03 pm

Lja demiş ki:
yazıları okudum cok duygulandım, Allah razı olsun kardeşlerim, iyiki varsınız Allah da sizi hıc darda bırakmasın AMİN.

Emir abim nasıl teşekkür edicegimi bilemiyorum, Allah razı olsun, çok iyisin

Ecmain kardeşim.Kardeşim Ulvi Hocama bol bol dua et lütfen.Annenin annemizin benim yerimede ellerinden öpersin İnşaallah.Cenab-ı Allah Şifasını Daim etsin güzel yürekli kardeşim.

CENAB-I ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN.

Hocam annem hastalandı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Annem için yardımınıza ihtiyacamız var hocam
» ulvi hocam annem ağlıyor acıdan...
» cok acil ulvi hocam annem hastanede
» s.a. ulvi hocam-annem için yardım lütfen
» Annem İçin....