iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı

+22
huzur1
makbule
gülsüm
xömerrx
inciay11
gökkuşağı
perebr
menekse
firdevs
gespenst
malicedourden
torku
suskunca
skorpi18
Ebrar
Havas-Hoca
mümine sultan
nisra
zersin
islam73
sahra
haydarı kerrar
26 posters
YazarMesaj
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı Empty
MesajKonu: Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı   Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 2:43 pm

Bu vereceğim terkip papaz büyüsü ve her türlü büyü, sihre etkilidir.Yol kenarlarında dağlarda bulunan çeşmelerden 7 adet farklı çeşmeden su alınacak ve karıştırılacak bu sular. Daha sonra 72 fatiha suresi 313 ayetelkürsi 111 besmele 21 tekvir suresi taha 67-68-69 ayetleri 21 kere 34 vudduha ve 17 şer defa felak nas sureleri bu çeşmelerden alınan suya okunur bu suyu 7 gün içer ve 7 nci gün kaya tuzu ilave ederek suya gusul abdesti alınırsa biiznillah büyü kalmaz.Allahu alem bissevab.

Not:Şahsıma ait bir terkiptir haberim olmadan kopyalama yapmayın hakkımı helal etmem.

En son haydarı kerrar tarafından Ptsi Ekim 04, 2010 9:10 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı   Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı Icon_minitimeCuma Tem. 02, 2010 6:15 pm

Önemli bir konu güncel
sahra
Seçkin Üye
Seçkin Üye
sahra

MesajKonu: Geri: Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı   Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı Icon_minitimeCuma Tem. 02, 2010 10:17 pm

S.A.Hocam ben almak istiyorum izniniz olursa.Allah razı olsun hocam.
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı   Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı Icon_minitimeC.tesi Tem. 03, 2010 1:46 am

HOCAM üzerimizde büyü yok sükür ,ama olursa izninizle kullaniriz.allah sizden razi olsun.
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı   Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı Icon_minitimeC.tesi Tem. 03, 2010 10:49 am

hocam allah razı olsun, bu paylaşımzıı almak istiyorum...
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı   Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı Icon_minitimeC.tesi Tem. 03, 2010 1:11 pm

Almak isteyen üye kardeşlerim alabilirsiniz.vesselam
nisra
Administrator

Administrator
nisra

MesajKonu: Geri: Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı   Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 9:09 pm

Allah Razı Olsun Hocam paylaşımınız için
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı   Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 12:52 pm

ALLAH c.c razı olsun abim emeklerin zayi olmasın vesselam
Havas-Hoca
Usta Üye
Usta Üye
Havas-Hoca

MesajKonu: Geri: Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı   Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 6:29 pm

Allah razı olsun bu güzel formül için
yapım şekline vede okunanlara bakıyorum
hemen hemen bütün sihirlere kısmen yada tamamen faydalı olur biiznillahi teala
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı   Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 12:22 pm

HAVVASUL_ESRAR demiş ki:
rabbim senden de razı olsun bilinen iki farklı terkibin birleştirilmesi bu şekliyle daha faydalı gerçekten ayrı ayrıyken bu kadar etkili değil.vesselam
Ebrar
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı   Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 4:45 pm

Hocam özelinize bir bakarmisiniz lutfen
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı   Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı Icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 8:06 am

güncel......
Havas-Hoca
Usta Üye
Usta Üye
Havas-Hoca

MesajKonu: Geri: Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı   Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı Icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 6:55 pm

haydarı kerrar demiş ki:
HAVVASUL_ESRAR demiş ki:
rabbim senden de razı olsun bilinen iki farklı terkibin birleştirilmesi bu şekliyle daha faydalı gerçekten ayrı ayrıyken bu kadar etkili değil.vesselam
ne güzel düşünüyorsunuz haydar hocam
Rabbim siz salih kullarını başımızdan eksik etmesin..
skorpi18
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı   Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı Icon_minitimeC.tesi Tem. 31, 2010 4:34 pm

Allah razı olsun sagol izninizle hocam kulanabilirmiyim gerekirse
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı   Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 10:35 am

skorpi18 demiş ki:
Allah razı olsun sagol izninizle hocam kulanabilirmiyim gerekirse
elbette ihtiyacı olanlar kullansın diye yazdım zaten.vesselam
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı   Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 12:33 pm

soru üzerine güncel
suskunca
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı   Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 12:35 pm

bnde almak istiyorum:(
torku
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı   Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 10:21 am

hocam bir başkasına yapılmışsa ve görüşmüyorsak onun için ne yapmamız lazım
malicedourden
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı   Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 12:49 pm

Selamün Aleyküm,
Herkese hayırlı Cumalar.
Hocam, verdiğiniz bilgiler için Allah Razı olsun. Sizden öğrenmek istediğim bir kaç ayrıntı var.
25 senedir tanıdığım, kalben çok temiz olduğunu düşündüğüm bir komşu ailemiz var. Bu ailenin çocuklarını doğdukları zamandan beri tanırım ve kardeşim kadar severim. Ailenin erkek evladı 5 yıl kadar önce bir evlilik yaptı ancak hiç kimse bu evliliğin nasıl meydana geldiğine anlam veremedi. 5 yıl içerisinde evladımız, karısıyla akıllara ziyan kavgalar tartışmalar yaşadı. Elbette içini Yaradan Rabbimiz bilir ancak kız kalp temizliği açısından hiç bir zaman doğru davranışlar gösteremedi. Ne çalıştı, ne iyi huylu davrandı, ne gönül aldı. Kayınvalidesi olan komşuma gerçekten haksızlıklar ettiğine de bizzat ben şahit oldum günahları kendi boynuna.
Son gelinen durumda, bu kız oğlumuzun erkekliğine varana kadar ağır hakaretler ve aşağılamalarda bulundu. Çocuk gözlerimizin önünde gün be gün kayboluyor. Annesi de babası da bir güne bir gün evliliklerine karışmadı. Ellerinden geleni, maddi durumları yeterli olmadığı halde yapmaya çalıştılar, çocukların yaptığı büyük borçlar ödediler. Çocuk karısıyla şu anda ayrı. Kız kendi evinde kalıyor, çocuk sağda solda kalıyor. Karısından mümkün mertebe kavga çıkmasın diye kaçmaya çalışıyor. Çabalar sarfetti evliliği için kendim şahidim. Ancak artık gücü kalmadı. Annesinde kalamıyor, karısı kıyametleri kopartıyor, eve gittiğinde çocuğa saldırıyor, yaralıyor. Kızın ailesi sahip çıkmadı hiç. Kayınvalidesi görüşüp konuşmak istiyor, gelmiyor.
Çocuk kötü bir duruma doğru gidiyor. Bir gün kontrolünü kaybedip dönülmeyecek hatalar yapar diye korkuyoruz.
Geçtiğimiz hafta, Allah Rızası için okuyan bir hanıma gitmiş komşum. Kadın çok fazla ayrıntıya girmeden, oğlunda cenabet büyüsü var demiş. Bir kaç kişiye sordum ama bu ne demektir anlamadık. Papaz büyüsüdür bu deniyor. Bozulamaz deniyor.

Sizin verdiğiniz bilgiyi izninizle komşuma bildirmek isterim ancak bir sorunumuz var. Oğlan böyle şeylere inanmadığını söylüyor hep. Allah Rızası için geöen hafta Yahya Efendi Hazretlerinin türbesini ziyaret ettik annesiyle. Dua ettik. Annenin kalben duası etkilidir diye inanıyoruz. Fakat yeterli gelir mi bilemiyoruz.
Yukarıdaki duayı uygulamaya kalktığımızda oğlanı 7 gün üst üste görmek mümkün değil. Okumaları annesinin yapması doğru olur mu?
Bu konuda yönlendirmenizi rica ederim. Allah razı olsun.
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı   Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 1:15 pm

malicedourden demiş ki:
Selamün Aleyküm,
Herkese hayırlı Cumalar.
Hocam, verdiğiniz bilgiler için Allah Razı olsun. Sizden öğrenmek istediğim bir kaç ayrıntı var.
25 senedir tanıdığım, kalben çok temiz olduğunu düşündüğüm bir komşu ailemiz var. Bu ailenin çocuklarını doğdukları zamandan beri tanırım ve kardeşim kadar severim. Ailenin erkek evladı 5 yıl kadar önce bir evlilik yaptı ancak hiç kimse bu evliliğin nasıl meydana geldiğine anlam veremedi. 5 yıl içerisinde evladımız, karısıyla akıllara ziyan kavgalar tartışmalar yaşadı. Elbette içini Yaradan Rabbimiz bilir ancak kız kalp temizliği açısından hiç bir zaman doğru davranışlar gösteremedi. Ne çalıştı, ne iyi huylu davrandı, ne gönül aldı. Kayınvalidesi olan komşuma gerçekten haksızlıklar ettiğine de bizzat ben şahit oldum günahları kendi boynuna.
Son gelinen durumda, bu kız oğlumuzun erkekliğine varana kadar ağır hakaretler ve aşağılamalarda bulundu. Çocuk gözlerimizin önünde gün be gün kayboluyor. Annesi de babası da bir güne bir gün evliliklerine karışmadı. Ellerinden geleni, maddi durumları yeterli olmadığı halde yapmaya çalıştılar, çocukların yaptığı büyük borçlar ödediler. Çocuk karısıyla şu anda ayrı. Kız kendi evinde kalıyor, çocuk sağda solda kalıyor. Karısından mümkün mertebe kavga çıkmasın diye kaçmaya çalışıyor. Çabalar sarfetti evliliği için kendim şahidim. Ancak artık gücü kalmadı. Annesinde kalamıyor, karısı kıyametleri kopartıyor, eve gittiğinde çocuğa saldırıyor, yaralıyor. Kızın ailesi sahip çıkmadı hiç. Kayınvalidesi görüşüp konuşmak istiyor, gelmiyor.
Çocuk kötü bir duruma doğru gidiyor. Bir gün kontrolünü kaybedip dönülmeyecek hatalar yapar diye korkuyoruz.
Geçtiğimiz hafta, Allah Rızası için okuyan bir hanıma gitmiş komşum. Kadın çok fazla ayrıntıya girmeden, oğlunda cenabet büyüsü var demiş. Bir kaç kişiye sordum ama bu ne demektir anlamadık. Papaz büyüsüdür bu deniyor. Bozulamaz deniyor.

Sizin verdiğiniz bilgiyi izninizle komşuma bildirmek isterim ancak bir sorunumuz var. Oğlan böyle şeylere inanmadığını söylüyor hep. Allah Rızası için geöen hafta Yahya Efendi Hazretlerinin türbesini ziyaret ettik annesiyle. Dua ettik. Annenin kalben duası etkilidir diye inanıyoruz. Fakat yeterli gelir mi bilemiyoruz.
Yukarıdaki duayı uygulamaya kalktığımızda oğlanı 7 gün üst üste görmek mümkün değil. Okumaları annesinin yapması doğru olur mu?

Beş yıldır süren bir eziyet bence bu kadar uzatmakla en büyük hatayı yapmışlar zannediyorum yaşınız büyük bundan dolayı sizden ricam madem bu kadar sevdiğiniz dostlarınız bir son verin bu işe boşanmaları belki daha hayırlıdır.Bu durumla karşılaşıldı diye hemen büyümü var bişemi okudular olayına girmemek lazım her şer olaya büyü sihir penceresinden baka baka bu hale geldik beş senedir çekilen bu eziyetin tek çözümü ayrlmak olsa gerek Allah her şeyi hakkı ile bilendir selamla
malicedourden
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı   Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 2:57 pm

Keşke aile ilişkilerine etki edebilsek ama hassas durumlar. Fikrimi elbette belirtiyorum da tabii bir noktaya kadar müdahilsinizdir.
Durum zaten bu noktada karışıyor. 5 yıl içinde bir kaç kez boşanma noktasına geldiler. Şu anda da 22 Eylül' de mahkeme alınmış durumda. Daha önceki kavgalar, boşanma girişimlerinden geri döndüler. Ancak her geri dönüşte kız biraz daha çıldırdı, oğlan biraz daha uzaklaştı. Şimdiki durumu, son aylarda eve girmek istemiyordum diyor. Kapıya kadar gidiyorum tamam iyi olur akşam diyorum, kapıdan girince nefes alamıyorum şeklinde. Psikolojik problemlerde var farkındayım. Ancak çocuk ruh gibi geziyor. Çok kereler denedi ayrılmayı ama olmadı. İkisinde de hatalar var biliyorum.
Ben inanırım böyle kötü güçlere. İnsanın hayatını zindan eder eğer korumasızsan. Elbette her durumu büyü muskaya bağlamak olmaz. Bana değil de anneye söylenen şey için yardım almak istedim. Bana göre yukarıda bahsedilen uygulama fayda vermese bile zarar da vermez. Eğer gerçekten büyü vs yoksa bile. Yapılacaksa doğru yapılmasından yanayım her daim. O yüzden annesi önce kalben her ikisinin de iyiliğini istiyor. Duasını ediyor. Ama sizler de bilirsiniz ki bazı kötü uygulamalar sadece annenin duasıyla olmuyor. Korunması da gerekiyor insanların. Bana da yıllar önce böyle bir şeyden bahsedildi. Kim yaptı niye yaptı bilmiyorum, yapıldı mı ondan da emin değilim ama önce kendim çözmeye çalıştım. Dualarımı kendim ettim, inancımı kendim kuvvetlendirdim, beni seven aile büyüklerimden koruma duası istedim, bir kaç duayı kendi el yazımla yazıp cüzdanımda taşıyorum. Bir işe yaradı mı, işe yaraması için gerçekten ortada bir sebep var mıydı bilmiyorum ama en azından kalben güçlü hissetmeme faydası oluyor.

Teşekkürler yardımınız için.
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı   Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 3:39 pm

malicedourden demiş ki:
Keşke aile ilişkilerine etki edebilsek ama hassas durumlar. Fikrimi elbette belirtiyorum da tabii bir noktaya kadar müdahilsinizdir.
Durum zaten bu noktada karışıyor. 5 yıl içinde bir kaç kez boşanma noktasına geldiler. Şu anda da 22 Eylül' de mahkeme alınmış durumda. Daha önceki kavgalar, boşanma girişimlerinden geri döndüler. Ancak her geri dönüşte kız biraz daha çıldırdı, oğlan biraz daha uzaklaştı. Şimdiki durumu, son aylarda eve girmek istemiyordum diyor. Kapıya kadar gidiyorum tamam iyi olur akşam diyorum, kapıdan girince nefes alamıyorum şeklinde. Psikolojik problemlerde var farkındayım. Ancak çocuk ruh gibi geziyor. Çok kereler denedi ayrılmayı ama olmadı. İkisinde de hatalar var biliyorum.
Ben inanırım böyle kötü güçlere. İnsanın hayatını zindan eder eğer korumasızsan. Elbette her durumu büyü muskaya bağlamak olmaz. Bana değil de anneye söylenen şey için yardım almak istedim. Bana göre yukarıda bahsedilen uygulama fayda vermese bile zarar da vermez. Eğer gerçekten büyü vs yoksa bile. Yapılacaksa doğru yapılmasından yanayım her daim. O yüzden annesi önce kalben her ikisinin de iyiliğini istiyor. Duasını ediyor. Ama sizler de bilirsiniz ki bazı kötü uygulamalar sadece annenin duasıyla olmuyor. Korunması da gerekiyor insanların. Bana da yıllar önce böyle bir şeyden bahsedildi. Kim yaptı niye yaptı bilmiyorum, yapıldı mı ondan da emin değilim ama önce kendim çözmeye çalıştım. Dualarımı kendim ettim, inancımı kendim kuvvetlendirdim, beni seven aile büyüklerimden koruma duası istedim, bir kaç duayı kendi el yazımla yazıp cüzdanımda taşıyorum. Bir işe yaradı mı, işe yaraması için gerçekten ortada bir sebep var mıydı bilmiyorum ama en azından kalben güçlü hissetmeme faydası oluyor.

Teşekkürler yardımınız için.

Bakın şeytan insanın en hassas yanından vurur siz öfkelenmeye başladığınızda o bunu tavan yaptırmak için elindeki kozları oynamaya başlar ,zaten arkadaşlar buna başvurmuş sonuçta olay durmadan kötüye gitmiş bunu dindirmek için bazen fedakarlık yapmak lazım ,elbetteki büyü olmasada DUA ETMEK OKUMAK LAZIM ama bir şey bu kadar ciddi seviyede ise artık bence gereken yapılmalıdır ,siz burda bir yardım beklediniz belki yazdıklarım sizi hayal kırıklığına düşürdü ama Allah şer görünen işlerde hayır olduğunu bildirmiştir, haklarında hayır olan olsun inşallah selamla
malicedourden
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı   Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 5:04 pm

Amin amin... Ben bir tek oğlanın gaflete düşüp yanlış bir şey yapmasından çok korkuyorum Sad( İnsanın hangi noktada kontrolden çıkacağı bilinmiyor tahmin edersiniz ki Sad
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı   Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 12:26 am

malicedourden demiş ki:
Selamün Aleyküm,
Herkese hayırlı Cumalar.

okumaları annesi yapabilir kardeşim.vesselam
firdevs
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı   Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 9:53 am

ALLAH razı olsun
menekse
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı   Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı Icon_minitimePaz Eyl. 26, 2010 1:59 am

müsadenizle alıyorum hocam
Allah razı olsun
perebr
Normal Üye

Normal Üye
perebr

MesajKonu: Geri: Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı   Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı Icon_minitimePaz Eyl. 26, 2010 3:40 am

hocam bu uygulamayı bir başkasına izni olmadan yağabilir miyiz?kendisi büyü olabileceğine inanmıyor
hiçbir surette içiremeyiz ve yediremeyiz
onun namına biz içsek
ya da suyu resmine döksek olmaz mı?
perebr
Normal Üye

Normal Üye
perebr

MesajKonu: Geri: Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı   Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı Icon_minitimePaz Eyl. 26, 2010 4:22 am

hocam şimdi yapmıycam ama lütfen hakkınızı helal edin bu uygulama için ,Allah razı olsun
gökkuşağı
Aktif Üye
Aktif Üye
gökkuşağı

MesajKonu: Geri: Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı   Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı Icon_minitimePaz Ekim 03, 2010 5:16 pm

Haydarıkerrar kardeşim ALLAH c.c. razı olsun iki dünyadada aziz ve bahtiyar olun inşALLAH slm ve dua ile .
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı   Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı Icon_minitimePtsi Ekim 04, 2010 9:12 am

perebr demiş ki:
hocam bu uygulamayı bir başkasına izni olmadan yağabilir miyiz?kendisi büyü olabileceğine inanmıyor
hiçbir surette içiremeyiz ve yediremeyiz
onun namına biz içsek
ya da suyu resmine döksek olmaz mı?
olmaz kardeşim dediğiniz şekilde. ama kişinin üzerine bu ayetleri bir kaç gün okursanız inşallah oda faydalı olur.vesselam
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı   Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı Icon_minitimePtsi Ekim 04, 2010 9:14 am

Alacaklar alsınlar bu uygulamayı. Rabbim cümlemizden razı olsun inşallah.vesselam
firdevs
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı   Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 9:40 am

bu büyü ile halkımız çok yanlışa gidiyor mazaALLAH dinden bile çıkma söz konusu
ÇÖZÜM KURANDIR VE ALLAH C.C DOSTLARININ VERDİĞİ DULARDIR
ALLAH RAZI OLSUN HOCAM İYİ Kİ VARSINIZ
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı   Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 6:06 pm

firdevs demiş ki:
bu büyü ile halkımız çok yanlışa gidiyor mazaALLAH dinden bile çıkma söz konusu
ÇÖZÜM KURANDIR VE ALLAH C.C DOSTLARININ VERDİĞİ DULARDIR
ALLAH RAZI OLSUN HOCAM İYİ Kİ VARSINIZ
islam dışı uygulamalar bölümünde örnek açtım bu papaz büyüsü ile konular onları yapan dinden çıkma ihtimali yok kardeşim direk dinden çıkar.vesselam
inciay11
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı   Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 7:58 pm

hocam allah razı olsun, ailemi korumak için kullanmak istiyorum, lütfen hakkınızı helal edin
xömerrx
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı   Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 8:34 pm

Allah razı olsun haydarıkerrar hocam.Bu değerli formülünüz için çok minnettarım saygılarımla
gülsüm
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı   Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 10:52 pm

Allah razı olsun hocam..
makbule
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı   Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 1:49 pm

sevgili kardeşlerim ben siteye yeni üye oldum bu tertibi 7 ceşmeden demizsiniz ceşme bulmak zor hazır su alsak farklı markalardan olmazmı
gülsüm
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı   Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 1:57 pm

Makbule kardeşim bildiğim kadarıyla akan su olması gerekiyor ama hocalarımız daha iyi bilirler cevap bekleyin.Allah yardımcınız olsun.
perebr
Normal Üye

Normal Üye
perebr

MesajKonu: Geri: Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı   Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı Icon_minitimePaz Ekim 17, 2010 7:05 pm

hocam 7 çeşmeden kasıt acaba 7 ayrı evden alınsa bu su? sonuçta onlar da çeşme ?
bizim burda akan su var ama ne yazık kı temiz değil
huzur1
Yeni Üye

Yeni Üye
huzur1

MesajKonu: Geri: Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı   Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı Icon_minitimePerş. Kas. 04, 2010 12:49 pm

Allah razı olsun hocam bu bana gerekliydi.
Medine Gülü
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı   Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı Icon_minitimePerş. Kas. 04, 2010 1:02 pm

BEN BUNU DOMUZ YAĞIYLA OLDUĞUNU ,SANIRDIM,,AMA İLGİNÇKİ HALA ANLAYAMADIM,,BUNU YAPTIRAN DA ,YAPANDA NASIL BİR İNSAN ŞUURU OLABİLİR,,,,PAPAZ YAPTIĞI İÇİN Mİ O AD VERİLMİŞ...KORKUNÇ BİR CESARET,,Kİ,,HUZURU İLAHİ ÖNÜNDE YANACAĞI CEHENNEMİ ES GEÇENLERDEN ALLAH İNSANLARI VESİLELERLE KORUSUN....ŞEYTANIN UŞAĞI MAHLUKLAR,,,BUNU GÜNÜMÜZ İNSANI DAHA ÇOK MU UYGULUYOR...ŞU ÇAĞDA
,,,,,,,,,,,ALLAH YARDIM ETSİN.........
HARE
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı   Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı Icon_minitimePerş. Kas. 04, 2010 2:10 pm

Allah razı olsun hocam..
Gerçeğin Sesi
Usta Üye
Usta Üye
Gerçeğin Sesi

MesajKonu: Geri: Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı   Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 7:57 pm

ALLAH razı olsun haydari hocamızdan...

sitemizi iyice araştıralım arkadaşlar...

çok faydalı konular var maşaALLAH...
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı   Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 12:09 pm

haydarı kerrar demiş ki:

Bu vereceğim terkip papaz büyüsü ve her türlü büyü, sihre etkilidir.Yol kenarlarında dağlarda bulunan çeşmelerden 7 adet farklı çeşmeden su alınacak ve karıştırılacak bu sular. Daha sonra 72 fatiha suresi 313 ayetelkürsi 111 besmele 21 tekvir suresi taha 67-68-69 ayetleri 21 kere 34 vudduha ve 17 şer defa felak nas sureleri bu çeşmelerden alınan suya okunur bu suyu 7 gün içer ve 7 nci gün kaya tuzu ilave ederek suya gusul abdesti alınırsa biiznillah büyü kalmaz.Allahu alem bissevab.

Not:Şahsıma ait bir terkiptir haberim olmadan kopyalama yapmayın hakkımı helal etmem.

Allah razı olsun hocam..
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı   Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 12:01 pm

Allah razı olsun
sahra
Seçkin Üye
Seçkin Üye
sahra

MesajKonu: Geri: Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı   Papaz büyüsü ve her türlü büyü ve sihre karşı Icon_minitimeC.tesi Ara. 25, 2010 11:51 am

güncel

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Şahsa ve eve karşı yapılan büyü için kuvvetli bir terkib
» Ayet-i Hırz (Sihre,Büyüye ve Nazar'a Karşı Okunacak Dua)
» Her Turlu Buyu İçin
» Milletlere, Kavimlere, Toluluklara, Nesillere Yapılan En Tehlikeli Büyü : cine, şeytana bağlılık büyüsü
» Her Türlü Büyü Sihir Bağ için Defalarca Denenmiştir (VEFK)