iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yusuf Peygamberin Duası ( Nimete Şükran Duası )

YazarMesaj
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Yusuf Peygamberin Duası ( Nimete Şükran Duası ) Empty
MesajKonu: Yusuf Peygamberin Duası ( Nimete Şükran Duası )   Yusuf Peygamberin Duası ( Nimete Şükran Duası ) Icon_minitimePaz Ocak 31, 2010 11:42 pm

Bu dua ile Yusuf Peygamber Allah'ın kendisine lutfettiklerine şükrünü sunmuştur. Ayrıca müslüman biri (imanını koruyan biri) olarak ölmeyi temenni etmiştir.)

"- Ey Rabbim! Bana nüfuz ve iktidar (mülkünden bir cüz) bahşettin olayların altında yatan gerçekleri kavrayıp açıklama bilgisi ( Te'vil-ül-Ehadis) verdin.
-(Ey) göklerin ve yerin yaratıcısı! Dünyada ve ahirette benim yanıma, yakınımda olan (beni koruyup destekleyen) sensin. Canımı, bütün varlığı ile kendini sana adamış (müslim) biri olarak al ve beni dürüst ve erdemli (salih) insanların arasına kat!" (12/Yusuf, 101.)

Alıntıdır

Yusuf Peygamberin Duası ( Nimete Şükran Duası )
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yunus Peygamberin Duası ( İtiraf Duası )
» Musa Peygamberin Duaları ( İnşirah Duası (Başlama Duası) )
» Zekeriyya Peygamberin Duası ( Zürriyet Duası )
» Eyyüp Peygamberin Duası ( Sifa Duası )
» Şuayb Peygamberin Duası ( Tevekkül Duası )