iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı

+43
torku
omegakartal
Semihbaba4125
ulvi
bekir sezer
sahra
sabret1
NUR_YOLU
yorgun
gecekondu
511deniz
deniz78
NİLGÜN
pinar123
kardelen03
Ebrar
fetih
beyzam
MeNZiLLi
siyang
mümine sultan
Dua
erzurum25
serra
kübra2
bitsinistiyorum
Kul
sernevaz
hanne
moche
siyahım
talebe1976
zersin
yazgüneşi
nisra
asudenaz
gespenst
islam73
Emir Sultan
gökkuşağı
Explorer
katip
haydarı kerrar
47 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı Empty
MesajKonu: Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı   Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 9:52 am

S.Aleyküm kardeşlerim Emir sultan kardeşimizin artık Elhamdülillah şifa okumaları açılmıştır Baş ağrıları bedensel ve ruhsal rahatsızlıklarınız için bu bölümden kardeşimize sıkıntılarınızı yazın Bakım yapıp inşallah ilgilenecektir Rabbim hepinize hayırlı kılsın ve kardeşimize kolaylık versin.vesselam
katip
Normal Üye

Normal Üye
katip

MesajKonu: Geri: Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı   Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 1:52 pm

Mubarek olsun Kardeşim ...

Hayırlara vesile olur inşaAllah...
Explorer
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı   Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 2:10 pm

S.A. Bana bakım yapabilirmisiniz? Sanıyorum üstümde varlıklar var ve teşhisi konulmuş dönemsel bir psikiyatrik rahatsızlığım var ama ben bu varlıklardan kaynaklandığını düşünüyorum. Bunların nerden ve maksatla geldiğini ve tamamen nasıl kurtulabileceğimi söyleyebilirseniz çok memnun olurum.
Adım Erhan doğum tarihim 1979.
ARO
gökkuşağı
Aktif Üye
Aktif Üye
gökkuşağı

MesajKonu: Geri: Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı   Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 4:35 pm

Hayırlara vesile olsun inşALLAH selametle
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı   Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 5:52 pm

qatip demiş ki:
Mubarek olsun Kardeşim ...

Hayırlara vesile olur inşaAllah...

Allah Razı Olsun Abim.
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı   Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 5:52 pm

gökkuşağı demiş ki:
Hayırlara vesile olsun inşALLAH selametle

Allah Razı Olsun kardeşim.
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı   Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 5:55 pm

Explorer demiş ki:
S.A. Bana bakım yapabilirmisiniz? Sanıyorum üstümde varlıklar var ve teşhisi konulmuş dönemsel bir psikiyatrik rahatsızlığım var ama ben bu varlıklardan kaynaklandığını düşünüyorum. Bunların nerden ve maksatla geldiğini ve tamamen nasıl kurtulabileceğimi söyleyebilirseniz çok memnun olurum.
ARO

Selamün Aleyküm,Abim sana en kısa zamanda Allah'ın izni ile bakım yapıp cevabını ileteceğim.Cenab-ı Allah'ım Şafi ismiyle şifanı tecelli etsin.
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı   Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 6:01 pm

haydarı kerrar demiş ki:
S.Aleyküm kardeşlerim Emir sultan kardeşimizin artık Elhamdülillah şifa okumaları açılmıştır Baş ağrıları bedensel ve ruhsal rahatsızlıklarınız için bu bölümden kardeşimize sıkıntılarınızı yazın Bakım yapıp inşallah ilgilenecektir Rabbim hepinize hayırlı kılsın ve kardeşimize kolaylık versin.vesselam

Vealeykümselam Can Hocam,Cenab-ı Allah'ım sizi ve sizi yetiştiren Hocalarımızdan Gani Gani Razı Olsun.Ulvi Hocamı ve Ulvi Hocamı yetiştiren Hocalarımızdan Cenab-ı Allah'ım Gani Gani Razı Olsun.Hocam Ulvi Hocamdan ve Sizlerden Allah Razı Olsun.Cenab-ı Allah'ım sizleri başımızdan eksik etmesin bizleride sizlerin dizinizin dibinden ayırmasın.

CENAB-I ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN.
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı   Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 6:24 pm

HAYIRLI VE UGURLU OLSUN ABIM. ALAHIM ILMINI DAHADA ARTIRSIN.SENIN ADINA COK COK SEVINDIM. INSALLAH DAHA YÜKSEK MANEVI MERTEBELERE ULASIRSIN.
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı   Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 6:29 pm

Emir Sultan demiş ki:
haydarı kerrar demiş ki:

Vealeykümselam Can Hocam,Cenab-ı Allah'ım sizi ve sizi yetiştiren Hocalarımızdan Gani Gani Razı Olsun.Ulvi Hocamı ve Ulvi Hocamı yetiştiren Hocalarımızdan Cenab-ı Allah'ım Gani Gani Razı Olsun.Hocam Ulvi Hocamdan ve Sizlerden Allah Razı Olsun.Cenab-ı Allah'ım sizleri başımızdan eksik etmesin bizleride sizlerin dizinizin dibinden ayırmasın.

CENAB-I ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN.
sen üzerine aylardır titreyek yetiştirdiğimiz bir ağaçsın Rabbime hamdolsun ki meyve verme zamanın geldi. İnşallah daha da büyüyecek kökün daha sağlamlaşacak ve meyvelerin daha da çoğalacak Rabbim ilmini ziyade kılsın.vesselam
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı   Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 6:33 pm

Emir kardeşim Allah hayırlı etsin inşallah ,yar ve yardımcın olsun kardeşim selamla
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı   Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 6:51 pm

gespenst demiş ki:
Emir kardeşim Allah hayırlı etsin inşallah ,yar ve yardımcın olsun kardeşim selamla

Allah Razı Olsun Kardeşim,Ecmain.
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı   Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 6:52 pm

islam73 demiş ki:
HAYIRLI VE UGURLU OLSUN ABIM. ALAHIM ILMINI DAHADA ARTIRSIN.SENIN ADINA COK COK SEVINDIM. INSALLAH DAHA YÜKSEK MANEVI MERTEBELERE ULASIRSIN.

Allah Razı Olsun Kardeşim,Ecmain.
asudenaz
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı   Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 6:56 pm

Allah ssenin ilmini artırsın, hayırlı uğurlu olsun emir sultan kardeşim...seni yetiştiren hocalarımızdanda razı olsun
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı   Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 7:05 pm

asudenaz demiş ki:
Allah ssenin ilmini artırsın, hayırlı uğurlu olsun emir sultan kardeşim...seni yetiştiren hocalarımızdanda razı olsun

Allah Razı Olsun Kardeşim.Ecmain.
nisra
Administrator

Administrator
nisra

MesajKonu: Geri: Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı   Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 7:21 pm

hayırlı uğurlu olsun kardeşim Rabbim senin ve hocalarımızın ilmini arttırsın inşaallah
yazgüneşi
Normal Üye

Normal Üye
yazgüneşi

MesajKonu: Geri: Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı   Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 7:46 pm

S.A. Kardeşim, Hayırlara vesile olur İnşallah, Haydar Hocamın Talebesi olarak sizinle gurur duyduk.... Sağlıcakla
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı   Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 9:16 pm

Allah senin ilmini artırsın, hayırlı uğurlu olsun emir sultan kardeşim...seni yetiştiren hocalarımızdanda razı olsun
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı   Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 9:18 pm

emirsultan hocam, ulvi hocam bakmıştı bişeyler vardı okumamı yaptım sonra tekrardan bakacaktı, fakat malum bu aralar giremediği için öyle kalmış oldu, hayırlısı ile bakabilrimsiniz, haydar hocamdanda benim hakkımda bilgi alabilirsiniz. adım: seda anne adım :vesile 18.01.1982
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı   Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 9:31 pm

Explorer demiş ki:
ARO

Vealeykümselam kardeşim.Kardeşim Allah'ın izni ile musallatlarını temizledim inş.Rahatlamış ve Huzurlu olman lazım.Bana durumunu tekrar bildirirsen sevinirim.Cenab-ı Allah Şafi ismiyle Şifanı daim etsin.

CENAB-I ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN.
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı   Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 10:22 pm

endorphin demiş ki:
Hayırlı olsun.Rabbim yolunuzu açık etsin,her türlü,kötülükten kazadan beladan korusunki deva arayan muhtaçlar sizinle sifa bulsun.
Allah Razı Olsun kardeşim.AMİN.
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı   Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 10:23 pm

zersin demiş ki:
emirsultan hocam, ulvi hocam bakmıştı bişeyler vardı okumamı yaptım sonra tekrardan bakacaktı, fakat malum bu aralar giremediği için öyle kalmış oldu, hayırlısı ile bakabilrimsiniz, haydar hocamdanda benim hakkımda bilgi alabilirsiniz. adım: seda anne adım :vesile 18.01.1982

Kardeşim özel mesaj attım.
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı   Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 11:45 pm

nisra demiş ki:
hayırlı uğurlu olsun kardeşim Rabbim senin ve hocalarımızın ilmini arttırsın inşaallah

Allah Razı Olsun kardeşim.Amin.
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı   Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 11:46 pm

yazgüneşi demiş ki:
S.A. Kardeşim, Hayırlara vesile olur İnşallah, Haydar Hocamın Talebesi olarak sizinle gurur duyduk.... Sağlıcakla
Allah Razı Olsun kardeşim.Amin.
Explorer
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı   Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 11:56 pm

Allah razı olsun Emir Sultan
Özelden mesaj attım bakabilirmisin?
talebe1976
Normal Üye

Normal Üye
talebe1976

MesajKonu: Geri: Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı   Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 7:23 am

Rabbim yardımcın olsun banada bakım yaparmısın
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı   Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 6:19 pm

talebe1976 demiş ki:
Rabbim yardımcın olsun banada bakım yaparmısın

Selamün Aleyküm,kardeşim adını ve anne adını yazarsan inş. en kısa zamanda Allah'ın izni ile bakım yapabilirm.
siyahım
Normal Üye

Normal Üye
siyahım

MesajKonu: Geri: Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı   Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı Icon_minitimeCuma Tem. 09, 2010 3:28 pm

emir sultan hayırlı olsun,üzerine aldığın sorumluluk çok büyük RABBİM muvaffak etsin inş..
Explorer
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı   Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı Icon_minitimeCuma Tem. 09, 2010 5:17 pm

Emir sultan kardeşim bana tekrar bakım yapabilir misin? Bu musallatlar gitmedi sanırım hatta daha çok rahatsızlık veriyorlar. Başıma geçti biri aklımla oynamaya çalışıyor. Uyku uyutmuyor fazla. Durum hakkında bilgi verebilir misin? Bunlar sıradan cinler mi yoksa farklı birşey mi?
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı   Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı Icon_minitimeCuma Tem. 09, 2010 6:43 pm

Vealeykümselam kardeşim,abim sende olan musallatlar dikkat edersen musallatlar dedim senin abim tekrar söylüyorum 3 tane musallatın var sana özel mesaj atmıştım,dün Mübarek kandil olduğu için kimseye bakım yapamadım,İnşaallah bu akşam tekrar bakarım.Senin abim dediğin gibi 2 tane değil,Abim sana dikkat edersen bir rahatsızlıkta beni tekrar ara beni bilğilendir demiştim.Abim inşaallah sana bakım yaptıktan sonra yine bilği verecem.Cenab-ı Allah Yar ve Yardımcın Olsun.
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı   Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı Icon_minitimeCuma Tem. 09, 2010 6:45 pm

siyahım demiş ki:
emir sultan hayırlı olsun,üzerine aldığın sorumluluk çok büyük RABBİM muvaffak etsin inş..

Amin Kardeşim.Allah Razı Olsun.
talebe1976
Normal Üye

Normal Üye
talebe1976

MesajKonu: Geri: Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı   Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı Icon_minitimeCuma Tem. 09, 2010 7:54 pm

özelden ms-es atmıstım bakım yapacaktınız adım serdar anne adım gülten
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı   Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı Icon_minitimeCuma Tem. 09, 2010 8:33 pm

hocam unutmamışındır kesim ama yinede hatırlatayım dedim seda anne adım :vesile.

kolay gelsin hocam
moche
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: hayırlı olsun   Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı Icon_minitimeCuma Tem. 09, 2010 8:42 pm

Rabbim muvaffak etsin adım necmettin anne adı zahide birde eşime bakmanızı istiorum ismi kudret annesinin adı hamidiye
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı   Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı Icon_minitimeCuma Tem. 09, 2010 10:27 pm

Explorer demiş ki:
Emir sultan kardeşim bana tekrar bakım yapabilir misin? Bu musallatlar gitmedi sanırım hatta daha çok rahatsızlık veriyorlar. Başıma geçti biri aklımla oynamaya çalışıyor. Uyku uyutmuyor fazla. Durum hakkında bilgi verebilir misin? Bunlar sıradan cinler mi yoksa farklı birşey mi?

Selamün Aleyküm,Kardeşim Allah'ın izni ile üzerindeki musallatlarını temizledik şükür.Geçmiş olsun Cenab-ı Allah'ım Şafi ismiyle şifanı daim etsin.
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı   Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı Icon_minitimeCuma Tem. 09, 2010 10:47 pm

Onur82 nıckli kardeşim,Allah'ın izni ile bakım yaptım cevabını sana özelden attım kardeşim.Cenab-ı Allah Şafi ismiyle şifanı daim etsin.
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı   Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 1:29 am

Emir Sultan demiş ki:

Onur82 nıckli kardeşim,Allah'ın izni ile bakım yaptım cevabını sana özelden attım kardeşim.Cenab-ı Allah Şafi ismiyle şifanı daim etsin.

hocam benimki yarınamı kaldı.. seda anne adım vesile
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı   Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 2:54 am

Helal olsun abim sana masallah seninle gurur duyuyoruz.
Explorer
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı   Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 11:51 am

Allah razı olsun Emir Sultan kardeşim. Sana özelden mesaj attım bakarsan sevinirim.
hanne
Normal Üye

Normal Üye
hanne

MesajKonu: Geri: Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı   Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 12:05 pm

hocam ö.m atmıştım bakabilirmisiniz lütfen.
talebe1976
Normal Üye

Normal Üye
talebe1976

MesajKonu: Geri: Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı   Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 2:31 pm

hocam bana bakım yaptınızmı
sernevaz
Normal Üye

Normal Üye
sernevaz

MesajKonu: Geri: Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı   Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 3:18 pm

abim mesajlarına bakabilir misin? yoğunluğunun farkındayım sadece hatırlatmak istedim.
Kul
Yeni Üye

Yeni Üye
Kul

MesajKonu: Geri: Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı   Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 9:00 pm

hocam, size özel mesaj attım. Uygun vaktinizde bakarsınız.
bitsinistiyorum
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı   Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 11:06 pm

Hocam bana da bakabilir misiniz? bizimle uğraşanlar var idi. İnşallah kutulduk diye biliyorum ama endişe duyuyorum. İsim ve doğum tarihi mi gerekli sadece?

Yoğun olmadığınız bir ara bakabilir misiniz?

Allah razı olsun sizlerden..
kübra2
Usta Üye
Usta Üye

MesajKonu: Geri: Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı   Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 4:51 pm

Emir sultan hocam lütfen banada bakım yapabilirmisiniz Allah rızası için şimdiden teşekkür ederim
serra
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı   Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı Icon_minitimePtsi Tem. 12, 2010 9:13 am

Emir sultan hocam banada bakım yaparmısınız lütfen ailem ve ben zor durumdayız. Allah razı olsun
talebe1976
Normal Üye

Normal Üye
talebe1976

MesajKonu: Geri: Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı   Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı Icon_minitimePtsi Tem. 12, 2010 9:27 am

HOCAM COK MESGULSUNUZ HERALDE BENDE ISIM ISTEDINIZ CEVAP GELMEDI MUSAIT OLUNCA CEVABINIZI BEKLIYORUM
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı   Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı Icon_minitimePtsi Tem. 12, 2010 9:43 am

hocam rabbim kolaylık versin herbirimiz bekliyoruz, rabbim sizin yardımcınız olsun. inş. bakımsıramın en yakın zamanda gelir gelir.
kübra2
Usta Üye
Usta Üye

MesajKonu: Geri: Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı   Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı Icon_minitimePtsi Tem. 12, 2010 12:41 pm

Emir sultan hocam çok teşekkür ediyor ve eşime bir bakım yapmanızı rica ediyorum mümkünse tabi Allah razı olsun sizi başımızdan eksik etmesin
erzurum25
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı   Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı Icon_minitimePtsi Tem. 12, 2010 8:31 pm

hayırlı olsun devrem...ilk bakımı ben hak etmedimmiiiiiiiiiii???? Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı Icon_sad
https://www.facebook.com/album.php?profile=1&id=814748534

Emir Sultan İle Şifa Ocaklığı
1 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
 Similar topics
-
» Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü
» Emir Sultan ağbi acil
» Bu Bölüm Hakkında ( Emir Sultan )
» Emir sultan abim bir Öm var bakabilirmisiniz lütfen
» Emir Sultan abi özel mesajın var