iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Türkiye'de İlk Mustafa Duası

+11
sahra
Dua
gespenst
ByNoKTa
KurtuluşZor_786
aslancık
Heja
islam73
ykmz
mümine sultan
haydarı kerrar
15 posters
YazarMesaj
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

Türkiye'de İlk Mustafa Duası Empty
MesajKonu: Türkiye'de İlk Mustafa Duası   Türkiye'de İlk Mustafa Duası Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 11:44 am

MUSTAFA DUASI

Kitap içinde bir çok yerde hayır vardır.Rivayet olunur ki Rasulallah (s.a.v) Bir gün mescidde oturuyordu Cebrail (a.s) bu duayı getirdi ve dedi Ya Rasulallah hak Teala hazretleri ümmetin için bu duayı sana verdi Rasulallah (s.a.v) Cebrail’den bu duayı öğrendi ashabına öğretti bir Yahudi o an mescidde idi ve Peygamberden okurken duydu öğrendi ve nusha eyledi birini kendi yanında sefere giderken taşıdı birini evine koydu. Haberde şöyle gelmiştir.Şehirde yangın oldu o yahudi’nin evi yanmadı sahabeler gelip Rasulallah (s.a.v)’a bunun hikmetini sordular. O an Tavus şeklinde bir melek geldi ve dedi hak sübhanehu sana selam gönderdi ve dedi ki, ona verdiğim duayı Yahudi ondan işitti bu duayı nusha eyledi o duanın bereketiyle onun evi ve mallarını hak Teala korudu. Ve her kim bu duayı ihlaslı bir şekilde yazıp taşısa ve aziz bilse iki cihanda aziz olur.Ve malı mülkü korunur. Sudan ateşten saklar ve emin kılar. Bu duanın izahı çoktur bu havas indinde malumdur.Ama biz bu kadarla kifayet ediyoruz. Allahu alem bissevab

Not: Muhammed efendi müntahabat 1804-Kendi çalışmam bu dua Türkiye de ilk defa şahsım tarafından veriliyor haberim olmadan kopyalama ve alıntı yapana hakkım helal değildir.

Dua budur:

Bismillahirrahmanirrahim Allahümme Ya Habibel Ebrari ve ya safiyel ehbari veya me’rufen fil erdi vel egtaru veya men yüsebbihal behra vel tücade veya halıgul cennetü vennaru veya ahadul gadimul gahharu feesrihul müstesirceline veya ğiyasül müste’sine ve ya ilahel alemine la ilahe illa ente ekberu ve e’la ve egheru ve ensaru ve egderu ve eazzu ve ekramu ve ahavfu cemian ve yehzuru la ilahe illa entel melikü hüvel hayyul mübin bi adedi kelimatihi sallallahu ala Muhammedin ve alihi fil evveline ve sallallahu ala Muhammedin vel ahirine sübhane zil mülki vel meleküt sübhane zil izzeti vel Azameti vel Heybeti vel Gudrati vel Kibriya vel Begai vel Celali vel Cemali vel Ceberuti sübhanel melikül mebud sübhanel melikül mevcud sübhanel melikül hayyul halimullezi la yenamu vela yemutu ebeden daimen gaimen bagiyen sübbühün guddusun Rabbuna ve Rabbul melaiketi verruh sübhanallahi ve bihamdihi sübhanallahil azim asteğfirullahi min külli zenbin velhamdulillahi ala külli cemalin Allahümme vesia aleddünya ve ehdini fiha Ya Allah Ya Rahmanu Ya Maliku Ya Guddusi Ya Selamu Ya Mu’minu Ya Müheyminu Ya Azizu Ya Mutekebbiru Ya Haligu Ya bariu Ya Musavvir Ya Ğaffaru Ya Gahharu Ya Vehhabu Ya Hannanu Ya Mennanu Rabbi la tezerni ferden ve ente hayrul varisun teveffini müslimen ve elhigni bissalihin Rabbi Zidni İlmen ve Ehata bima ledeyhim ve ehsa külli şey’in adeden birahmetike ya erhamerrahimin.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

En son haydarı kerrar tarafından Çarş. Ağus. 04, 2010 10:40 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Türkiye'de İlk Mustafa Duası   Türkiye'de İlk Mustafa Duası Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 11:49 am

ALLAH c.c razı olsun abim bizde müsaden olursa yazalım rabbimin izni ile korunalım selam ile a.e.o
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: Türkiye'de İlk Mustafa Duası   Türkiye'de İlk Mustafa Duası Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 11:54 am

Allah razı olsun hocam.. Bu duayı herkes yazabilir mi, birde her vakitte yazılabilir mi.. Rabbim ilminizi arttırsın...
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: Türkiye'de İlk Mustafa Duası   Türkiye'de İlk Mustafa Duası Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 11:56 am

allah razi olsun hocam , bu mübarek duayi ilk okuyanlardan biride benim. allah ilminizi daha da artirsin.
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Türkiye'de İlk Mustafa Duası   Türkiye'de İlk Mustafa Duası Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 2:48 pm

ykmz demiş ki:
Allah razı olsun hocam.. Bu duayı herkes yazabilir mi, birde her vakitte yazılabilir mi.. Rabbim ilminizi arttırsın...
rabbim cümlemizden razı olsun kardeşim. hayır biliyorsunuz bu tür şeylerin yazılacağı hayır saatleridir. okumak bir nevi vird edinmek daha iyidir.vesselam
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Türkiye'de İlk Mustafa Duası   Türkiye'de İlk Mustafa Duası Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 2:50 pm

Mümine Sultan demiş ki:
ALLAH c.c razı olsun abim bizde müsaden olursa yazalım rabbimin izni ile korunalım selam ile a.e.o
evet üyelerimizden almak isteyenler alabilirler kardeşim.vesselam
Heja
Normal Üye

Normal Üye
Heja

MesajKonu: Geri: Türkiye'de İlk Mustafa Duası   Türkiye'de İlk Mustafa Duası Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 3:57 pm

izninizle bende aldım duayı. A.r.o. sizden
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: Türkiye'de İlk Mustafa Duası   Türkiye'de İlk Mustafa Duası Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 2:03 am

güncel
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Türkiye'de İlk Mustafa Duası   Türkiye'de İlk Mustafa Duası Icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 1:20 pm

Heja demiş ki:
izninizle bende aldım duayı. A.r.o. sizden
tabi alabilirsiniz cümlemizden inşallah.vesselam
aslancık
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Türkiye'de İlk Mustafa Duası   Türkiye'de İlk Mustafa Duası Icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 8:48 pm

ben de aldım acaba cebrail peygambere verirken iznim olmadan kopyalama demiş midir ki aaklıma geldi bir de saklı tutmak istediklerinizi lütfen açıklamayın burda verilen duaları herkes gibi bilgisayarıma kaydediyorum sonradan açıp okuyabilmek için ezberlememiz mümkün olmadığından teşekkürler
KurtuluşZor_786
Aktif Üye
Aktif Üye
KurtuluşZor_786

MesajKonu: Geri: Türkiye'de İlk Mustafa Duası   Türkiye'de İlk Mustafa Duası Icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 11:17 pm

aslancık demiş ki:
ben de aldım acaba cebrail peygambere verirken iznim olmadan kopyalama demiş midir ki aaklıma geldi bir de saklı tutmak istediklerinizi lütfen açıklamayın burda verilen duaları herkes gibi bilgisayarıma kaydediyorum sonradan açıp okuyabilmek için ezberlememiz mümkün olmadığından teşekkürler
Selam Aleyküm. Aslancık nikli kardeşim yaklaşımını yadırgadım! "Acaba Cebrail (a.s.)(ki oradaki hitap şekliniz bile lakayıt!) Peygamber efendimize bu duayı verirken iznim olmadan kopyalamayın demişmidirki?" diyorsun.. Ya sen çok safsın!(inşaallah öyle olmanı umuyorum) Yada art niyetlisin! Bu ne biçim bir sual?.. Elbette öyle dememiştir. öyle bir durum olsaydı Saygı değer Hocamız (Allah(c.c.) ondan razı olsun) onuda açıklardı! Bu bir... İkincisi;
"Saklı tutmak istediklerinizi burda açıklamayın lütfen" diyorsun. Bu ne had bilmezliktir! Bu ne ukalalıktır! Sizmi öğreteceksiniz hocamıza ne yapıp, yapmayacağını?.. Sizi edebe ve haddinizi bilmeye davet ediyorum... Orada verilmiş bir emek söz konusudur. Muhterem hocamız o emeği vererek buradaki insanlara, üyelere (By Nokta ailesine) lütufta bulunarak duayı neşretmiş ve emeğinin karşılığı olarakta kendine doğan Hakkı kullanarak şart koşmuştur. Soruyorum size; Hocamız ilmini ve emek sarfederek elde ettiği duayı burada açıklamaya, paylaşmaya mecburmu?.. Elbette değil. Ne o zaman? Dediğim üzere burada bulunan insanlara güzellik yapıyor. Lütufda bulunuyor. Cenab-ı Allah (c.c.) ondan Gani Gani Razı olsun... Ne siz; Nede bir başkası burada, bu hususta sizin göstermiş olduğunuz yaklaşımı gösteremez! Sizinki gibi yorum da yapamaz!.. Hocamızdan (yaptığınız yorumdan dolayı) özür dilemeye davet ediyorum kardeşim sizi. Vesselam.
aslancık
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Türkiye'de İlk Mustafa Duası   Türkiye'de İlk Mustafa Duası Icon_minitimePtsi Haz. 21, 2010 12:04 pm

sevgili profesyonel üye kurtuluş sen beni düşüncelerimi açıklamaktan men edemezsin emeğe saygısızlık etmek gibi bir niyetim de yok benim kastettiğimi anlayan anladı saf olarak ben seni gördüm her yere sazan olarak atlama hocanın da anladığını düşünüyorum
ByNoKTa
Administrator

Administrator
ByNoKTa

MesajKonu: Geri: Türkiye'de İlk Mustafa Duası   Türkiye'de İlk Mustafa Duası Icon_minitimePtsi Haz. 21, 2010 12:15 pm

aslancık demiş ki:

Kardeşim sonucta gecmısten bugune bunları saglam bır sekılde korunmus olarak muhafaza edılmıs cevrısı yapılmıs ve paylasılmıs dolayısıyla hak iddaa edebiliyoruz herşeyı hazır bulan ve kadır kıymet bılmeynlere karsıyız eger sende onlardansan yolun acık olsun ve hocamın ıznı olmadanda lutfen paylasımlarını alma !!!
http://www.bynokta.com
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: Türkiye'de İlk Mustafa Duası   Türkiye'de İlk Mustafa Duası Icon_minitimePtsi Haz. 21, 2010 12:20 pm

aslancık demiş ki:
sevgili profesyonel üye kurtuluş sen beni düşüncelerimi açıklamaktan men edemezsin emeğe saygısızlık etmek gibi bir niyetim de yok benim kastettiğimi anlayan anladı saf olarak ben seni gördüm her yere sazan olarak atlama hocanın da anladığını düşünüyorum

Kardeşim tavrını değiştir.. Kurtuluş kardeşimiz ve biz saygısızlık sevmiyoruz,adam gibi iznini al haddini aşma.. Haydar hocama saygısızlık yaparsan elbet birileri de söyleyecek bunu..
KurtuluşZor_786
Aktif Üye
Aktif Üye
KurtuluşZor_786

MesajKonu: Geri: Türkiye'de İlk Mustafa Duası   Türkiye'de İlk Mustafa Duası Icon_minitimePtsi Haz. 21, 2010 3:10 pm

aslancık demiş ki:
Az ve öz olarak seni edebe davet ediyorum. HADDİNİ AŞMA!
Sana vercek cevabım çok. Burası tartışma, kavga çıkarma forumu değil; Edepli paylaşım forumu olması münasebeti ve nazarımda mü'minlerin cem'ine hizmet amaçlı inşa edilmiş Ulvi mabetdir. Bu mabeti sen ve senin gibilerle kavga ederek huzurunun bozulmasını istemiyorum! Son kelamım yine HADDİNİ BİL!dir... Vesselam
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Türkiye'de İlk Mustafa Duası   Türkiye'de İlk Mustafa Duası Icon_minitimePtsi Haz. 21, 2010 3:22 pm

aslancık demiş ki:

Hayırdır aslancık kardeşim hoşuna gitmedimi ..?
Burada kaçyüzyıllık bir bilgi insanlarla paylaşımlakta ve bu bilgi paylaşımı için bir çaba sarfedilmiş elbetteki bu ibare kullanılacak ne sandınız.

İkincisi Cebrail a.s ve Peygamberimiz s.a.v sizin arkadaşınızmı ne lakayıtlık anlamadım ,birde bende aldım demek olmamış ortada hak var izin almanız lazımdı ve edep kurallarına uymanız

selamla
Dua
Yeni Üye

Yeni Üye
Dua

MesajKonu: Geri: Türkiye'de İlk Mustafa Duası   Türkiye'de İlk Mustafa Duası Icon_minitimePtsi Haz. 21, 2010 3:32 pm

selamün aleyküm bende alıyorum SAYIN HOCALARIM SAYIN DİN KARDEŞLERİM
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: Türkiye'de İlk Mustafa Duası   Türkiye'de İlk Mustafa Duası Icon_minitimePtsi Haz. 21, 2010 4:02 pm

aslancık demiş ki:
Aslancik bu ne sidet ne celal. propleminmi var. hocamizdan istedindemi hocam yok mu dedi böyle yaziyorsun.
Unutma türkiyede bir sürü alim ve hocanin piyasaya cikaramadigi bu duayi hocamiz, emek harcayarak bizlerin sevaplanmasina neden oldu.
seni terbiye ve saygiya davet ediyorum. hocamizdan lütfen özür dile.
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Türkiye'de İlk Mustafa Duası   Türkiye'de İlk Mustafa Duası Icon_minitimeSalı Haz. 22, 2010 10:24 am

aslancık demiş ki:

bu nasıl bir uslubtur kardeşim edeb müslümanın zinetidir unutmayın. alabilirmiyim veya bende alıyorum hocam demek çokmu zorki ahkam kesercesine bende aldım diyorsunuz amacınız nedir. bana yaptığınız usulsüzlüğü geçtim cebrail a.s ve efendimize karşıda edebsizce uslub kullanmışsınız bu ne terbiyesizlik. birde sizi uyaran izana davet eden üyelere terbiyesizlik yapıyorsunuz kusura bakmayın. ben bu çalışmalarıma aylarımı gecelerimi ve gündüzlerimi verdim elbette ben hak iddeasında bulunacağım bizim amacımız başkalarının yaptığı gibi maddi haklar derdi olsaydı buralarda bunları yazmazdık geriye demekki şahsımın en azından bir allah c.c razı olsun duası alma hakkı kalır ki bunu bile demekden acizsizniz pervasızsınız bize bir allah razı olsun duasını bile esirgeyen insan egoisttir bencildir nankördür demektir böyle bir şahsa da bizim hakkımız helal değildir buyur ahkam kesercesine almışsın bu hakkıda ahkam kesercesine indallahta ödersin artık.vesselam
sahra
Seçkin Üye
Seçkin Üye
sahra

MesajKonu: Geri: Türkiye'de İlk Mustafa Duası   Türkiye'de İlk Mustafa Duası Icon_minitimeSalı Haz. 22, 2010 10:36 am

aslancık demiş ki:
.....Bu sitede edep vardır.Hocamıza saygılı olun.o bizim için bu kadar değerli bilgileri yayınlıyor.Bize yardımcı oluyor.saygısızlık yapma.
sahra
Seçkin Üye
Seçkin Üye
sahra

MesajKonu: Geri: Türkiye'de İlk Mustafa Duası   Türkiye'de İlk Mustafa Duası Icon_minitimeSalı Haz. 22, 2010 10:39 am

Hocam çok değerli bir dua ALLAH RAZI OLSUN SİZDEN..Bende almak için izin istiyorum.A.E.O.
aslancık
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Türkiye'de İlk Mustafa Duası   Türkiye'de İlk Mustafa Duası Icon_minitimeSalı Haz. 22, 2010 10:40 am

istemem senin duanı sildim laptoptan korkma edepli olalım hep beraber
aslancık
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Türkiye'de İlk Mustafa Duası   Türkiye'de İlk Mustafa Duası Icon_minitimeSalı Haz. 22, 2010 10:40 am

öbür tarafta yakamdan asılma yeter
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Türkiye'de İlk Mustafa Duası   Türkiye'de İlk Mustafa Duası Icon_minitimeSalı Haz. 22, 2010 11:02 am

bu kadar konuşacağınıza hakkınızı helal edin deseydiniz keşke burada ki hedef ALLAH rızsı aramak para pul istenmemiş bir dua ALLAH c.c razı olsun istenmiş

birde yazdıklarımıza çok dikkat edelim cebrail derken sizin samimi arkadaşınız mı a.s diye ilevesi zormu peygamberimiz den bahsediyoruz sav demek gerekmezmi edep yahu
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Türkiye'de İlk Mustafa Duası   Türkiye'de İlk Mustafa Duası Icon_minitimeSalı Haz. 22, 2010 11:34 am

''İmana gel ki, elemden emin olasın.
Kadere teslim ol ki selamette kalasın''
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: Türkiye'de İlk Mustafa Duası   Türkiye'de İlk Mustafa Duası Icon_minitimeSalı Haz. 22, 2010 11:45 am

emeğe saygı ki ; bu verilen emek sırf Allah rızası içinse,bu emek sırf ihtiyacı olanlar için esirgenmeyen ilminden açıklanmışise illede emeğe saygı diyorum.helede haydar hocamızsa bu ilmin ve verilen emeğin sahibi.onu tanısaydınız bu söylediklerinizden çok pişman olurdunuz...Allah cc ondan ebeden razı olsun...
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Türkiye'de İlk Mustafa Duası   Türkiye'de İlk Mustafa Duası Icon_minitimeSalı Haz. 22, 2010 4:15 pm

güncel........
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Türkiye'de İlk Mustafa Duası   Türkiye'de İlk Mustafa Duası Icon_minitimeSalı Haz. 22, 2010 5:43 pm

aslancık demiş ki:
öbür tarafta yakamdan asılma yeter

Aslancık yada kedicik herneyse dikkat et öbür tarafa gerek kalmaz yoksa asılmak için Smile
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Türkiye'de İlk Mustafa Duası   Türkiye'de İlk Mustafa Duası Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 12:27 pm

güncel..
sahra
Seçkin Üye
Seçkin Üye
sahra

MesajKonu: Geri: Türkiye'de İlk Mustafa Duası   Türkiye'de İlk Mustafa Duası Icon_minitimeCuma Eyl. 03, 2010 7:12 pm

GÜNCEL
yaprak
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Türkiye'de İlk Mustafa Duası   Türkiye'de İlk Mustafa Duası Icon_minitimeCuma Eyl. 03, 2010 10:38 pm

Canım hocam seni bu güzel duaları bizlere ulaştırmaya vesile eden Allahıma şükürler olsun. Senden biz razıyız Rabbimde Razı olsun seni bizden eksik etmesin. Şu zor günlerimde hiç bir katkı sunmadan dualarınla yaşıyorum. bu kıyı köşedeki garibin duasıda seninle. İznin olursa okudukca içim açılan bu duanı almak istiyorum. Selametle Hocam Allah Razı Olsun.Saygılarımı sunuyorum.

yaprak
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Türkiye'de İlk Mustafa Duası   Türkiye'de İlk Mustafa Duası Icon_minitimeCuma Eyl. 03, 2010 10:40 pm

aslancık Kardeşim.
Etrafımızı iyi gözlemleyelim.sana ulaşan nasıl ulaşıyor seni yolunda götüren şoföre hiç teşekkür etmedinmi kardeşim. hiç bir kimseye adres sormadınmı? Küsme güzel kardeşim manayı meydana getireni ara. Şu mübarek günde çok içimi acıttı yazdıkların bu da bir haktır unutma kardeşim yıkma yap selametle.
ZeyNeLAbiDiN
Yeni Üye

Yeni Üye
ZeyNeLAbiDiN

MesajKonu: Geri: Türkiye'de İlk Mustafa Duası   Türkiye'de İlk Mustafa Duası Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 2:09 am

Selamun Aleykum;

Haydâr-i Kerrâr kardeşim,
emeğinize sağlık.
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Türkiye'de İlk Mustafa Duası   Türkiye'de İlk Mustafa Duası Icon_minitimePerş. Ekim 07, 2010 8:40 am

a.selam sizlerinde yüreğine sağlık kardeşim.vesselam
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: Türkiye'de İlk Mustafa Duası   Türkiye'de İlk Mustafa Duası Icon_minitimePtsi Ekim 25, 2010 7:25 am

allah c.c.razi olsun hocam
ahmet 42
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Türkiye'de İlk Mustafa Duası   Türkiye'de İlk Mustafa Duası Icon_minitimeC.tesi Ara. 25, 2010 1:27 am

selamün aleyküm haydar hocam duanizi bende aldim hakkinizi helel edin insallah
ALLAH CC sizden razi olsun iki cihanda da yüzünüze baksin ilminizi artirsin ve daim etsin insALLAH.

Türkiye'de İlk Mustafa Duası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» MUSTAFA (s.a.v) DUASI
» Türkiyede İlk
» Musa Peygamberin Duaları ( İnşirah Duası (Başlama Duası) )
» Yusuf Peygamberin Duası ( Nimete Şükran Duası )
» Eyyüp Peygamberin Duası ( Sifa Duası )