iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

DİL TUTULMASI İÇİN

2 posters
YazarMesaj
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

DİL TUTULMASI İÇİN Empty
MesajKonu: DİL TUTULMASI İÇİN      DİL TUTULMASI İÇİN Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 12:30 am

Selamün Aleyküm,Mü'min kardeşlerim,kekemelik ve dil tutulması ile karşılaşıldığında yapılması gereken;

7 gün boyunca 21 defa

Bismillahirrahmanirrahim.

VEHLUL UKDETEN MİN LİSANİ

okunur hastanın ağzına üflenir.
ya_nasip
Yeni Üye

Yeni Üye

DİL TUTULMASI İÇİN Empty
MesajKonu: Geri: DİL TUTULMASI İÇİN      DİL TUTULMASI İÇİN Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 12:32 am

Allah Razı Olsun paylaşım için hocam.
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

DİL TUTULMASI İÇİN Empty
MesajKonu: Geri: DİL TUTULMASI İÇİN      DİL TUTULMASI İÇİN Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 12:38 am

Şimdi kardeşim bitola bende yazdım,sende yazdın bu benim ve senin yazdıkların doğrumu? veya hangisi doğru?.

Siteye giren kardeşlerimiz hangisini uygulayacak,sende kitaptan yazdın bende kitaptan yazdım,sende art niyetli olabilirsin bende art niyetli olabilirim.Mü'mine Sultan kardeşimizin dediği gibi bir kardeşimiz bunu uygulayayım derken başına iş aldı veya Mecnun oldu diyelim bunun vebalini ne sen verebilirsin nede ben.Buyüzden İlim sahibi olan Hocalarımız la iştişare etmeden asla terkip ve okuma verilmez abim,bu sadece bizim site için geçerli bir kural değildir bütün siteler için geçerlidir.Tabiki içinde Allah korkusu olmayanlar hariç.Böyle yazmamın sebebi başka siteler bilinçli olarak böyle eksik ve yanlış terkip veriyorlar.Kardeşim yazını yazmadan önce Hocalarımızla (Ulvi Hocam ve Haydar Hocamla) kunuşarak yayınla lütfen.

CENAB-I ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN.

DİL TUTULMASI İÇİN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Benim ve evliliğim için ,önce Allah rızası için bana dua eder misiniz?
» semih kardeşimizin annesi için ALLAH c.c rızası için dua edelim kardeşlerim
» fattoma kardeşimiz için ALLAH c.c rızası için dua edelim kardeşlerim
» Türkiye için PKK ne ise İslam alemi için Yahudi varlığı da odur!
» 11 şehidimiz için diğr şehitlerimiz için de 1 fatiha 3 ihlas okuyalım