iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

BABAM 6 AYDIR KAYIP LÜTFEN ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN

+3
OSMANLI85
ykmz
umutışığı
7 posters
YazarMesaj
umutışığı
Yeni Üye

Yeni Üye

BABAM 6 AYDIR KAYIP LÜTFEN ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN Empty
MesajKonu: BABAM 6 AYDIR KAYIP LÜTFEN ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN   BABAM 6 AYDIR KAYIP LÜTFEN ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN Icon_minitimePaz Mayıs 09, 2010 9:35 pm

BABAM 1 ARALIK SALI GÜNÜ KAYBOLDU ADI ARİF 1942 DOĞUMLU ANNE ADI VAHİDE BAZI KİŞİLER GEÇMİŞİ BİLEBİLİRMİŞ BABAM YAŞIYORMU ÖLDÜMÜ NERDE DÖNMESİ İÇİN YADA ÖLDÜYSE ÖLÜSÜNÜN BULUNMASI İÇİN YARDIMCI OLUN BİLİYORSUNUZ DA SÖYLEMİYORMUSUN YOKSA BİZ KENDİMİZİ HERŞEYE HAZILADIK ÖLÜSÜ BULUNSA ÖLDÜYSE TABİ ONA BİLE SEVİNECEZ NE YAPMAMIZ LAZIM HANGİ DUALARI OKUMAMIZ LAZIM GENELDE SAYIYLA DUA VERİYORLAR AMA BEN SAYIYLA OKUMAYA KORKUYORUM ÇÜNKÜ SAYILA OKUYUNCA CİNLERMİ MUSALAT OLUYOR İNTERNETTEN OKUDUM BİRDE BEN ADIYAMAN MENZİLE BALIYIM BİZİM TARİKATTA SAYILA OKUMAK SAKINCALI ANCAK GAVSIMIZIN VERDİ SAYIYLA OKUYABİLİYORUZ ZARI OLR DİYE KORKUYORUM LÜTFEN YARDIMCI OLUN OKUYAN HERKES DUA ETSİN ALLAH RAZI OLSUN
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: BABAM 6 AYDIR KAYIP LÜTFEN ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN   BABAM 6 AYDIR KAYIP LÜTFEN ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN Icon_minitimePaz Mayıs 09, 2010 9:38 pm

Çok üzüldüm kardeşim..Sad İnşallah yardımcı olacaktır hocalarımız.. bizde dua ederiz inşallah.. SadSadSad
umutışığı
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: BABAM 6 AYDIR KAYIP LÜTFEN ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN   BABAM 6 AYDIR KAYIP LÜTFEN ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN Icon_minitimePaz Mayıs 09, 2010 9:41 pm

ALLAH RAZI OLSUN DUALARINIZDA UNUTMAYIN KİMİN DUASININ KABUL OLACANI ALLAH BİLİR
OSMANLI85
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: BABAM 6 AYDIR KAYIP LÜTFEN ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN   BABAM 6 AYDIR KAYIP LÜTFEN ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN Icon_minitimePaz Mayıs 09, 2010 10:29 pm

üzüldüm kardeşim ALLAH c.c tez zamanda babanı sağ salim yuvanıza döndürsün İNŞALLAH...
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: BABAM 6 AYDIR KAYIP LÜTFEN ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN   BABAM 6 AYDIR KAYIP LÜTFEN ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN Icon_minitimePaz Mayıs 09, 2010 10:41 pm

Kardeşim Rab 'bim Hayırlısıyla babana kavuşmak Nasib Etsin İnşaallah, Dualarımız seninle
umutışığı
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: BABAM 6 AYDIR KAYIP LÜTFEN ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN   BABAM 6 AYDIR KAYIP LÜTFEN ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN Icon_minitimeSalı Mayıs 11, 2010 7:36 pm

ALLAH RAZI OLSUN ULVİ HOCAMDA NEDEN YAŞIYORMU ÖLDÜMÜ DİYE B,ŞEY SÖYLEMİYORSUNUZ HERKESE BAKIYORSUNUZ RİCA EDİYORUM YARDIMCI OLUN ÇOK ZOR DURUMDAYIZ BABAM İÇİN SORMUŞTUM UMURIM HATIRLAMIŞSINIZDIR YER TARİF EDEBİLİRMİSİNİZ SORDUM SORULARA CEVAP YAZARSANIZ ÇOK MUTLU ETMİŞ OLURSUNUZ SİZİ TAVSİYE ETİLER YARDIMCI OLACANIZI SÖYLEDİLET RİCA EDİYORUM ALLAH RAZI OLSUN
umutışığı
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: BABAM 6 AYDIR KAYIP LÜTFEN ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN   BABAM 6 AYDIR KAYIP LÜTFEN ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN Icon_minitimeSalı Mayıs 11, 2010 8:03 pm

babam vedat akova diye akrabamıza gitti okişide bana gelmedi diyor ahırında kan bulundu yalnız savcı bize bilgi vermiyor gizlilik kararı alınmış akrabamızada kanın babama ait oldu söylenmiş ama kendi halen dışarda tutukllu deyil ben bişey yapmadım diyor şidi biz şüpeleniyoruz hiç ihtimal vermiyorduk ama deliller onu gösterdi içn şüpeleniyoruz yalnız öldürmesi içn sebepte yok eğer yapmadıysa iftira atmış oluyoruz ama ne yapacamızı bilmiyoruz her yer arandı özel eğitilmiş köpekle aradılar lütfen yardımcı olun yaşıyormu öldümü bulunması için bişey yapılamazmı
ziyankar
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: BABAM 6 AYDIR KAYIP LÜTFEN ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN   BABAM 6 AYDIR KAYIP LÜTFEN ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN Icon_minitimeSalı Mayıs 11, 2010 11:25 pm

Durumuna çok üzüldüm kardeşim bol bol dua et yapacak hiç birşey yok gibi görünüyor inşaallah emniyet olayı orataya çıkartır çok zor bir durum eminim Allah yardımcınız olsun
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: BABAM 6 AYDIR KAYIP LÜTFEN ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN   BABAM 6 AYDIR KAYIP LÜTFEN ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN Icon_minitimeSalı Mayıs 11, 2010 11:46 pm

Kardeşim lütfen bizi zorlamayın dua etmekten başka yapa bileceğimiz bir şey olsa idi yapardık ulvi kardeşimde yapardı Rabbim hayırlısıyla tez zamanda ondan haber almanızı nasip etsin inşallah haber alırsınız.vesselam
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: BABAM 6 AYDIR KAYIP LÜTFEN ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN   BABAM 6 AYDIR KAYIP LÜTFEN ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN Icon_minitimeÇarş. Mayıs 12, 2010 7:51 am

Allah cc yardımcınız olsun,babanızdan en kısa sürede haber alırsınız inş..

kayıp,çok üzücü bi durum...tekrar Rabbim yardımcınız olsun...
umutışığı
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: BABAM 6 AYDIR KAYIP LÜTFEN ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN   BABAM 6 AYDIR KAYIP LÜTFEN ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN Icon_minitimeÇarş. Mayıs 12, 2010 8:12 am

ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN ÇARESİZLİKTEN NE YAPACAMIZI BİLMEDİMİZ İÇİN HAKINIZI HELAL EDİN

BABAM 6 AYDIR KAYIP LÜTFEN ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» yenıyım hocam lutfen bı yardımcı olun allah razı olsun
» lütfen yardımcı olun emirsultan hocam
» semih kardeşimizin annesi için ALLAH c.c rızası için dua edelim kardeşlerim
» Benim ve evliliğim için ,önce Allah rızası için bana dua eder misiniz?
» fattoma kardeşimiz için ALLAH c.c rızası için dua edelim kardeşlerim